16 Nisan , 2024, 07:20:54

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Minik Pasamm... Canparcamm :-)

Başlatan kelebegimm, 20 Şubat , 2012, 12:55:42

« önceki - sonraki »

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: kelebegimm - 01 Haziran , 2012, 18:01:59
Alıntı yapılan: yyeeliz - 01 Haziran , 2012, 15:52:19
:nazar: :nazar: :nazar:
RABBİM nazarlardan korusun EFE paşa'yı...
RABBİM sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin canım  :amin:

aminn tatlimm rabbim sanada bi prens ya da prenses nasip etsin ins... :amin: :amin: :amin:

aminnnnnn canım inşallah  :amin: :amin: :amin:  :opucuk:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

nazo-58

Alıntı yapılan: kelebegimm - 01 Haziran , 2012, 18:01:23
Alıntı yapılan: nazo-58 - 01 Haziran , 2012, 15:48:35
MAŞALLAH yesin teyzoşu on :nazar: u...benim oglanda su sıralar fazla hareket etmiyor :y25: ...önceden pat pat vururdu senin dediğin gibi...şimdi cok az kıpırdıyor ve kasıklarımda sanki,korkuyorum..inş iyidir :amin: :y25: ...RABBİM yavrularımızı korusun..şimdiden böyle korkuyorsak bişey oldu onlara diye,dogsuktan sonra RABBİM yardımcımız olsun canım.. :amin: :amin: :amin:

canim korkma bende senin gibi 23 24 haftalikken konu acmisdim hatta ama oluyo o zamanlar bir hafta oyle surmusdu benimde sonunda dayanamayip acmisdim zaten konuyu yerleri daraliyomus canim seninde hareketleri deisir artik

inş canım ya..RABBİM korusun miniklerimizi :amin: :amin: :amin:

Alıntı yapılan: muhribe - 01 Haziran , 2012, 16:48:21
dert etmeyin bacılarım, zavallıcıkların hareket edecekleri yer kaldı mı da pat pat vursunlar  :k06:

sizi de koyayım 10 santimetrekare keseye bakalım vuracak yer bulacak mısınız  :ehi: :ehi: :ehi:

ahh bacumm gel sende onu bize sor...bi gün kıpırdamasa yüreğim cız ediyor bişey mi oldu diye..annelik cok baska bişeymiş...RABBİM yavrularımız korusun,onların acılarını göstermesin.. :amin: :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

maşallah efe paşama demek dönüyor
artık yerim ben onu ya inş bizlerde o günleri görürüz

kelebegimm

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 02 Haziran , 2012, 10:24:45
maşallah efe paşama demek dönüyor
artık yerim ben onu ya inş bizlerde o günleri görürüz

İns cananım az kaldı gülüm ama çok zorrrr cokkk Rabbim saglık sıhhat versin ama bu aralar ağrılar beni mahvediyo

]

HASRET!M S@N@

kıyamam cnm bnm büyüyor işte annesi ne güzel içimde hissedeceğim günleri iple cekiyorum bende ama eminim cok sıkıntı cekicem olsun tek sağlıklı olsunlarda cnm cekeriz ne olacak

hüzünden_gelme

şafak ne kadar azalmıs ölee maşallah size çabuk buyuyorsunuz  :nazar: kucagına aldıgın zamanlarıda goruruz ınsallah bacım  :opucuk:

kelebegimm

Alıntı yapılan: `Duâ´ - 02 Haziran , 2012, 21:51:39
şafak ne kadar azalmıs ölee maşallah size çabuk buyuyorsunuz  :nazar: kucagına aldıgın zamanlarıda goruruz ınsallah bacım  :opucuk:

Saol ozgecim seninde evlenip hamile olduğunuz günleri görürüz ins :amin: :amin:

]

kelebegimm

annem nerden başlasam bilmiyorum 3 gündür çektiğimin tarifi yok galiba
Sen iyi ol ben herseye raziyim melegimm
Cuma gunü mideme karnıma bı ağrı girdi hareket edemedim dün aksama kadar dokdorumuzu aradık kuofore gitmiş bekledik bize sadece buscopan icsin dedi biraz geçirdi ama hala devam ediyo
Yanında bide mide bulantisi çekiyorum kahvaltida yediklerimizi öylece çıkarttık kuzum
Çok kötüyüm çok ellerim titriyor hiç Halim yok midem berbat ama sen iyi ol nolur herseye rağmen sen iyi ol ben çekerim kontrolumuz yarın ins. Yarına kadar dayanabiliriz meleğim seni çok seviyorum
Rabb'ime emanetsin

]

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kelebegimm

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 03 Haziran , 2012, 13:53:48
gecmiş olsun cnm :(

neden oluyo ki bile :(

Saol bitanem o kadar kotuyumkİ mide bulantilari gerimi geliyo die korkuyom valla
Bide yanlizim esimin ısı var onları halletmeye gitti
Gözü kor olsun su gurbetligin annemle kOnusdum ben hemen babamla ikisi okuruz biz seni nazar degmisdir diyolar

]

Sır_Çiçegi

canım ya bende senin gibi kötüydüm şükür gecti bidaha gelmez inşallah

kendimizden geciyoruz bebeğimize bişe olacak die korkuyoruz

annenin uzak olması cok kötü yakında olsa gelir gider bakardı sana
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kelebegimm

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 03 Haziran , 2012, 14:08:02
canım ya bende senin gibi kötüydüm şükür gecti bidaha gelmez inşallah

kendimizden geciyoruz bebeğimize bişe olacak die korkuyoruz

annenin uzak olması cok kötü yakında olsa gelir gider bakardı sana

Canm ilk 3 ay çok cekdim zaten ne bise yapabiliyodum nede yiyebiliyodum
Esim işden ac gelcek die kalkıp ağlaya ağlaya yemek yapiyodum anası dibimizde daha bı kere aramış sormuş deil
İns yeniden donmem o gunlere

]

Sır_Çiçegi

zor gülüm walla inş.  :amin:

benim dibimde elti war kustugum zamanlarda anasındaydı şimdi geldi benim düzeldigim zamana denk geldi

hani dio sen kusmuyorsun ki 4 aylık olduk dahadamı kusayım dedim yalan dedigimi düşünüyo

Allah bilio neler cektigimizi rabbim yardımcımız olsun kimseye muhtaç bırakmasın  :amin: :amin: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...