29 Mart , 2024, 00:18:13

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Minik Pasamm... Canparcamm :-)

Başlatan kelebegimm, 20 Şubat , 2012, 12:55:42

« önceki - sonraki »

Balböceği

canim bunlar cok guzel bayildim gule gule giysin pasam  :love9: :love9:

az kaldi gelmesine  :nazar: :nazar: :nazar:

nazo-58

MAŞALLAH canım paşana :nazar: ..cogu gıttı azı kaldı cok sukur..RABBIM saglıklı sıhhatlı bı sekılde mınıklerımızı kucagımıza almayı nasip etsin.. :amin:

kelebegimm

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 19 Temmuz , 2012, 01:27:01
canim bunlar cok guzel bayildim gule gule giysin pasam  :love9: :love9:

az kaldi gelmesine  :nazar: :nazar: :nazar:

saol eda teyzesi aminn ins.. :amin: :amin: :amin: :amin:
evet az kaldi ama bende az kaldim sanki :k06: :k06: :k06: :k06:

Alıntı yapılan: nazo-58 - 19 Temmuz , 2012, 01:45:53
MAŞALLAH canım paşana :nazar: ..cogu gıttı azı kaldı cok sukur..RABBIM saglıklı sıhhatlı bı sekılde mınıklerımızı kucagımıza almayı nasip etsin.. :amin:

aminn tatlimmm  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 17 Temmuz , 2012, 23:52:27
:nazar: :nazar: maşallah bütün paşalar tonbiş tonbiş  :love9:
şafak 50 ayy nasıl heyecanlısınızdır şimdi  :occasion5: inş. saglıklı bi şekilde alırsın inş. kucagına  :amin:

evet canim simdilik tombis ins. yanilma olmaz 3 u gecsinde o kadar tombis olmasina gerekde yok aslinda normal doguram :k06: :k06:
cok heycanliyiz cookkkkk bambaska bi duygu bu yaaaa tarifi yokkk :love9: :love9: :love9: :love9: amin canimm cumlemizde ins.. :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

]

kelebegimm

Pasacimmm :love9: :love9:
bugun hareketlisin sukurr bi kac gundur cok azalmisdi iyice daraldi heralde yerin kuzum
kiyamam sana babana dedikcee eee yeri iyice daraldi normal askimmm
2.5 kiloluk bi can tasiyon icinde dio ne tuaf deilmi :) :) sen benim icimdesin ve herseyi seninle yasiyorumm :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
rabbimin mucizeleri ne kadar sukretsek azdir annem :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
bi kac gundur baya yorulduk bugunde bu saat oldu daha yatiyozz
aman yatalim demi sonra sen beni zaten yatirmazsinnn :love3: :love3: :love3: :love3:
babayi bekliyoruz gelsin bizi gezmeye goturcek belki sana biseler alirizzzz  :k06: :k06:
gerci kesin aliriz hic dayanamiyoruzki babanin cebnde para kalmasa bile sunu aliyimmi dedigimde hic dayanamio al hadi kartla oderiz dio :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:
allahdan kredi karti deil maas karti baban kredi kartindan nefret edio hic kullanmamis hicde kullanmak istemio ne guzel deilmi basimiza bela olmasin sonradan :D
neyse dun gece H&M de gireriz demi diyorum yooo dio gulerek bilio benim dayanamayip sana birsuru sey alcami
gerci kendisi benden cok hevesli ben onu durduramiyorum o beniiii :k06:
guzel kuzummm pazartesi igne kontrolu ondan sonraki pazarteside senin kontrolun var sonrada birer haftaya duser heralde kontrollerrr insss :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
sonrada o buyuk ani yasariz ve seni saglikla kollarimiza aliriz ins...
saglikla gel annem rabbime emanetsinnnn :amin: :amin: :amin: :amin:
:nazar: :nazar: :nazar:safak :nazar: :nazar: :nazar: :love9: :love9: :love9: 46  :nazar: :nazar: :nazar: :love9: :love9: :love9:

]

Sır_Çiçegi

şafak 50 ayy nasıl heyecanlısınızdır şimdi  :occasion5: inş. saglıklı bi şekilde alırsın inş. kucagına  :amin:

evet canim simdilik tombis ins. yanilma olmaz 3 u gecsinde o kadar tombis olmasina gerekde yok aslinda normal doguram :k06: :k06:
cok heycanliyiz cookkkkk bambaska bi duygu bu yaaaa tarifi yokkk :love9: :love9: :love9: :love9: amin canimm cumlemizde ins.. :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

[/quote]

inş. istedigin gibi normal dogum olur cnm  :amin:

daha 3 ay olmasına ragmen ben böle heyecanlıysam seni düşünemiorum  :k06:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:hello2: :hello2: :nazar: :nazar: ayy çok heyecanlandım ben bile  :nazar: masallah pasamaaaa

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

kelebegimm

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 21 Temmuz , 2012, 13:15:04

inş. istedigin gibi normal dogum olur cnm  :amin:

daha 3 ay olmasına ragmen ben böle heyecanlıysam seni düşünemiorum  :k06:
[/quote]
canim heycan korku endise merak hepsi hatsafhada suanda  :k06: :k06: :k06:
en cokda merakk pasam nasil kime benziooo bi dogsaaaaaa :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

]

kelebegimm

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 21 Temmuz , 2012, 13:15:53
:hello2: :hello2: :nazar: :nazar: ayy çok heyecanlandım ben bile  :nazar: masallah pasamaaaa

canim benimmm :flowers: :flowers: :flowers:
bunlarda ecremeee :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :love3: :love3:
ozledik kuzuyu sxende girmiyosun artikkkk

]

Sır_Çiçegi

:nazar: :nazar: :nazar: maşallah paşamıza saglıklı gelir inş.  :amin:

sizde bizim gibi dayanamıyorsunuz demek kki  :k06: :k06: bugün babamız işe gitmeseydi alışwerişe gitcektik artık yarına kaldı  :k06:

:hieyt: :hieyt: bizde isinle yaşıyoruz aynı heyecanı aynen benimde merak ettigim o mavi gözlü olma ihtimali war acaba bana mı yoksa babası tarafamı cekti die cok merak ediyorum  :suclu:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kelebegimm

canim benimm :opucuk: :opucuk: :opucuk:
aynen bu merak varyaaa
benim esim sarisin  gozler yesil kaynanamin masmavi kaynatamda esmerrr
benim ailede esmer ben bugday baya karisigiz o yuzden acayipmerak ediyorumm :k06: :k06: :k06: :k06:

]

Sır_Çiçegi

bayagı karışıksınız maşallah  :k06: bende merak ettim şimdi  :ehi:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kelebegimm

r de ne guzel pazar gunleride acik heryerrrr
bizim oyle bi sansimiz yok  heryer kapali oluyo bi cumartesi pazarlari ölü bura o yuzden benim esim de isde ama hemen bitirip gelcem dedi bakaslim

]

kelebegimm

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 21 Temmuz , 2012, 13:22:53
bayagı karışıksınız maşallah  :k06: bende merak ettim şimdi  :ehi:

merak edilmicek gibi deilki bacimm :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

]

Sır_Çiçegi

eksik bir sürü al al bitmio  :k06: kocalar isyan edio  :ehi:

benim eşim kumral ben beyaz benim ailem beyaz kahverenkli gözlü eşimin gözleri 3 renkte deişiyo kaynatamın gözler mavi eltimin kızının gözü mavi oldu bizim bebeğinde olma ihtimali war bakalım  :k06:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kelebegimm

iyi sizinde baya ihtimaller var  :k06: :k06: :k06: bakalim nasil olcaklarrr benimki tam merak konusu sarisinmi esmermi :ehi: :ehi: :ehi:

]