24 Nisan , 2024, 11:51:54

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Minik Pasamm... Canparcamm :-)

Başlatan kelebegimm, 20 Şubat , 2012, 12:55:42

« önceki - sonraki »

Sır_Çiçegi

heyecan wardı şimdi iki kat arttı  :ehi:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

melek100lü

:nazar: :nazar: maaşallah tosun paşaya  :opucuk:  doğana kadar

4 kiloyu geçicek heralde  ;D :nazar: :nazar:

bende merak ediyorum valla kime benziycek :k06:

ben kumralım  kahverengi göz rengim var

eşim kumral mavi gözlü bakalım  :k06: :k06:

kelebegimm

]

kelebegimm

Alıntı yapılan: melek100lü - 21 Temmuz , 2012, 13:55:03
:nazar: :nazar: maaşallah tosun paşaya  :opucuk:  doğana kadar

4 kiloyu geçicek heralde  ;D :nazar: :nazar:

bende merak ediyorum valla kime benziycek :k06:

ben kumralım  kahverengi göz rengim var

eşim kumral mavi gözlü bakalım  :k06: :k06:

anamm yok o kadar olmaz heraldeeee olurmuuu :k06: :k06: :k06: :k06:
iyi sizin bi tek goz meraki buyuk ihtimal babanin rengini alir :k06: :k06:
sizin hersey normaall ben ne edem gerci benimkide kesin sarisinnn :k06: :k06:

]

melek100lü

:love9: :nazar: seninki buğday tenli yeşil gözlü olucak bence  :k06: :k06:

içimden öyle geçti  :laughing7: :laughing7:

Balböceği

maşallah aslanıma  :nazar: :nazar: az kaldı az  :hieyt: 

İnsan çok merak ediyor dimi  :k06: çok tatlı heyecanlar bunlar  :love9:

kelebegimm

Alıntı yapılan: melek100lü - 21 Temmuz , 2012, 13:58:40
:love9: :nazar: seninki buğday tenli yeşil gözlü olucak bence  :k06: :k06:

içimden öyle geçti  :laughing7: :laughing7:

Ayyy ins bidE tombik olursaaa yemede yanında yattt :k06: :k06:

]

kelebegimm

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 21 Temmuz , 2012, 14:13:18
  maşallah aslanıma  :nazar: :nazar: az kaldı az  :hieyt: 

İnsan çok merak ediyor dimi  :k06: çok tatlı heyecanlar bunlar  :love9:

Sen geçdin bu yollardan çok iyi anlarsın merak nekiii hafif kaliyooo yaşadığımız duyguların yanında
Rabbim saglikla kavuştursun hepimizi :amin: :amin:
Senin akıllı bidigin gibi büyüdüğü gunleride görelim ins :amin:

]

Balböceği

âmin âmin  :amin: doğan bebekler çok çabuk büyüyor insan anlamıyor bile  :love9:

Paşam bı doğsun aynısını diyecen  :k06: su gibi akıyor zaman :)  

muhribe

Allah sağlıklısını versin kızlar bunlar tatlı meraklar:) yiğit ilk doğduğunda aynı bendi şimdi görenler babası diyor çok değişiyorlar zamanla ben hep buğday tenli çocukları severdim hafif sarışına kaçacak. Rabbim gönlüme göre verdi:) bu sabah babası diyor yiğit için ne dua ettiysem hepsi kabul oldu tam rüyalarımdaki gibi bir çocuk :) :love:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

slm cnm nasilsiniz bakalim pasa nasil  :binkybaby: :nazar: :opucuk: ne zamandir bi girip sohbet edemiyom benim kiz masallah erken hareketlendi 4.ayimizdan beri artik dönüyo sürünüyo yatakta sirt üstü yatiriyom bi bakiyom karninin üstüne dönmüs yatiyo hergün bisiler yapip beni sasirtiyo valla  :nazar: :k06: :k06: ins yakinda sende bunlari yasican  :amin: :amin: dogumuna azcik bisi kalmis sükürler olsun  :amin: :amin: dogum sayfani ben cok isterim sende istersen  :laughing7: almanyada yasiyozya ikimiz telefonunu verebilirsin haberdar oluruz  :muzz: :muzz: :muzz: hazirliklar bittimi cnm  ??? hangi arabadan aldin  :) bu arada bi kac gün almanyaya günes vuruyo degerlendirmek lazim soguklar gene baslicak  :( hadi cnm kendine pasana cok iyi bak  :wave: :wave: :opucuk: :opucuk:
:nazar: :nazar:

kelebegimm

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 21 Temmuz , 2012, 14:37:19
âmin âmin  :amin: doğan bebekler çok çabuk büyüyor insan anlamıyor bile  :love9:

Paşam bı doğsun aynısını diyecen  :k06: su gibi akıyor zaman :) 

ah bi dogsa da gecse soyle zamannnn :love9: :love9: :love9:
Alıntı yapılan: muhribe - 21 Temmuz , 2012, 16:39:08
Allah sağlıklısını versin kızlar bunlar tatlı meraklar:) yiğit ilk doğduğunda aynı bendi şimdi görenler babası diyor çok değişiyorlar zamanla ben hep buğday tenli çocukları severdim hafif sarışına kaçacak. Rabbim gönlüme göre verdi:) bu sabah babası diyor yiğit için ne dua ettiysem hepsi kabul oldu tam rüyalarımdaki gibi bir çocuk :) :love:

hemde ne tatli merakki yaaa  :love9: :love9: :love9: masallah yigitimee :nazar: :nazar:

]

kelebegimm

Alıntı yapılan: gulum22 - 24 Temmuz , 2012, 12:01:57
slm cnm nasilsiniz bakalim pasa nasil  :binkybaby: :nazar: :opucuk: ne zamandir bi girip sohbet edemiyom benim kiz masallah erken hareketlendi 4.ayimizdan beri artik dönüyo sürünüyo yatakta sirt üstü yatiriyom bi bakiyom karninin üstüne dönmüs yatiyo hergün bisiler yapip beni sasirtiyo valla  :nazar: :k06: :k06: ins yakinda sende bunlari yasican  :amin: :amin: dogumuna azcik bisi kalmis sükürler olsun  :amin: :amin: dogum sayfani ben cok isterim sende istersen  :laughing7: almanyada yasiyozya ikimiz telefonunu verebilirsin haberdar oluruz  :muzz: :muzz: :muzz: hazirliklar bittimi cnm  ??? hangi arabadan aldin  :) bu arada bi kac gün almanyaya günes vuruyo degerlendirmek lazim soguklar gene baslicak  :( hadi cnm kendine pasana cok iyi bak  :wave: :wave: :opucuk: :opucuk:

slm canim allaha sukur idare ediyoruz bu yazgununde bademciklerim aciyo atesim cikiya baya rahatsizim ama atlatacam ins...
masallah ecrinee baya erken hemde yerim kuzumuuuu
havalar burda cok sicakk yaniyoruzzz hele bennn allahdan pazartesiye kadar :D :D :D
hazirliklar bitti cok sukur espritin arabasini aldik set olarak cok guzel onceki sayfalarda resmi vardi
canim benim buraya girdigimi esim bilmiyooo ama sen numarani ver ben sana msj yazarim ole haberlesiriz sana uygunsa
sizde kendinze iyi bakin optum prenseside kocamannnnn :love3: :love3: :love3: :love3: :love3: :love3:

]

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kelebegimm - 25 Temmuz , 2012, 15:02:01

slm canim allaha sukur idare ediyoruz bu yazgununde bademciklerim aciyo atesim cikiya baya rahatsizim ama atlatacam ins...
havalar burda cok sicakk yaniyoruzzz hele bennn allahdan pazartesiye kadar :D :D :D
hazirliklar bitti cok sukur espritin arabasini aldik set olarak cok guzel onceki sayfalarda resmi vardi
canim benim buraya girdigimi esim bilmiyooo ama sen numarani ver ben sana msj yazarim ole haberlesiriz sana uygunsa
sizde kendinze iyi bakin optum prenseside kocamannnnn :love3: :love3: :love3: :love3: :love3: :love3:

cok gecmis olsun cnm ins hemencik iyi olursun son zamanlarin fit olman lazim  :k06: :k06: burada cok sicak ama sadece bi kac günlük  :laughing7: esprit arabasini biliorum cnm cok güzel güle güle kullansin pasa  :muzz: :muzz: :muzz: numarami özel gönderdim haberlesiriz  :wave: :opucuk: :opucuk:

kelebegimm

Alıntı yapılan: gulum22 - 25 Temmuz , 2012, 22:16:50
Alıntı yapılan: kelebegimm - 25 Temmuz , 2012, 15:02:01

cok gecmis olsun cnm ins hemencik iyi olursun son zamanlarin fit olman lazim  :k06: :k06: burada cok sicak ama sadece bi kac günlük  :laughing7: esprit arabasini biliorum cnm cok güzel güle güle kullansin pasa  :muzz: :muzz: :muzz: numarami özel gönderdim haberlesiriz  :wave: :opucuk: :opucuk:

tmm canim aldim numaraniii :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

]