Minik Pasamm... Canparcamm :-)

Başlatan kelebegimm, 20 Şubat , 2012, 12:55:42

« önceki - sonraki »

kelebegimm

Alıntı yapılan: burcum - 06 Temmuz , 2012, 16:45:32
ayşenurum kim üzdü seni bakayım :caca: :caca:
kimse için ne kendi canını ne paşanın canını üzme :caca:
sen bak keyfine paşana hamileliğin tadını çıkar bırak gereksiz insanları :opucuk:

keske birakabilsem insanin en yakinindakiler olunca birakamiyo isde
cunku yuzune guluyolar arkandan yapacaklarini yapiyolar
bu ara esimde calisiyo baya hic zaman ayiramadik birbirimize baya doldum galiba zoruma gidiyo hersey :y25: :y25: :y25:

]

Balböceği

canım çok güzeller güle güle giysin paşam  :love9:

Kimse için üzülmeye değmez ama insan üzülüyor yinede :(

Seni çok çok öptüm bu aralar isler güçler giremiyorum fazla.

Kendine iyi bak.  :opucuk:   

kelebegimm

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 07 Temmuz , 2012, 21:09:54
canım çok güzeller güle güle giysin paşam  :love9:

Kimse için üzülmeye değmez ama insan üzülüyor yinede :(

Seni çok çok öptüm bu aralar isler güçler giremiyorum fazla.

Kendine iyi bak.  :opucuk:   

saol teyzesiii tsk ederizzzz
oyle canim ya buralarda tutundugun dallarinda yamuk cikmasi uzuyo insani isde ne yapalimmm
evet hic giremiyosun artik gozlerimiz ariyo senii :opucuk: :opucuk: :opucuk:
bizde oglusumla seni ve hakani opüyoruzzz :opucuk: :opucuk: :opucuk: :flowers:

]

kelebegimm

kuzucummm :love9: :love9: :love9:
anne babaya hediyesini aldi bugunn o yuzden cok sevincliii ama carsambaya kadar kendimi nasil tutucam bilmiyorum :k06: :k06: :k06: :k06: ama tutmaliyimmm
bide bise daha almak istiyorum bakalim yarin cikabilirsem onuda alirim paketlerim tmm olurr
melegim bu aralar hep uzucu seylerrr ne yapcas boyle bilmemm :dontknow: :dontknow: :dontknow:
babada calisiyo bizimle ilgilenemiyo fazla ama hesap alt ust olmus sen gelmeden duzelmesi lazim ve babaninda cooookkkkk calismasi lazim ne yapalimm :( :( :( :(
bu arada odan kagitlandi super oldu kuzummmm odanda gelsede resmini cekip teyselerine gostersekkkk :love9: :love9: :love9:
rabbim kimseyi bu yolda birakmasin  :amin: :amin: :amin:
cok guzell heycanlar bunlarrr :love9: :love9: :love9:
seni cok seviyorum kuzum aslinda pek yazasim yok morelimde cok yok bugun iyi haberler almadikkk
rabbim herkesin yardimcisi olsun  :amin: :amin: :amin:
sende rabbime emanetsin kuzummm :amin: :amin: :amin: :amin:

]

Sır_Çiçegi

:nazar: :nazar: maşallah hazırlıklar yavaş yavaş tamamlanıyo  :occasion5:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

nazo-58

MAŞALLAH canım size...RABBİM bebişinizle nice mutlu huzurlu seneler nasip etsin,yuvanıza huzur mutluluk versin inş.. :amin: .bizimde 14 temmuz hiçbişey yapmıcaz galiba :'(

RABBIM tum sıkıntılarınızı gıdersın üzüntüleriniz sevince dönsün inş :amin:  canım..sen kendını fazla uzme bebişini düşün olur mu..

RABBIM saglıklı sıhhatlı bı sekılde kuzularımızı kucagımıza alamyı nasıp etsın inş.. :amin:

kelebegimm

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 10 Temmuz , 2012, 13:51:20
:nazar: :nazar: maşallah hazırlıklar yavaş yavaş tamamlanıyo  :occasion5:

evet canim heycan artiyoo :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

Alıntı yapılan: nazo-58 - 10 Temmuz , 2012, 15:41:39
MAŞALLAH canım size...RABBİM bebişinizle nice mutlu huzurlu seneler nasip etsin,yuvanıza huzur mutluluk versin inş.. :amin: .bizimde 14 temmuz hiçbişey yapmıcaz galiba :'(

RABBIM tum sıkıntılarınızı gıdersın üzüntüleriniz sevince dönsün inş :amin:  canım..sen kendını fazla uzme bebişini düşün olur mu..

RABBIM saglıklı sıhhatlı bı sekılde kuzularımızı kucagımıza alamyı nasıp etsın inş.. :amin:

aminn saol canim iyi dileklerin icinnnn :opucuk: :opucuk:
bizde bise yapamicas ama bu sefer ayri evde oldugumuz icin rahat rahat kutlariz bas basa  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
onlar saglikla basimizda olsunda hicbise istemem valla :amin: :amin: :amin: :amin:

]

kelebegimm

kuzucummmm :love9: :love9: :love9: :love9:
seni verene kurbannnnnnn yarinin yani evlilik yildonumumuzun en guzel hediyesi  :love9:gelmisssss
baban haber verdi simdi yarin gidip alcasss :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
odan gelmis melegimmmmmmm cooooooookkkk sevincliyimmmm :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
erken geldi daha 3 haftasi vardi
ama kurmucaz kuzum son ayimizin icinde kurcas simdi paketiyle durur odanda bos zatennn
babanin dier hediyesinide hallettim yarin olsada versekkk :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
seni seviyorum canyoldasimmmm :love9: :love9: :love9: :love9:
rabbime emanetsin kuzumm :amin: :amin: :amin: :amin:

]

Sır_Çiçegi

ohh odalar gelmiş hediyeler hazırlanmış ne güzel  :love9:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kelebegimm

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 11 Temmuz , 2012, 19:32:48
evet tatlim odayi kurmucas ama evde olmasi bile yeterrr :love9: :love9: :love9: :love9:
artik sira safak saymada bide cantayi hazirlamadaaa
kiyafetlerde yikanip utulencekkkk
amannn bitti safak saycas artik diyodum ama bitmioo :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :nazar: :nazar: :nazar:

]

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: kelebegimm - 12 Temmuz , 2012, 13:01:26
evet tatlim odayi kurmucas ama evde olmasi bile yeterrr :love9: :love9: :love9: :love9:
amannn bitti safak saycas artik diyodum ama bitmioo :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :nazar: :nazar: :nazar:

ayy ben sizden sabırsızım walla dolabını yatagını hemen kurmak istiyorum nerdeyse cantayı bile hazırlıcam  :k06:

rabbim hayırlı bir şekilde bebeklerimizi dünyaya getirmeyi nasip etsin inş. cnm  :amin: :amin:

paşamızın gelmesini bizde sabırsızlıkla bekliyoruz  :hieyt: :hieyt: :hieyt:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kelebegimm

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 12 Temmuz , 2012, 13:09:21
Alıntı yapılan: kelebegimm - 12 Temmuz , 2012, 13:01:26

ayy ben sizden sabırsızım walla dolabını yatagını hemen kurmak istiyorum nerdeyse cantayı bile hazırlıcam  :k06:

rabbim hayırlı bir şekilde bebeklerimizi dünyaya getirmeyi nasip etsin inş. cnm  :amin: :amin:

paşamızın gelmesini bizde sabırsızlıkla bekliyoruz  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

aslinda cok sabirsizimk ama tutuyorum kendimi esimde hemen kurmak istemiyo o yuzden o hadi kuralim dese duramam heraldee :k06: :k06: :k06:

]

Sır_Çiçegi

taşınma işim wardı benim sarktı bayagı yavaştan kurcam ben odasını o kadar cok eşyası oldu ki yatak odama sıgmıyor  :k06: :k06:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kelebegimm

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 12 Temmuz , 2012, 13:18:48
taşınma işim wardı benim sarktı bayagı yavaştan kurcam ben odasını o kadar cok eşyası oldu ki yatak odama sıgmıyor  :k06: :k06:

anommm kuzum yaaaa simdi daha iyi anliyorum yemedim yedirdim giymedim giydirdim diyoya annelerimiz ne kadar haklilarmisss
kac aydir kendime bisey almiyorum bu kiloyu vercem nasilsa bosa almayim efeye aliyim diyorum heppp :k06: :k06: :k06:
onlara feda olsun herseylerimizzzz :love9: :love9:

]

melek100lü

:love9: :love7: :love9: Ne güzel sizin adınıza çok sevindim  :love9: :love7: :love9:

Daha biz bişeycik almadık  :k06: :k06: yavrucağım benim :opucuk:

Allah iyi günlerde sağlıcakla kullanmayı nasip etsin :amin: :amin:

Bende taşınıcan onun için bekliyoruz hayırlısı ile bitaşınsak