Minik Pasamm... Canparcamm :-)

Başlatan kelebegimm, 20 Şubat , 2012, 12:55:42

« önceki - sonraki »

nazo-58

ohh ne güzel..RABBİM odalarında mısıl mısıl uykular nasip etsin paşalarımıza..bizde daha bişi almadık..bu ay alcaz inş...RABBIM saglıcakla kucagımıza almayı nasip etsin kuzularımızı... :amin:

Bende hiç kendıme bişi almak istemiyorum hep oglusuma almak istiyorum :love9: ..annelik böyle bişi demekki..RABBİM tüm isteyenlere yasatsın bu guzel duyguyu.. :amin:

kelebegimm

Alıntı yapılan: melek100lü - 12 Temmuz , 2012, 13:28:48
:love9: :love7: :love9: Ne güzel sizin adınıza çok sevindim  :love9: :love7: :love9:

Daha biz bişeycik almadık  :k06: :k06: yavrucağım benim :opucuk:

Allah iyi günlerde sağlıcakla kullanmayı nasip etsin :amin: :amin:

Bende taşınıcan onun için bekliyoruz hayırlısı ile bitaşınsak

bende 6. aydan sonra basladim zaten canimm
simdi baslamaman daha iyi insan bi almaya baslayinca durduramiyo kendiniii :k06: :k06: :k06: :k06:
kendini unutuyo artikk
hayirlisiyla tasin biraz daha toparlan baslarsin sende almaya :opucuk: :opucuk: :opucuk:

]

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: kelebegimm - 12 Temmuz , 2012, 13:22:14
Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 12 Temmuz , 2012, 13:18:48
taşınma işim wardı benim sarktı bayagı yavaştan kurcam ben odasını o kadar cok eşyası oldu ki yatak odama sıgmıyor  :k06: :k06:

anommm kuzum yaaaa simdi daha iyi anliyorum yemedim yedirdim giymedim giydirdim diyoya annelerimiz ne kadar haklilarmisss
kac aydir kendime bisey almiyorum bu kiloyu vercem nasilsa bosa almayim efeye aliyim diyorum heppp :k06: :k06: :k06:
onlara feda olsun herseylerimizzzz :love9: :love9:

aynen cnm cok dogru bir sözmüş  :k06:
pazara cıkıyorum bir şeyi eksik alıyorum para biriktiriyom bebeğime bişe alayım die  :k06:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

ayy

:nazar: :nazar: :nazar:odasında yuvasında kocaman olsun inşallah canım  :amin: :amin: :amin:bugün günlükleri gezmeye çıktım bende hepsini korusun rabbim :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

kelebegimm

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 13 Temmuz , 2012, 15:24:20
Alıntı yapılan: kelebegimm - 12 Temmuz , 2012, 13:22:14
Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 12 Temmuz , 2012, 13:18:48
taşınma işim wardı benim sarktı bayagı yavaştan kurcam ben odasını o kadar cok eşyası oldu ki yatak odama sıgmıyor  :k06: :k06:

anommm kuzum yaaaa simdi daha iyi anliyorum yemedim yedirdim giymedim giydirdim diyoya annelerimiz ne kadar haklilarmisss
kac aydir kendime bisey almiyorum bu kiloyu vercem nasilsa bosa almayim efeye aliyim diyorum heppp :k06: :k06: :k06:
onlara feda olsun herseylerimizzzz :love9: :love9:

aynen cnm cok dogru bir sözmüş  :k06:
pazara cıkıyorum bir şeyi eksik alıyorum para biriktiriyom bebeğime bişe alayım die  :k06:

bende canim aklim gozum hep cocuk dukkanlarinda :k06: :k06: :k06:

]

kelebegimm

Alıntı yapılan: ayy - 13 Temmuz , 2012, 22:01:48
:nazar: :nazar: :nazar:odasında yuvasında kocaman olsun inşallah canım  :amin: :amin: :amin:bugün günlükleri gezmeye çıktım bende hepsini korusun rabbim :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

saol tatlim allah razi olsun rabbim sanada nasip etsin en kisa surede ins :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk:

]

ayy

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin:inşallah canım rabbim herkesin yüzünü güldürsün inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

kelebegimm

gunaydinnn benim balböcegimmmmm :love9: :love9:
seni verene kurbannn hareketli pasammmmm dun  seni gormeyee gittik masallah gayet sagliklisin kuzum  :amin: :amin: :nazar: kocaman olmussun :nazar: :nazar:
kafan yine assada normal dogum gorunuyo bakalim hakkimizda hayirlisi RABBIM hangisni bize uygun gorurse o olsun biraz korkuyoruz dogumdan amaaa sen kucagimda olcan ya herseye deger diyorum :love9: :love9:
melegimmm herseyimmmm masallah kilonda cook iyi tombiss tosunum `2,5 kilo olmussun melegimm :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
babanda baya sevindiii o ignemiz almaya gitmsdi o sirada dokdor hemen bakdi bize
ve baban goremedi seni bu seferrr :k06: :k06: ama olsun iki hafta sonfra yine kontrol varrrrr
herseyin tamam kuzummm odan kurulcak sadece
inanamiyorum son 50 gunumuz biseyimiz kalmadi  :love9: :love9: :love9: :love9:
50 gun sonra rabbim hayirlisiyla nasip ederse kollarimizdasin annem cok merak ediyorum seniiiiii
canimin dier yarisi  :love7: :love7: :love7: :love7: :love7: :love7: :love7:
seni cooookkkkk seviyoruzzzzz rabbime emanetsin kuzummmm :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
[/color][/size]

]

muhribe

maşallah size canım  :hello2: :hello2: :hello2:

demek 50 gün sonra Efe paşa annesinin kucağında olacak  :nazar: :nazar: :nazar: :amin: :amin:

_inci_tanem_

17 Temmuz , 2012, 11:33:54 #399 Son düzenlenme: 17 Temmuz , 2012, 11:36:50 yyeeliz
:nazar: :nazar: Maşallah kuzu'ma canım ayy ne güzel az bir zaman kaldı ALLAHIN iziniyle kavuşmanıza :amin: :amin:
RABBİM hayırlısıyla sağlıkla kucağınada almayı nasip etsin bol meyve ye tosuncuk iyi beslensin son zamanlarda  :opucuk:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

kelebegimm

Alıntı yapılan: muhribe - 17 Temmuz , 2012, 11:33:47
maşallah size canım  :hello2: :hello2: :hello2:

demek 50 gün sonra Efe paşa annesinin kucağında olacak  :nazar: :nazar: :nazar: :amin: :amin:

saoll canimmm hayirlisiyla ins...... :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

]

kelebegimm

Alıntı yapılan: yyeeliz - 17 Temmuz , 2012, 11:33:54
:nazar: :nazar:Maşallah kuzu'ma canım ayy ne güzel az bir zaman kaldı ALLAHIN iziniyle kavuşmanıza :amin: :amin:
RABBİM hayırlısıyla sağlıkla kucağınada almayı nasip etsin bol meyve ye tosuncuk iyi beslensin son zamanlarda  :opucuk:

evet teyzesi az kaldi darisi sizeeee :amin: :amin: :amin:
yiyorum canimm zaten eskisi gibi istahim yok meyve felan bol yiyorum bu sefer 3 haftada iki kilo almisim ben normalde haftada bir kilo aliodum :ehi: :ehi: :ehi:
ama ben deil pasam alsin ben istemiom artik tam 20 kilo aldik :-ooo :-ooo :-ooo

]

melek100lü

:nazar: maaşallah gerçekten yaa bişey kalmamış negüzel :hieyt: :hieyt:

azkaldı sizin bizde okadar olsak Allah ın izniyle  :amin: :amin: :amin:

maaşallah tombişime baya elecelcek senin efe  :k06: :nazar: :nazar:

rabbim nazarlardan korusun inşallah acılarını göstermesin

yavrularımızın  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: kelebegimm - 17 Temmuz , 2012, 11:36:25
Alıntı yapılan: yyeeliz - 17 Temmuz , 2012, 11:33:54
:nazar: :nazar:Maşallah kuzu'ma canım ayy ne güzel az bir zaman kaldı ALLAHIN iziniyle kavuşmanıza :amin: :amin:

evet teyzesi az kaldi darisi sizeeee :amin: :amin: :amin:
yiyorum canimm zaten eskisi gibi istahim yok meyve felan bol yiyorum bu sefer 3 haftada iki kilo almisim ben normalde haftada bir kilo aliodum :ehi: :ehi: :ehi:
ama ben deil pasam alsin ben istemiom artik tam 20 kilo aldik :-ooo :-ooo :-ooo

aminnnnnnnn inşallah canım  :amin: :amin: :amin:
:nazar: yarasın paşama et döt olsun  ;) ;)

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

Sır_Çiçegi

:nazar: :nazar: maşallah bütün paşalar tonbiş tonbiş  :love9:
şafak 50 ayy nasıl heyecanlısınızdır şimdi  :occasion5: inş. saglıklı bi şekilde alırsın inş. kucagına  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...