Minik Pasamm... Canparcamm :-)

Başlatan kelebegimm, 20 Şubat , 2012, 12:55:42

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

EVET BENDE SENİNLE AYNIYIM CNM 49 KİLOYLA KALDIM SİMDİDEN GÖBÜŞ CIKTI BELLİ OLUYOR BENM CEVREDEKİLER DEMEYE BASLADI
ZAYIFIM BİRDE İKİZ ONDAN İNŞ BENDE O KADAR ERKEN HİSSEDERİM
O GÜNLER GELSE BİR ZAMAN YERİNDE SAYIYOR SANKİ

kelebegimm

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 29 Mayıs , 2012, 16:29:55
EVET BENDE SENİNLE AYNIYIM CNM 49 KİLOYLA KALDIM SİMDİDEN GÖBÜŞ CIKTI BELLİ OLUYOR BENM CEVREDEKİLER DEMEYE BASLADI
ZAYIFIM BİRDE İKİZ ONDAN İNŞ BENDE O KADAR ERKEN HİSSEDERİM
O GÜNLER GELSE BİR ZAMAN YERİNDE SAYIYOR SANKİ

masallah 10 haftalik olmussunuz canim ilk 4 ay gecmio ama sonra guzel geciyo zaman karnin gun gecdikce buyuyo hareketleri felan daha cok mutlu ve pozitif oluyo insan korkularda baya baya azaliyo bir ayi daha atlatsan  sonrada dersin bi dogsalar benim gibii :)

]

HASRET!M S@N@

İNŞ RABBİM VERDİYA SÜKĞÜRLER OLSUN BEKLEMEYE RAZIYIM
HEP BENMLE KALSINLAR SAĞLICAKLA DOGSUNLARDA NAPALIM BEKLERİZ ARTIK BİTANEM
RABBİM HERKESE BU DUYGUYU TATTIRSIN İNŞ

kelebegimm

aminn canim evet en onemlisi o zaten yeterki saglikli olsunlarda herseye raziyiz
rabbim herkese nasip etsin bu guzel duygulari :amin: :amin: :amin: :amin:

]

nazo-58

MAŞŞALLAH canım :nazar: ..teyzesi yesin onun minicik ayakların :love9: ı..benim oglanda 2 gündğr az hareket ediyor bende korkuyorum :y25: ..inş iyidir kuzum...RABBİM saglıcakla kucagımıza almayı nasip etsin yavrularımızı :amin: :amin: :amin: :amin:

kelebegimm

Alıntı yapılan: nazo-58 - 29 Mayıs , 2012, 20:45:37
MAŞŞALLAH canım :nazar: ..teyzesi yesin onun minicik ayakların :love9: ı..benim oglanda 2 gündğr az hareket ediyor bende korkuyorum :y25: ..inş iyidir kuzum...RABBİM saglıcakla kucagımıza almayı nasip etsin yavrularımızı :amin: :amin: :amin: :amin:

canim ara ara hareketler azaliyo merak etme bende hemen korkuyom ama demekki boyle gececek bi cok hareketli bi az hareketli saglikla dogsunlardaa :amin: :amin:

]

kelebegimm

kücük prensimmm :love9: :love9: :love9:
annecim hareketlerin deisdi artik pat pat tekme turu deilde icerde donuyosun surekli balik gibi kayiyosun heralde normal artik yerin daraldigi icin olsa gerek
hele yan tarafimda oynaman yokmu gidiklaniyorum annemmmmm oralara gitmee :) :) :) :) :) :)
babaya bu aralar tepki vermiyosun aslinda tepkilerin deisdi yan bana bile vermiyosun illa donecen onceden tik tik vururdun hemn simdi sagdan sola yukardan assa balik gezer gibi geziyosun icimde kiymetlim kurban olurum seni verenee :love9: :love9:
annem bas agrilarimiz yine geldi erken geldi sanki yaaaa cok agriyo dayanamiyorumm ilac icmekde istemiyorum gecen gun nasil agridiysa dudagimda 3 yerden kucuk kucuk ucuk cikdi
istahimiz acik ama bu aralar dikkat ediyorum sukur artik ole hizli kilo almiyoruz galiba bide sismelerimiz eskisi gibi deil tuzu tamamen kesdikkk
safagimizda ikili rakamlara dusdu az kaldi melegim sana kavusmamiza rabbim saglicakla kucagimiza aldigimiz gunleri gostersin seni cok seviyoruzz
rabbime emanet ollll

safakkkkkk    :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: 96 :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

]

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

nazo-58

MAŞALLAH yesin teyzoşu on :nazar: u...benim oglanda su sıralar fazla hareket etmiyor :y25: ...önceden pat pat vururdu senin dediğin gibi...şimdi cok az kıpırdıyor ve kasıklarımda sanki,korkuyorum..inş iyidir :amin: :y25: ...RABBİM yavrularımızı korusun..şimdiden böyle korkuyorsak bişey oldu onlara diye,dogsuktan sonra RABBİM yardımcımız olsun canım.. :amin: :amin: :amin:

_inci_tanem_

:nazar: :nazar: :nazar:
RABBİM nazarlardan korusun EFE paşa'yı...
RABBİM sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin canım  :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

melek100lü

:nazar: :nazar: AYŞENUR NEGÜZEL 2Lİ RAKAMLARA DÜŞTÜNÜZ  :nazar: :nazar:

ALLAH KUCAĞINA ALDIĞIN GÜNLERDE GÖSTERSİN İNŞALLAH :amin: :amin: :amin:

:nazar::love9: :love8: :love9: :love8: :love9: :love8: :love9: :love8: :love9: :nazar:

muhribe

dert etmeyin bacılarım, zavallıcıkların hareket edecekleri yer kaldı mı da pat pat vursunlar  :k06:

sizi de koyayım 10 santimetrekare keseye bakalım vuracak yer bulacak mısınız  :ehi: :ehi: :ehi:

kelebegimm

Alıntı yapılan: nazo-58 - 01 Haziran , 2012, 15:48:35
MAŞALLAH yesin teyzoşu on :nazar: u...benim oglanda su sıralar fazla hareket etmiyor :y25: ...önceden pat pat vururdu senin dediğin gibi...şimdi cok az kıpırdıyor ve kasıklarımda sanki,korkuyorum..inş iyidir :amin: :y25: ...RABBİM yavrularımızı korusun..şimdiden böyle korkuyorsak bişey oldu onlara diye,dogsuktan sonra RABBİM yardımcımız olsun canım.. :amin: :amin: :amin:

canim korkma bende senin gibi 23 24 haftalikken konu acmisdim hatta ama oluyo o zamanlar bir hafta oyle surmusdu benimde sonunda dayanamayip acmisdim zaten konuyu yerleri daraliyomus canim seninde hareketleri deisir artik

]

kelebegimm

Alıntı yapılan: yyeeliz - 01 Haziran , 2012, 15:52:19
:nazar: :nazar: :nazar:
RABBİM nazarlardan korusun EFE paşa'yı...
RABBİM sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin canım  :amin:

aminn tatlimm rabbim sanada bi prens ya da prenses nasip etsin ins... :amin: :amin: :amin:

]

kelebegimm

Alıntı yapılan: melek100lü - 01 Haziran , 2012, 16:43:57
:nazar: :nazar: AYŞENUR NEGÜZEL 2Lİ RAKAMLARA DÜŞTÜNÜZ  :nazar: :nazar:

ALLAH KUCAĞINA ALDIĞIN GÜNLERDE GÖSTERSİN İNŞALLAH :amin: :amin: :amin:

:nazar::love9: :love8: :love9: :love8: :love9: :love8: :love9: :love8: :love9: :nazar:

amin canimmm cumlemize ins.. :amin: :amin:
sizin ikili rakamlara dusdugunuz gunleride goruruz ins.. :amin: :amin: :love9: :love9: :love9:

Alıntı yapılan: muhribe - 01 Haziran , 2012, 16:48:21
dert etmeyin bacılarım, zavallıcıkların hareket edecekleri yer kaldı mı da pat pat vursunlar  :k06:

sizi de koyayım 10 santimetrekare keseye bakalım vuracak yer bulacak mısınız  :ehi: :ehi: :ehi:
ah canim biliyoz biliyozda cok baska bi duyguymus bu herseyden korkuyoruz rabbim onlarsiz koymasin bizi  :amin: :amin: :amin:

]