Minik Pasamm... Canparcamm :-)

Başlatan kelebegimm, 20 Şubat , 2012, 12:55:42

« önceki - sonraki »

kelebegimm

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 30 Nisan , 2012, 13:15:26
tatlım dogum günün kutlu olsun gülüm
NİCE SENELERE İNŞ SENEYE EVLADIN KUCAGINDA KUTLARSINIZ

cok saol tatlimmm aminn sende ins... :amin: :amin: :amin:

]

kelebegimm

Alıntı yapılan: yyeeliz - 30 Nisan , 2012, 13:18:24
Ayşenurum doğum günün kutlu olsun :opucuk:Herşey gönlünce olsun....Nice mutlu huzurlu sağlıklı yılara sevdiklerinle beraber  :opucuk:  :flowers:

saol canimm benim aminnnn  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

]

muhribe

kelebegimm

]

Sır_Çiçegi

dogum günün kutlu olsun cnm  :flowers:

eşin ve bebeğinle mutlu seneler inş.  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kelebegimm

]

kelebegimm

01 Mayıs , 2012, 15:41:59 #156 Son düzenlenme: 01 Mayıs , 2012, 15:44:10 kelebegimm
 Minik askim bu arada babanin anneye hediye ettigi sarkiiiiii dogum gunumden beri bunu dinliyoruz hele babanin sölemesi yokmu arabada bize bagira bagira söledi gülmekden koptukk romantik sevgilim benimm :love9: :love9: :love9: :love9:

http://www.youtube.com/watch?v=9hAgJHORlWs

Isde bu sarki  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

]

kelebegimm

ELini ELimden ayrımam Canım
Yüzüne bakmaya doyamam canım
Çekerim derdini bir sensin nazım
sararım ömrümrümce sararım canım
Çekerim derdini bir sensin nazım
sararım ömrümrümce sararım canım

Sözüm Söz ÖLümüne seveceğim Sözüm Söz
İste canım Vereceğim sözüm söz
Sen çağır ben geLeceğim sana yemin sana söz
Yüzümü yüzünden aLamam canım
Gözünü gözümden ayırmam Canım
Başını göğsümden kaLdırmam canım
KokLarım saçını kokLarım canım
Başını göğsümden kaLdırmam canım
KokLarım Ömrümce kokLarım
Sen çağır ben geLeceğim sana yemin sana söz   :love3: :love3: :love3: :love3:

]

Mavikelebek

OKURKEN TÜĞLERİM DİKEN DİKEN OLDU ÇOK GÜZEL BIR YAZI  :love9:

kelebegimm

]

nazo-58

canım öncelikle geçmiş olsun..RABBİM birdaha böyle şeyler yaşatmasın :amin: ....geçmiş dogum gününde kutlu olsun :flowers: ..RABBİM ailenle sevenlerinle sevdiklerinle ve bebişinle nice mutlu huzurlu saglıklı seneler nasip etsin..yeni yasında tüm hayalalerin gerçek olsun inş.. :amin:
[/size][/color]
[/size][/color]MAŞALLAH benim minik paşama,bende yeni yeni hissediyorum hareketlerini cok hosuma gidiyor :love9: [/size][/color]..babamızda dokunuyor ama hissedemiyor malesef,kıskanıyor galiba beni :k06: [/size][/color]...RABBİM hayırlısıyla saglıcakla kucagımıza almayı nasip etsin..annenlerle güzel vakitler geçirmişsin RABBİM tekrar kavuştursun inş..bende izinde annemlerdeydim bayagı kilo aldım onlardan ayrılmak cok zor geld :y25: [/size][/color]i..RABBİM korusun onları inş,tekrar görmeyi nasip etsin..[/size][/color] :amin: Annemde birsürü şey almış örmüş,RABBİM güzel günşerde güle güle giydirmeyi nasip etsin inş.. :amin:

kelebegimm

Alıntı yapılan: nazo-58 - 03 Mayıs , 2012, 15:12:48
canım öncelikle geçmiş olsun..RABBİM birdaha böyle şeyler yaşatmasın :amin: ....geçmiş dogum gününde kutlu olsun :flowers: ..RABBİM ailenle sevenlerinle sevdiklerinle ve bebişinle nice mutlu huzurlu saglıklı seneler nasip etsin..yeni yasında tüm hayalalerin gerçek olsun inş.. :amin:
[/size][/color]
[/size][/color]MAŞALLAH benim minik paşama,bende yeni yeni hissediyorum hareketlerini cok hosuma gidiyor :love9: [/size][/color]..babamızda dokunuyor ama hissedemiyor malesef,kıskanıyor galiba beni :k06: [/size][/color]...RABBİM hayırlısıyla saglıcakla kucagımıza almayı nasip etsin..annenlerle güzel vakitler geçirmişsin RABBİM tekrar kavuştursun inş..bende izinde annemlerdeydim bayagı kilo aldım onlardan ayrılmak cok zor geld :y25: [/size][/color]i..RABBİM korusun onları inş,tekrar görmeyi nasip etsin..[/size][/color] :amin: Annemde birsürü şey almış örmüş,RABBİM güzel günşerde güle güle giydirmeyi nasip etsin inş.. :amin:

cookkk saol canim benimmm butun dileklerin ve dualarin icin aminnn :amin: :amin: :amin:
anneler bambaska resimlerini ekledim onlarin cogunu annem almis getirdi saolsun hepsinide iyisinden almis saolsunn :love9: :love9: sende güle güle giydir ins. :opucuk: :opucuk:

]

kelebegimm

annecimmm aksam kontrolumuz var saat 7 de bakalim ne kadar oldun cok merak ediyorum kuzum cokda heycanliyimm :love9: :love9: :love9: :love9:
ins. hayirli haberlerle doneriz akksam sonra yazariz buraya seni seviyorum minigimm :love9: :love9: :love9:
rabbime emanetsinn :amin: :amin: :amin: :amin:

]