28 Mart , 2024, 13:15:09

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Minik Pasamm... Canparcamm :-)

Başlatan kelebegimm, 20 Şubat , 2012, 12:55:42

« önceki - sonraki »

kelebegimm

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 03 Haziran , 2012, 14:17:41
zor gülüm walla inş.  :amin:

benim dibimde elti war kustugum zamanlarda anasındaydı şimdi geldi benim düzeldigim zamana denk geldi

hani dio sen kusmuyorsun ki 4 aylık olduk dahadamı kusayım dedim yalan dedigimi düşünüyo

Allah bilio neler cektigimizi rabbim yardımcımız olsun kimseye muhtaç bırakmasın  :amin: :amin: :amin:

Âmin canım âmin biz böyle diyerek gecistiriyoruzda
Ah onlara bişey olsada biz aramasak

]

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kelebegimm

Minik sevgilimm
Bugun biraz daha iyiyiz demi çok sukurr Rabb'ime çok kötü bı hafta sonuydu ama atlattık
Bu aksam saat 7 de kontrolumuz var sabırsızlıkla bekliyoruz
Hadii zamann gecc çok özledim kuzumu merakda ediyorum hem
İns. İyisindir yavrum
Aksam gelince gelişmeleri yAzarim
Şimdilik bu kadar yeter en güzel yere rabbime emanetsin seni coookkkk seviyoruz balkupum :love9: :love9: :love7: :love9:

]

muhribe

canım, oğlun çok iyi inş. içini ferah tut  :amin:

zaman zaman korkutuyor bu bıdıklar bizi, ama böyle böyle daha kıymetli oluyorlar.

Allah kıymetlerini hakkıyla bilmemizi nasip etsin  :amin: :amin: :amin:

kelebegimm

Alıntı yapılan: muhribe - 04 Haziran , 2012, 16:06:53
canım, oğlun çok iyi inş. içini ferah tut  :amin:

zaman zaman korkutuyor bu bıdıklar bizi, ama böyle böyle daha kıymetli oluyorlar.

Allah kıymetlerini hakkıyla bilmemizi nasip etsin  :amin: :amin: :amin:

Âmin çok şükür canım hareketleri felanda iyi ben kotuydum bu sefer
Merak işde bir ay oldu gormeyeliiii :)

]

nazo-58

geçmiş olsun canım nasıl oldun bakalım...paşamız nasıl...doktor kontrolun nasıl geçti..inş güzel haberlerle gelirsin...

benimde ayak sızlamalarım başladı 2 gündür aglıyorum geceleri...RABBİM yavrularımızı korusunda biz dayanırız bu acılara....RABBİM hayırlısyla saglıcakla kucagımıza aldıgımız günleride göstersin inş.. :amin: :amin:

kelebegimm

Alıntı yapılan: nazo-58 - 05 Haziran , 2012, 00:53:02
geçmiş olsun canım nasıl oldun bakalım...paşamız nasıl...doktor kontrolun nasıl geçti..inş güzel haberlerle gelirsin...

benimde ayak sızlamalarım başladı 2 gündür aglıyorum geceleri...RABBİM yavrularımızı korusunda biz dayanırız bu acılara....RABBİM hayırlısyla saglıcakla kucagımıza aldıgımız günleride göstersin inş.. :amin: :amin:
[/quote

Canİm çok şükür daha iyiyiz kontrolümüzde iyi geçdi saylir 20 dk nts de yattım uykum geldigini
Sonra doktora girdim saolsun alttan baya bı parmAkladi
Sonrada kanım yokmuş ilacıda iciyom ama çok kansiz dedi koldan kan iğnesi yaptı kocaman
Ömrümden ömür gitti
Oğlusum çok iyi ama 28 haftalık görünüyor gelişimi bir hafta onde dedi :amin:

]

kelebegimm

Sanada gecmis olsun canım sen vitamin kullanıyosun demi magnezyum alıyomusun
Dokuslarına söyle mutlaka benimde bugun bacam tutuldu kalçamdan yuruyemedim aksama kadar

]

nazo-58

iyi olmanıza sevindim canım..MAŞALLAH :nazar:  benim paşama gelişimi güzel demekki..kilosunu felan söylemedi mi..

ayy bu haftalarda parmaklıyorlar mı...korktum... :honk:

saol canım.. :flowers: vitamin içiyorum..magnezyumla alakalı bişi almıyorum...yiyeceklerle karsılıyorumdur diye tahmin ediyorum ama bu ayak sızılarından anlasılan magnezyum eksikliği var...dahada geçmezse gitcem doktora zaten...RABBİM yardımcımız olsun canım..bu haftalarda böyleysek son haftaları düşünemiyorum ben.[size=78%]..[/size]

kelebegimm

Alıntı yapılan: nazo-58 - 05 Haziran , 2012, 01:05:25
iyi olmanıza sevindim canım..MAŞALLAH :nazar:  benim paşama gelişimi güzel demekki..kilosunu felan söylemedi mi..

ayy bu haftalarda parmaklıyorlar mı...korktum... :honk:

saol canım.. :flowers: vitamin içiyorum..magnezyumla alakalı bişi almıyorum...yiyeceklerle karsılıyorumdur diye tahmin ediyorum ama bu ayak sızılarından anlasılan magnezyum eksikliği var...dahada geçmezse gitcem doktora zaten...RABBİM yardımcımız olsun canım..bu haftalarda böyleysek son haftaları düşünemiyorum ben.[size=78%]..[/size]

Kilosunu yine söylemedi yaaa valla parmAkladi ki ne parmaklama bağırdım nasıl acısına
Kontroller 3 haftaya düşdü benim 25 ine yine gitcez ins. O zaman sorarım artik

]

kelebegimm

Bu iPhone kafasına göre değiştiriyor kelimeleri yaa sinirrrrrr :caca: :caca:
Laptopum bı yapilsaydi

]

nazo-58

ayy geçen benide parmakladı ebede cok acıdı..korkuyorum o işlemden.. :k06:

İnş kilo almıştır paşamız...

ohh daha erken görceksin ne güzel..ben ayın 19 unu bekliyorum..zaman geçmek bilmiyor cok özledim oğlusumu

:y25:

evet arada kelimeler sasıyor..olur böyle vakalar..anlıyoruz nasıl olsa :k06: :k06:

kelebegimm

Alıntı yapılan: nazo-58 - 05 Haziran , 2012, 01:14:55
ayy geçen benide parmakladı ebede cok acıdı..korkuyorum o işlemden.. :k06:

İnş kilo almıştır paşamız...

ohh daha erken görceksin ne güzel..ben ayın 19 unu bekliyorum..zaman geçmek bilmiyor cok özledim oğlusumu

:y25:

evet arada kelimeler sasıyor..olur böyle vakalar..anlıyoruz nasıl olsa :k06: :k06:

Seni daha erkenden parmaklamislar bacimmm :k06:
Ay ins almıştır paşalarımız kilo ben 61 .5 geldim en son 57 700 musum
Bakalım iyi beraber şafak sayarız sisinde bu kontrolden sonra düşer heralde 3 haftaya

]

kelebegimm

Ay ozlemezmi insan yolda giderken tekmeliyodurmuyooo
Seni gormeye gidiyoz çok özledim annemm diyom eşimde bakiyo :k06:
Ama eli ayağı kocaman olmuş kuzum yaaa maşallah iki sEferdir resim vermiyor ama

]

fıstık

piştttttttttt :caca: :caca: :caca:

gidin uyuyun kızıııımmm yarın arayacaksınız bugünleri

bak demedi demeyin vallahi uyku uyku diye ağlarsınız  :ehi: :ehi: :ehi: