29 Mart , 2024, 17:08:32

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Minik Pasamm... Canparcamm :-)

Başlatan kelebegimm, 20 Şubat , 2012, 12:55:42

« önceki - sonraki »

kelebegimm

annecimmm
oyle bi basim agriyoki delirecem ya kacgundur ilacda icmeyim diom AMA dayanilmaz bi agri niye boyle oluyo anlamiyorum kollarim tirnaklarima kadar o kadar agriyoki sanki dunyanin isini ben goruyorum felaketimmm
ama az kaldi melegim son 35 gunumuz kaldi rabbim sag salim kuvustursun bizi ve tum bekleyen teyzelerimizi :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
annecimm
hafta sonu festi ramazana gidecekdik babanla cok heves etmisdik babannenlere halanlarada dedik ailecek gidecekdik ama saolsun babannen gene yapacagini yapti
arkadaslarinada demis ayarlamislar en yakin arkadasinin kizinida babana istemisler benden once ve babanda msnde konusmus bi kere :caca: :caca:
bunu bildigimi bile bile burnumuzun dibine sokuyolar o kizi ben istemiyorum hala ayni hareketler deli ediyolar benii
simdi baban gelince ben gitmek istemiyorum onlarda geliomus dicem kesin tartiscaz baban kizcak banaaa
sen hala ordamisin die ama ben ISTEMIYORUMMMMM niye anlamiyolar ya o kiz benim cevremde olmasin benim gittigim yere cagrilmasin of allahim ya niye beni buluyoki boyle seyler
benmi buyutuyorum dicem ama esini seven her kadin buyutur bence
neyse annem yine kendi konuslarima girdim senin gunlukde
sni cok seviyorum kuzum rabbime emanetsinn :amin: :amin: :amin: :love9: :love9:

]

HASRET!M S@N@

cnm takma bosver sen evlenmişin esinle ve birde bebeğin olacak kızın gönlü varsa o catlasın hayatım sizin mutlulugunuzu gördükçe ona inat git ben olsam giderdim

kelebegimm

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 01 Ağustos , 2012, 15:00:57
cnm takma bosver sen evlenmişin esinle ve birde bebeğin olacak kızın gönlü varsa o catlasın hayatım sizin mutlulugunuzu gördükçe ona inat git ben olsam giderdim

canim oyle diye diye heryere gittim ama artik canimi sIKIYO gittigimiz heryerde yaaa deli oluyorum
isimleri bile rahatsiz ediyo artik

]

HASRET!M S@N@

hmm haklısın o zaman cnm bnm ne diyim ki bunu büyüklerin düşünmesi gerek

kelebegimm

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 01 Ağustos , 2012, 15:06:32
hmm haklısın o zaman cnm bnm ne diyim ki bunu büyüklerin düşünmesi gerek

o kadar cahillerki dusunemiyolarrr ben kizmayimda kim kizsinnn :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

]

muhribe

Canım hiç takma bence gir eşinin koluna git gezmeye herkes görsün sizin mutluluğunuzu gözü olanın da gözü çıksın. Günahını almıyım ama belki validen bilerek yapıyor bunu seni huzursuz etmek için öyleyse planını boşa çıkar bir daha yapamasınlar

kelebegimm

Alıntı yapılan: muhribe - 02 Ağustos , 2012, 04:25:03
Canım hiç takma bence gir eşinin koluna git gezmeye herkes görsün sizin mutluluğunuzu gözü olanın da gözü çıksın. Günahını almıyım ama belki validen bilerek yapıyor bunu seni huzursuz etmek için öyleyse planını boşa çıkar bir daha yapamasınlar

annemde senin gibi dedi canim ole yapacam artikkk
dun iki surat astim bagirisdik biraz esimle sen benim yerimde olsan adini bile andirmazdin birak gitmeyi dedimm
hic sesini cikaramadi heryerde niye burnumuzun dibinde bu kiz dedi napiyim ben mi istiyorum dio istemiyosan gitmeyiz dedim ama gidicez iki saat sonra gidecez biz onlardan ayri takilcasss

]

muhribe

en doğrusu böyle canım. o kız da niye dibinizde bitiyor hemen  :cildir:

benim de eşime zamanında köyünden birini yapmaya çalışmışlar, gerçi benimki istememiş görüşmemiş ama ne zaman memleketine gitsek onu görüyorum. illa geliyor bizimkilerin evine ne işi varsa  :cildir:

bir sinir oldum iki oldum baktım değişmiyor aman ne üzücem canımı dedim  :ehi: kız varken aksine daha yakın duruyorum eşime. ben değil o sinir olsun bana ne  :ehi:

kelebegimm

Alıntı yapılan: muhribe - 02 Ağustos , 2012, 12:55:58
en doğrusu böyle canım. o kız da niye dibinizde bitiyor hemen  :cildir:

benim de eşime zamanında köyünden birini yapmaya çalışmışlar, gerçi benimki istememiş görüşmemiş ama ne zaman memleketine gitsek onu görüyorum. illa geliyor bizimkilerin evine ne işi varsa  :cildir:

bir sinir oldum iki oldum baktım değişmiyor aman ne üzücem canımı dedim  :ehi: kız varken aksine daha yakın duruyorum eşime. ben değil o sinir olsun bana ne  :ehi:

ya sen gidince goruon ben nerdeyse herzaman goruyorum anasi kaynannamin en yakin arkadasi kizin da arkadasi yok hep bunlarla geziooo
benim esim msnde gorusmus bikere sonucda aklindan gcmis olurmu onunla die
gorusmeseydi istemeseydi bu kadar sinir olmazdim
kizi gorunce cinlerim tepeme cikiyo heryerde dibimizde yaaa

]

muhribe

ayşenur bence k.validene açık açık söyle, o kızı görmek istemiyorum de. geçmişte bunlar yaşanmış ben rahatsız oluyorum de.

ya da eşine söyle o söylesin annesine. elin kızı için canını sıkma ama validenin durumu anlamasını sağla  :icon_thumright:

kelebegimm

Alıntı yapılan: muhribe - 02 Ağustos , 2012, 13:42:04
ayşenur bence k.validene açık açık söyle, o kızı görmek istemiyorum de. geçmişte bunlar yaşanmış ben rahatsız oluyorum de.

ya da eşine söyle o söylesin annesine. elin kızı için canını sıkma ama validenin durumu anlamasını sağla  :icon_thumright:

saglicam canim merak etmee haftasonuna laflar hazir
dicem biz ailecek gidecemizi saniyoduk niye heryerde bunlar burnumuzun dibindeeee
biz ailecek hicbise yapamayiz dicem ordada soguk davranacam anlasin

]

Sır_Çiçegi

ah biz kadınlar cok kıskancız  :k06: :k06:
benimde böle bi olay war ama eşim konuşmamış kale bile almamış annesi sölemişte ama ne zaman benle eşimi yan yana görse o kız we annesi kocamı yiyecek gibi bakıyorlar haliyle rahatsız oluyorum  :cildir:
bide o kız benim ortaokul arkadaşım  :cildir:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kelebegimm

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 02 Ağustos , 2012, 13:59:26
ah biz kadınlar cok kıskancız  :k06: :k06:
benimde böle bi olay war ama eşim konuşmamış kale bile almamış annesi sölemişte ama ne zaman benle eşimi yan yana görse o kız we annesi kocamı yiyecek gibi bakıyorlar haliyle rahatsız oluyorum  :cildir:
bide o kız benim ortaokul arkadaşım  :cildir:

napalim onlarda bizi kiskaniyo ama ayy allahdan kizla hic karsilasmadikkkkk :) :)

]

kelebegimm

06 Ağustos , 2012, 14:08:30 #463 Son düzenlenme: 06 Ağustos , 2012, 14:10:01 kelebegimm
benim minik sevgilimmm :love9: :love9: :love9: :love9:
seni o kadar cookkk seviyorumki artik heycandan geceleri uyuyamaz oldum annem
biran once saglikla dogsanda kollarimizda olsannn :love9: :love9: :love9: :love9:
kuzum cok guzel bi hafta sonu gecirdikkk :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
cumartesi gunu festi ramazana gittikkk allahimm ne kalabalikdi oyleeee millet akin etmisdiii
ama cok guzel hele yiyecekler turkiyenin butun tatlariiiiiiii :love9: :love9: :love9: :love9:
iftar olsun hepsinden yicez dedik ve yedikdeee tka basaa :k06: :k06: :k06: :k06:
hele baban gormeliydin oglummmmm bana diyoki askim alisveris turu yapma sadece yemeye harcayalim o kadar parayiii  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
tabi o orucdu v :ehi: o kadar acikmisdiki kiyamam  :love9: :love9: neyse gittik once bi tur attik sonra memati cikcak die oturdukkk millet toplandi tabi babannende geldi yanimiza biz onlardan iki saat sonra cikdik ordada pek gorusmucekdikkk neyseee
tabi takim arkadaslarida geldi masada yer kalmadi bize tabi biz daha yemekde almamisdikkk baban memati sevdasina onlere gitti  :'( :'( :'( :'( sonra aradik geldi hemen tabii yemek almaya gittiler o kadar sira varmiski iki saatde anca sira gelir dediler bizde simitle iftar yaptikk :) :) :) :)
sonra tabi ne gorduysek aldik yedikkkkk :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry:
sonra biraz daha gezip saat1.30 da evimize geldikkk :love8: :love8: :love8: :love8:
dunde butun gun babannendeydi baban kucuk amcanlara oruc tutun sizi mc donaldsa goturcem iftara dedi onlarda hepsi tutmuslar tabii gittik ne yiceklerini hayal edilolarr :k06: :k06: :k06: :k06:
sonrada vazgecdiler doner yemeye gidelim iyi dedik bu seferde eve alilim dediler onada tmm
baban gitti tam 2 kilo :-ooo :-ooo :-ooo doner almis geldi  :k06:
oyle bi yedikki annecimm ohh yarasin sanaaaa :love9: :love9:
suyu o kadar cok icmisimki gece wc den cikamadim korkuma gece yarisi gittim hastane cantamizi hazirladimm :k06: :k06: :k06: ama cok sukur bugun iyiyizzz :amin: :amin:
kuzummmm :love9: :love9: aspirini birakdim bakalim r :love9:abbime emanetsin sen iyi ol ben herseye raziyim dokdorumuz birakmalisin dogum sirasinda bebek beyin kanamasi gecirebilir dedi allah korusun :amin: :amin: :amin:
bi igneye kaldik artik cok sukur  :amin: :amin: :amin:
isde böle annem bugunde baban gelsinde yorganin yastigin kaldi onlari almaya gitmek istiyorum ama bakalim baban yorgun olmazsaa
seni en guzelee rabbime emanet ediyorum kuzummm :amin: :amin: :amin:
ve seni cooookkk seviyoruz canparcamiz babasinin bitanecik olglusuuuuu :love9: :love9: :love9:
annesinin kuzusuuuuuuuu :love9: :love9: :love9: :love9:
bu arada safagimiz 30 :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

]

Sır_Çiçegi

ohh maşallah ne güzel gezilmiş  :love9:
ye cnm bol bol afiyet olsun yarasın tosunumuza  :hungry:
odasını kurdunuz mu cnm elbiselerini yıkadınız mı :)
şafagınızda az kaldı ay ne heyecanlı  :hieyt:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...