Minik Pasamm... Canparcamm :-)

Başlatan kelebegimm, 20 Şubat , 2012, 12:55:42

« önceki - sonraki »

kelebegimm

bu arada 12 hafta 2 gunluksun  :nazar: :nazar:
ayin 8 ine gorces seni inss cinsiyetinde belli olurrr  :opucuk: :opucuk:

]

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kelebegimm

]

kelebegimm

Migimm,
canimin iciii cok yorgunuz uykusuzuz demi ama olsun sen iyi oldaa  :nazar: :nazar: ben katlanirim herseye ama mide agrilarindan kivraniyorum o nasil bi agri baban bile sok oluyo bende korkuyorum sana bise olcak diye ama ins. iyisindir  :amin: :amin: :amin:
annecimmmmmmm dun babannn sonunda israrlarima dayanamadi basinin etini yedim resmen ve angelsounds aldi artik evde kalbini  :love9: :love9: :love9: :love9: dinlicem istedigimde ve korkularimdan kurtulcam ins.. :amin: :amin: :amin: cumartesi dugun vardi ilahili  :love7: :love7: :love7: ilk defa gittim allahim ne kadar guzel bi dugun oldu bayildimmm boll boll ilahi dinledik hasan dursun gelmisdi ilk defa gordum dinledim ama superdii senin icinde iyi oldu zaten bol bol dinletiyorum normaldede
ins. guzel ahlakli dinli imanli biri olursun yavrumm  :love9: :love9: :love9: :love9:
12 hafta 5 gunluksun cilegimmmm  :love3: :love8:
heeppp bizimlee olll :love3: :love3: :love3:
RABBIME emanet ollll  :amin: :amin: :amin: :amin:
coookkkkkk seviliyosun kuzummm cookkk  :love9: :love9: :love9: :love9:

]

kelebegimm

29 Şubat , 2012, 14:29:37 #34 Son düzenlenme: 29 Şubat , 2012, 14:32:10 kelebegimm
14 hafta yaşındayım artık annenin bulantıları yok , kendini yorgunda hissetmiyor ama bu seferde kabızlıktan şikayet ediyor, sürekli tuvalete gidiyoruz, ve lifli besinler yiyoruz. Doktor bazı ilaçlar verdi, ama önce yulaf ezmesi+süt+şeker+corn flakes karıştırıp yemesini söyledi, böylece kabızlıktan kurtulabilirmiş. Ressamlar bana nefes alıp verme çalışmaları yaptırıyorlar, ellerimle selam, merhaba demeyi öğretiyorlar, bunları yaparken kalbim öyle bir atıyor ki; doktorla, baba beni bir makineden duyabiliyorlarmış. Bende onları duyuyorum çünkü kulaklarım oldukça gelişti, tabi gözlerimde ...

Sukurler olsun melegimmm bu gunlerede geldikk  :amin: :amin: :amin:
cok zor geciyor benim icin ama olsun sen iyi ol diyorum hep sabahlari hala oguruyorum mide agrisi berbattt aciksam agriyo yemek yesem yine agriyor ne yapacaz bilmiyorum su persembe bi gelsede dokdorumuza gitsek seni gorsekkk sikayetlerimizi soylesek  ;) ;)
dun angelsound geldiiii  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: dun aksamda dinledim kalbini bugunde kuzumm ama cok az ve derinden geliyor gerci jeli yok simdilik aksam alicas onunla alakalimi bilmiyorum
ama duyuyorumya azda olsa o bana yeterrrr  :hieyt: :hieyt: :hieyt:
birsuru is beni bekliyorr okda yorgunum uykusuzlukdanda oluyorum neyse yarin gorusuruzzz opuldunnnn

]

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

HASRET!M S@N@

kelebegimm

merhaba annecimm :love9: :love9:
nerden baslayim hangisini anlatayim bilmiyorumm kacgundur mahvoldummm
cumartesi dugun vardi oraya gittik bi arkadasi gorduk kizini sevdim cook tatliydi  :love9: :love9: tabi kiz kucagimda dururmu hazirda dugun hop hop hopladi habire gunduzde temizlik yapmisdim
neyse gece 2.30 da bi uyandim agrilarlaa sabah 5 e kadar dayanmaya calisdim en sonuna babani uyandirdim hemen cay felan yapti biraz rahatlamisim uyudum ama uyaninca yine gecmemisdi :y25: :y25: :y25:
aksam 5 e kadar dayanmaya calisdim ama senin oldugun yer cok ac :y25:yodu sisdi tutmasam yururken sanki duscek gibi hissediodum neyse dokdora gittikk sen cok iyiydin masallahhh :nazar: :nazar:
ama benim bobrekdeki iltihaplar vajinaya kadar inmis heryere yayilmis yatiracaklardi ama yatmadimm ??? ???
ama cok sukur bugun biraz daha iyiyim en azindan senin bolgendeki agrilar gecmis mideme kalmis sadeceee
veeeeeeeeeeeee senin cinsiyetini ogrendik kuzummmmm buranin dokdorlari erken die soylemeye korkuyo ama dokdor o kadar incelediki heryerini ee bizde gorduk dogal olarak heryeriniii yani cinsiyetinide :ehi: :ehi: baban erkekmi die sorduuu kadin bise diyemedi sonra ben junge dedimm yaa amaa fazla sevinmeyin deisebilir daha cok erken dedi bakalim hayirlisi kuzum zaten icimize hep erkek doguyodu babanin agzi kulaklarindaydi dun aksam hepp ben oglumu alirim yanima hep deyip durdu yemegimizi islerimizi hep dun baban yapti hic arayan soran yok :y25: :y25: :y25: olsun biz birbirimize yeteriz demi kuzumm baban ve sen iyi olun ben herseye katlanirim
sizi cok seviyorumm
rabbime emanetsiniz hayatimin prenslerii :love9: :love9: :love9:

]

muhribe

bi oğluş daha geliyor aramıza inş  :muzz: :muzz: :muzz:

canım sana da bebeğine de sağlık sıhhat diliyorum, şu birkaç gün iyice dinlen, kendini de bebişi de yorma. maşallah ikinize de  :nazar:

kelebegimm

Alıntı yapılan: muhribe - 05 Mart , 2012, 13:21:27
bi oğluş daha geliyor aramıza inş  :muzz: :muzz: :muzz:

canım sana da bebeğine de sağlık sıhhat diliyorum, şu birkaç gün iyice dinlen, kendini de bebişi de yorma. maşallah ikinize de  :nazar:
evet canim ins. hayirlisiyla gelirrr kuzumm
oyle yapicam canim yatiyorum hep ilaclardan sersem gibiyim zaten
cok saol dileklerin icin :opucuk: :opucuk: :opucuk:

]

HASRET!M S@N@

CANIM ÖNCELİKLE GECMİŞ OLSUN NEDEN İŞ YAPIYORSUN BİDAHA SAKIN İŞ YAPMA KİMSEYİDE KUCAGINA ALMA
DEMEK PRENS GELİYOR HA HAYIRLI UGURLU OLSUN TATLIM

kelebegimm

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 05 Mart , 2012, 13:34:14
CANIM ÖNCELİKLE GECMİŞ OLSUN NEDEN İŞ YAPIYORSUN BİDAHA SAKIN İŞ YAPMA KİMSEYİDE KUCAGINA ALMA
DEMEK PRENS GELİYOR HA HAYIRLI UGURLU OLSUN TATLIM

saol bitanem onceki gun misafirim vardi baya kalabalikdi ev cok dagilmisdi bende kapi cam sileyim girismsken dedim yapmas olaydim nisandada bebisi seviyim dedim oda hoplaya hoplaya bir oldu sanki karnim hamlamis
oyle tuag acilar cekdim
sukur simdilik iyiyiz
evet teysesi buyuk ihtimal pasaabakalim hayirlisi darisi sana ins.. :amin: :amin: :amin:

]

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

CANIM GECMİŞ OLSUN DİKKAT ET KENDİNE  :caca: :caca:
BU ARADA HAYIRLI OLSUN OĞLUŞUMUZ GELİYOR DEMEK  :hello2: :hello2: :nazar: :nazar:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url