28 Mart , 2024, 19:30:56

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Minik Pasamm... Canparcamm :-)

Başlatan kelebegimm, 20 Şubat , 2012, 12:55:42

« önceki - sonraki »

Balböceği

Canim gozun aydin olsun  :muzz: :muzz: :muzz:

masallah oglusa  :nazar: :nazar: bir oglan daha geliyor ivet  :hello2:

Rabbim saglik sihhat versin kuzuma  :amin:

ya bacim niye evi deli gibi temizliyonki.. bir kari bir koca degilmisiniz  :dontknow:

gecmis olsun rabbim sifa versin sanada  :amin: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

canimmm arkadasimmm  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
günlügün oldugundan yeni haberim oldu hepsini okudum hemen  :-* insallah sende benim gibi hep güzel seyler yasarsin  :amin: :amin: sende baslangici benim gibi korku buruk üzüntülü baslamisin anladim bende öyle baslamistim sükürler olsunki sonu iyi bitti  :amin: darisi insallah basina cnm hep iyi düsün yavrucunu yani oglusunu   :love9:
Rabbime emanet et  :amin: :opucuk: :wave: :wave:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

kelebegimm

aminn cok saol edacimmm
hakana cok ozenirdim rabbim banada nasip edecek insss :love9: :love9: :love9:
eda bi kari bi kocayis amaaa benim evim cok dagiliyo ben anlamiyom yaaaa :cildir: :cildir: :cildir:
bi saolsun validem tasinirken nere el attimsa ben sildim ben sildim dedi ama hic silmemis ya berbatti kapilarim felan yeni ew die gelenim gidenimde cok oluyooo mecburum yani  :( :(
cokk tsk ederim gecdi sanirim artik daha iyiyimm :amin: :amin: :amin:

Alıntı yapılan: gulum22 - 06 Mart , 2012, 00:31:26
canimmm arkadasimmm  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
günlügün oldugundan yeni haberim oldu hepsini okudum hemen  :-* insallah sende benim gibi hep güzel seyler yasarsin  :amin: :amin: sende baslangici benim gibi korku buruk üzüntülü baslamisin anladim bende öyle baslamistim sükürler olsunki sonu iyi bitti  :amin: darisi insallah basina cnm hep iyi düsün yavrucunu yani oglusunu   :love9:
Rabbime emanet et  :amin: :opucuk: :wave: :wave:

[/b]

cok saol gulumm ins. benimde sonu senin gibi guzel olurr rabbim bu sefer kucagima almayi nasip ederrr
herzamann rabbime emanrttt :amin: :amin:
prensesimi op kokla yerimeee :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

]

kelebegimm

15 hafta yaşındayım çok güzel kulaklarım var, saçlarım, kirpiklerim, hangi cenin benim kadar güzel olabilir, ben çok güzelim. Ama lanugo denen şu tüylere alışamadım, bunları neden çizdiniz dedim, merak etme 26 hafta yaşına geldiğinde onlar dökülecek dediler. O zaman neden çizdinizzzzzzz, bu ressamların canı sıkıldıkça benimle uğraşıyorlar, işlerini bitirseler de gitseler bir an önce. Giderken bir de gülerek " bu bebek kızmış" dediler, biliyoruz ne olacak yani...

canparcamm  :love7: :love7: kocaman oldun hayal gibiydi bu gunlere gelmek cok sukur seni verenee  :amin: :amin: :amin: :amin:
buyuk ihtimal sen erkeksin ama yarin yine gidecez kontrole bakalim kendi dokdorumuzda soyleyecekmi gerci soylemio oralara hic bakmiyo bile ama olsun sen saglikli olda gerisi onemli deil
rabbime emanet ol kucuk kuzum :love9: :love9: :love9: :love9:
seni coookk seviyoruzz
baban o kadar alisdiki isden gelir gelmez eli karnimdaa ooo bugun dahada sismis diyo  :love9: :love9: :love9:
halbuki yemek yersem kocaman sabahlari kucucuksun daha olsunnn sen iyiii oldaaa gerisi bosss :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

]

Mavikelebek

:love9: :love9: :love9: sağsağlım kucagına almayı nasip etsin  . inşallah bende görürüm 15 haftaları  :amin:

kelebegimm

Alıntı yapılan: Mavikelebek - 10 Mart , 2012, 16:01:13
:love9: :love9: :love9: sağsağlım kucagına almayı nasip etsin  . inşallah bende görürüm 15 haftaları  :amin:
[/b]insalah canimm saglikla o gunlerede gelirsinn :opucuk: :opucuk:
amin cumlemize nasip etsin rabbim :amin: :amin:[/b]

]

xxcansuxx

maşaallah canım 15 haftalık mı oldunuz  :nazar: :nazar: :nazar:
sağlıkla kucağına al inşaallah  :amin: :amin: kelebeğim ya geçen eşim bir liste buldu burada hamile kalmak isteyenlerin adını yazmıştım doğuma gideceğimde tek tek okuyor ben başta anlamadım bunlar ne dedi sayıyor sayıyor senin adında geçti "kelebeğim" diye (ismini bilmiyorum  :k06: ) aaa dedim o şimdi hamile o günü tekrar yaşadım çok şükür onları verene Allaha emanetsiniz  :amin: :amin:

kelebegimm

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 10 Mart , 2012, 19:49:08
sağlıkla kucağına al inşaallah  :amin: :amin: kelebeğim ya geçen eşim bir liste buldu burada hamile kalmak isteyenlerin adını yazmıştım doğuma gideceğimde tek tek okuyor ben başta anlamadım bunlar ne dedi sayıyor sayıyor senin adında geçti "kelebeğim" diye (ismini bilmiyorum  :k06: ) aaa dedim o şimdi hamile o günü tekrar yaşadım çok şükür onları verene Allaha emanetsiniz  :amin: :amin:
canim bnim yaaaa dualrimiz kabul oldu sonundaa
olduk vallaaaa cok sukurrr  in. o listedeki herkes sirayla guzel haberi verir bize allah[ razi olsun canim o andada unutmayip dua ettin bizlere :opucuk: :opucuk: :opucuk:
adim aysenur bu arada :)
buglemimi kokla yerime  :love9: :love9: :love9:
[/b]

]

xxcansuxx

Alıntı yapılan: kelebegimm - 10 Mart , 2012, 19:58:22
olduk vallaaaa cok sukurrr  in. o listedeki herkes sirayla guzel haberi verir bize allah[ razi olsun canim o andada unutmayip dua ettin bizlere :opucuk: :opucuk: :opucuk:
[/b]
inş. canım isteyen herkes kavuşur meleğine :amin: :amin:  memnun oldum ayşenur... maşaallah size annesi sende sev o tatlı göbüşü benim yerime... koklarım birde öperim kızımı yerine  zaten doyulmuyor bunlara  :k06: Allah a emanet olun   :opucuk:

kelebegimm

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 10 Mart , 2012, 20:24:50
[/b]
inş. canım isteyen herkes kavuşur meleğine :amin: :amin:  memnun oldum ayşenur... maşaallah size annesi sende sev o tatlı göbüşü benim yerime... koklarım birde öperim kızımı yerine  zaten doyulmuyor bunlara  :k06: Allah a emanet olun   :opucuk:
ooyy doyulurmu yaa hiccc bu sitenin bebekleride daha kiymetli nazli niyeysee :love9: :love9: :love9: :love9:

]

nazo-58

günlüğün hayırlı olsun canım :hello2: :flowers: ...paşamızda günden güne saglıcakla büyüsün inş :amin: ...RABBİM saglıcakla kucagına almayı nasip etsin :amin: ,yaramazlık yaptıgı günleride yazarsın inş.. :laughing7:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: kelebegimm - 10 Mart , 2012, 20:42:22
[/b]
ooyy doyulurmu yaa hiccc bu sitenin bebekleride daha kiymetli nazli niyeysee :love9: :love9: :love9: :love9:
hep beklenen özlenen bebekler ayşenur gerçekten çok kıymetliler... yalnız bebeler değil annelerle dostluk,arkadaşlıkda başka sitede  :nazar: :nazar: senin paşada olsun kıymetlimiz olur bizimkiler kartlaşır o zamana  :hieyt: :hieyt:

kelebegimm

Alıntı yapılan: nazo-58 - 10 Mart , 2012, 20:44:04
günlüğün hayırlı olsun canım :hello2: :flowers: ...paşamızda günden güne saglıcakla büyüsün inş :amin: ...RABBİM saglıcakla kucagına almayı nasip etsin :amin: ,yaramazlık yaptıgı günleride yazarsın inş.. :laughing7:
aminnn saol canimm cumlemizinki ins...
hepimiz saglicakla kucagimiza aliriz ins. :amin: :amin: :amin:

]

kelebegimm

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 10 Mart , 2012, 20:53:57
Alıntı yapılan: kelebegimm - 10 Mart , 2012, 20:42:22
[/b]
hep beklenen özlenen bebekler ayşenur gerçekten çok kıymetliler... yalnız bebeler değil annelerle dostluk,arkadaşlıkda başka sitede  :nazar: :nazar: senin paşada olsun kıymetlimiz olur bizimkiler kartlaşır o zamana  :hieyt: :hieyt:
evet canim iyiki uye olmusum buraya diyorum
ooyy sabirsizlikla bekliyorum o gunleriiii :love9: :love9: :love9:

]

kelebegimm

slmm canparcamm :love9: :love9: :love9:
bugun nasilsinnnn anne cok yorgunn uykusuzz hersey onu bekliyo yapmasi icin ama gozum almiyo melegimm
sen gelene kadar dinleneyim soyleee nasil olsa sen yorarsin beni booll boooll
kuzum artik karnim baya belli olmaya basladi gorenler aaa cikmis karnin diyoo :) :) :) cook sasilcak bi durum demii :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:
ama en guzeliiiiiiiii BABANN her isden gelmesinde her gece yatarken soyle arkadan sarilip sicacik elleriyle seni sarip beni öpüyoyaaa doyamiyorum o halimizee :love9: :love9: :love9: :love9:
coookk seviyoruz demi bitanem babamizi rabbim onu basimizdan eksik etmesin bu aralar beni korkutan rahatsizligi var ama bakalim hayirlisi bi termin alipda gitse dokdora icim rahatlicak yoksa bu korkular beni mahvetcekkkk
rabbimmmmm sen melegimi ve askimi basimdan eksik etmee hep dualarim buu ben ne para ne pul istiyorum sadece esim ve bebegimi istiyorum :amin: :amin: :amin: :amin:
bu arada sana mujdem var kuzumm ananeyi aradimm :love7: :love7:
10 gune kadar geliriz baban yarin birgun pasaportlarimizi alcak dedi coookk sevindim askimmm
bir hafta bende bir hafta teysende kalcaklar ama olsunnn
dogumuma yine gelcek ya o zaman bir ay kalcak ins...4simdi gelsin kendi gozuyle buralari ve evimizi ve mutlulugumuzu gorsun ici rahat etsin artikk anne yuregiiii isde hic rahat edemiyorrr simdi daha iyi anliyorum kuzumm :y25: :y25: :y25:
cok duygusal oldum bakalimm ne olcak bizim bu halimizz
seni seviyorumm sevgilimm :love9: :love9: :love9: :love9:
rabbime emanet ol canparcam :amin: :amin: :amin:

]