29 Mart , 2024, 03:39:36

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Minik Pasamm... Canparcamm :-)

Başlatan kelebegimm, 20 Şubat , 2012, 12:55:42

« önceki - sonraki »

kelebegimm

minik sevgilimm
anne hic mutlu deilll bu sefer kontrolude guzel gecmediii :y25: :y25: :y25: :y25:
cok uzuldum sadece 200 gr almissin 2700 dedi dokdor ama 200 saymican 2500 dedi her zaman gorunen kilodan 200 dusecen dedii  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: yani sen daha cookk kucuksun tombis oglum die seviyodum ama ole olamican bu gidisle neyse melegimm
bu gunden sonra sut icmeye baslicammm ins.
aslinda uzuldugum konu zayif dogman deil bir haftada 100 gr alman normalde daha fazla alman gerekiyodu sanki :'( :'( :'(
sicaklardan hic yiyemedim annem cok uzgunumm ama hemen telavi edicem artik yeniden boll bol yicem ama benim mide bulantim basladi yine napiyimkiiii :'( :'( :'( :'( :'( :'(
aspirinide haftaya birakiyoruz oda kafamda soru isareti gerci igneye devam ama bakalimmm
annem hic yazasim yok morelimde yokkkkk
ama seni cooookkkk seviyorummmmm ve kaybetmekden cok korkuyorum :crybaby2: :crybaby2:
rabbim seni bize bagislasinn :amin: :amin: :amin: herzaman ona emantsin kuzummm :amin: :amin:

]

Sır_Çiçegi

üzme kendini bu kadar cnm benim yemek yiyemiyorsan bol bol meyva ye ben öle yapıorum
bide ben doktorumdan bişe duydum fazla uyumamak lazımmış bebekler kandan beslendikleri için kan dolaşımı hızlı çalışması lazımmış uyuyunca kan dolaşımı yavaşladıgı için bebekler beslenemiyormuş her zamankinden daha dikkatli olmak lazım bebekler için sütünüde ihmal etme cnm süt cok önemliymiş  :opucuk:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kelebegimm

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 30 Temmuz , 2012, 22:39:18
üzme kendini bu kadar cnm benim yemek yiyemiyorsan bol bol meyva ye ben öle yapıorum
bide ben doktorumdan bişe duydum fazla uyumamak lazımmış bebekler kandan beslendikleri için kan dolaşımı hızlı çalışması lazımmış uyuyunca kan dolaşımı yavaşladıgı için bebekler beslenemiyormuş her zamankinden daha dikkatli olmak lazım bebekler için sütünüde ihmal etme cnm süt cok önemliymiş  :opucuk:

Süte hemen başladım canimmm hergün en az bir bardak içicim artık
Uyku zaten öyle cok yok ama artık erkenden kalkıp kahvaltımı yapacam öglenleri yapiyodum hep
Toparlar ins. Kuzumm Biran once

]

melek100lü

toparlanırsın canım üzülme okadar olur öyle sıcaklardan her zaman bi olmuyorki  :dontknow:

güzel yinede kilosu zayıf değil bence  :opucuk:

kelebegimm

Alıntı yapılan: melek100lü - 30 Temmuz , 2012, 23:29:45
toparlanırsın canım üzülme okadar olur öyle sıcaklardan her zaman bi olmuyorki  :dontknow:

güzel yinede kilosu zayıf değil bence  :opucuk:

Aslında normal ama hep ondeydiya birden böle olunca üzüldüm ama şimdi iyim soku atlattim :)

]

melek100lü

ayşenur meyve yiyemiyormusun canım bol bol meyve ye ayran iç süt iç

faydası olur inşallah çokda tiksindirme kendini  :opucuk:

kelebegimm

Alıntı yapılan: melek100lü - 30 Temmuz , 2012, 23:33:45
ayşenur meyve yiyemiyormusun canım bol bol meyve ye ayran iç süt iç

faydası olur inşallah çokda tiksindirme kendini  :opucuk:

yiyorum canim yemez olurmuyum ama bu iki hafta hic dikkat etmemisdim isde
hemen farketti artik dikkat ediyorum sutede basladim 

]

melek100lü

kelebegimm

Alıntı yapılan: melek100lü - 31 Temmuz , 2012, 14:05:32
Ayşenur nasılsın güzelim  :opucuk:

iyiyim canim copk saoll dun baya soka ugramisim cok taktim ama oglum dunden beri kipir kipir yuzumu gulduruyo hem esimde daha 5 haftan var olsun saglikli olsunda onemli deil dedi morel verdi
sen nasilsin canim

]

Balböceği

Sütüde suyuda eksik etme canım  :opucuk:

Eltimin kızı 2,800 doğdu daha 1 ay yeni oldu 4 kilo olmuş :)

Küçük bebisler çok çabuk büyüyor :)

Hayırlısı ile kurtulursun inşallah  :amin:   

asya81

kilosu iyi çok kilolu bebek iyi değildir benim kız 2800doğdu şişlik inince 2700oldu ama şimdi iyiyiz şükür.bebek kio alsın dersen bol keç boynusu pekmesi ve kaşar peynii ye çok kilo yapıo bebeğe ben son haftamda duyumdu malesef

kelebegimm

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 31 Temmuz , 2012, 15:14:24
Sütüde suyuda eksik etme canım  :opucuk:

Eltimin kızı 2,800 doğdu daha 1 ay yeni oldu 4 kilo olmuş :)

Küçük bebisler çok çabuk büyüyor :)

Hayırlısı ile kurtulursun inşallah  :amin:   

canim zayif dogmasini takmiyorum aslinda normalde guzel kilo alirken bir haftada 100 gr almis daha fazla almasi lazimdi sanki kafama takilan konu o
hayirlisi artik dogsunda saglikla elbet toparlanirr

]

kelebegimm

Alıntı yapılan: asya81 - 31 Temmuz , 2012, 15:25:30
kilosu iyi çok kilolu bebek iyi değildir benim kız 2800doğdu şişlik inince 2700oldu ama şimdi iyiyiz şükür.bebek kio alsın dersen bol keç boynusu pekmesi ve kaşar peynii ye çok kilo yapıo bebeğe ben son haftamda duyumdu malesef

saol canim burda bulursam aliyim deneyim :opucuk: :opucuk:

]

Sır_Çiçegi

oy teyzesinin paşası kıpır kıpırmıymış maşallah  :nazar:
sıkma canını kilosu gayet iyi hem bir su süt meyva agırlıklı ye dahada iyi olur inş. cnm  :opucuk:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kelebegimm

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 01 Ağustos , 2012, 00:20:12
oy teyzesinin paşası kıpır kıpırmıymış maşallah  :nazar:
sıkma canını kilosu gayet iyi hem bir su süt meyva agırlıklı ye dahada iyi olur inş. cnm  :opucuk:

saol teyzesi oglum sutu sevdi heralde o gunden beri kipir kipir masallah saglikli beslenmeye calisiyorum hosuna gitti heralde pasaminn :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
bunlarda bizden sizee :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: kocaman kocamann

]