29 Mart , 2024, 01:02:36

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Minik Pasamm... Canparcamm :-)

Başlatan kelebegimm, 20 Şubat , 2012, 12:55:42

« önceki - sonraki »

kelebegimm

annesinin balböcegiiiii kuzummmmm :love9: :love9:
masallah sana yazacagimi anladin bi oyana bi bu yana genlesiyosun galiba :k06: :k06: :k06:
melegim artik hergece ruyamda sanci cekiyorum annemmm  :k06: :k06: :k06: yiter gari gel artikk :k06: :k06:
ben boyle deyincede baban kiziyoo niye oyle diyon isyan gibi oluyo diye bise demeyede korkuyorum
ama asla isyan anlaminda deil merak, heycan, askla :love9: :love9: bekliyorum yolunu kuzummm :love9: :love9: :love9:
sabah 4:30 da uyandim aniden seni sevdim tepki vermein gittim su felan icdim yok halbuki hemen tepki verirdim iyiyim anne der gibi ben merak edinceee  ??? ??? sonra baya ugrasdim senle ama yok artik en son dayanamadim kalbini dinledim masallah gümbür gümbürdü sonrada bi tepik attin rahat birak der gibi :k06: :k06: :k06:
kuzum ama beni korkuttun akliom cikdi bi dogsaydin hayirlisiyla   :amin: :amin:
baban sabah msj atmis gunaydin hayatim sancin varmi diye :k06: :k06:
dunde diyoki gece yarisi biz :k06:mki gelsede ise gitmesemmm :k06: :k06: :k06: :k06:
evimizi tertemiiiizzzz temizledik missss olduuuuu :hieyt: :hieyt:
anane babanneye gitti hamur yapcaklar bizde baba gelsin o zaman gidecez kuzum
giderken bise olursa ara dediler hic sanmiyorum ama dedim guluyolar :k06: :k06: :k06:
neyse kuzum bugun basbasayiz teyselerle takilalim biraz özledik onlariiii :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
melegimmmmmmmmmm son 2 gün annem gecirme olurmuuu gununu bu aksam yarin aksam gel artikk :love9: :love9: :love9: :love9:
yarin kontrolumuz var bakalim ne dicek dokdor teysemizz
rabbime emanetsin kuzummmm :amin: :amin: :amin:
seni cok seviyoruz balli kaymagimmm :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

]

melek100lü

kelebegimm

]

nazo-58

MAŞALLAH benim nazlı paşama. :nazar: .annesi o yerinden gayet memnun..dısarı cıkıp napcakki..gaz sancısıydı,süt emmesiydi felan derken anne karnında durmayı tercih ediyor uyanık paşa.. :ehi: :ehi: :ehi:

şaka maka az kalmış be canım..RABBİMin izniyle saglıcakla bi dogursaydın..sen dogur ki sıra bana gelsinnn :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:
bu gidişle benim oglan senden önce dogacak haberin olsunn :k06: :k06: :k06:

kelebegimm

Alıntı yapılan: nazo-58 - 03 Eylül , 2012, 14:35:55
MAŞALLAH benim nazlı paşama. :nazar: .annesi o yerinden gayet memnun..dısarı cıkıp napcakki..gaz sancısıydı,süt emmesiydi felan derken anne karnında durmayı tercih ediyor uyanık paşa.. :ehi: :ehi: :ehi:

şaka maka az kalmış be canım..RABBİMin izniyle saglıcakla bi dogursaydın..sen dogur ki sıra bana gelsinnn :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:
bu gidişle benim oglan senden önce dogacak haberin olsunn :k06: :k06: :k06:

valla gulum baya bi sevdi bizimki yeriniiiiii :k06: :k06:
sen dogur bacimm bu gidisle herkes doguracak ustumee :k06: :k06:
ayy bu aksam sanci gelirmisssssss :love9: :love9: :love9:

]

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:nazar: :nazar: YUZDUNUZ YUZDUNUZ KUYRUNA GELDİNİZ AYY KAVUSMANIZA AZ KALMIŞ BELKİDE SAATLER  :k06:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

kelebegimm

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 03 Eylül , 2012, 14:39:38
:nazar: :nazar: YUZDUNUZ YUZDUNUZ KUYRUNA GELDİNİZ AYY KAVUSMANIZA AZ KALMIŞ BELKİDE SAATLER  :k06:

bakalim canim bi hafta 10 felan daha beklemezseee erkek bebek bekleyebilirde diyolarrr hicbi belirti yok cunkuuuu :dontknow: :dontknow: :dontknow:

]

muhribe

ayşenur, belirti bekleme canım

dedim ya Yiğit abisi gibi aniden gelecek Efe bebek  :love9:

kelebegimm

Alıntı yapılan: muhribe - 03 Eylül , 2012, 14:52:51
ayşenur, belirti bekleme canım

dedim ya Yiğit abisi gibi aniden gelecek Efe bebek  :love9:

evet ya herkes oyle diyoooo ins. dun baya umutluyduk ama fos cikdi :k06: :k06: :k06:

]

Sır_Çiçegi

bizde sabırsızlıkla bekliyoruz efe paşayı  :hieyt:
sağlıklı gelsin inş.  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

şerife Berat

AMİNN DUYGU SAĞ SALİM GELSİN BİR AVAZDA DOĞURMAYI NASIP ETSİN RABBİM :amin:

suzannn

çok heyecanlı ya çok az kaldı hayırlısıyla sağlıkla gelsin efe bebek

Balböceği

Kız doktor ne dedi dogum yakın mı ?

Oğlum ne zaman geliyorsun koçum 

xxcansuxx

sen daha doğurmadın mı arkadşım foto süper bu arada...
sağlıkla gelsın paşa zamanı gelmiş  :amin: :nazar:

kelebegimm

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 06 Eylül , 2012, 19:18:59
sen daha doğurmadın mı arkadşım foto süper bu arada...
sağlıkla gelsın paşa zamanı gelmiş  :amin: :nazar:
Âmin canim bugun gelir ins beklioz :amin: :amin: :amin: :amin:

]