Minik Pasamm... Canparcamm :-)

Başlatan kelebegimm, 20 Şubat , 2012, 12:55:42

« önceki - sonraki »

aydinays

Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

rümeysaa

efe ismini bende seviyorum yakışıyo erkek çocuklarına  :icon_thumright:
benim yiğenim var ahmet efe ikisinin uyumunu da beğeniyorum..

kelebegimm

BENIM MINIK SEVGILIMM :love9: :love9: :love9:
yine kaldik basbasaaa  :y25: :y25: cook guzel bi 10 gün gecirdik ananenler geldi gitti bizi gördüler sonunda.
görmeye doyum olmuyo melegim sayili gun göz acip kapatincaya kadar bitiyor  :-[ :-[ ama olsun rüya gibi geldi gecdi cok guzeldiiiiiii
ananen pek begenmesede buralari deden bayildiiiiii :D :D :D
doguma anneni almaya gelirim yine bir hafta diyerek gittii :) :) teysenide aldik geldik hep bir arada olduk cok guzeldi cokkk :love9: :love9: hele tusem ve yaramazliklari cadim benim ilk göz agrimiz cok tatli masallah nazar degmesin kuzuma :nazar: :nazar: :nazar:
annecim ama basimiza kötü biseyde geldi :sad1: :sad1: :sad1:
ananeleri almaya gittigimizde teysenin gorumcesi bahceye davet etti oraya gittik bende cantami arabanin caminin arkasina koymusum ahh bu dalginligim ahhhhhh :BangHead: :BangHead: :BangHead:
cami kirip cantami caldilar foto makinemiz gitti en cok ona uzuldum
alyansim tektasim
babanin nisanliken aldigi saat
bide kimlik gittiii :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
pis hirsiz haram zehir zikkim olsunnnn
baban basda hic uzulmemisdi ama sonra farkettikki alyansimla tektasda gitmis o zaman uzuldu ama olsun yazin alirim yine dedi
bize bisey olmasinda ne yapalim yerine gelir yine elbettt
herseyde bi hayir vardir cana gelmesin parayla duzelcek eyler olsun hep hayatta hic onemli deil kuzumm

artik buyuyosun melegimm hareketler disardan baya baya belli baban sevincden ölüyooo seni hareket ederken görüncee :love9: :love9: :love9:
annede 57 kiloya cikdi annemin yemeklerini yedim doyaa doyaaaa :hungry: :hungry: :hungry: :hungry:
ama cok gezdik kuzum hamileyim demedim bende onlarla gezdim valla arabanin tepesinden inmedikk :k06: aferim kuzum sana bisey olur die korkdum ama sen baya hareketlisin
mayisin 7 sine terminimiz iple cekiyorum seni gorsem suyumuda merak ediyorum niyeyse akintimiz oluyoya ??? ???
neyse bugunluk yeter kuzum anne yemegini yesin rabbime emanet oll balküpümm yeni verene kurban olurummmm :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :love9: :love9:

]

_inci_tanem_

Maşalah Efe paşaya RABBİM korusun  :amin:  :nazar: :nazar: :nazar:
Canım sanada çok geçmiş olsunn :opucuk: Cana geleceğine mala gelsin yapacak birşey yok..Ordada bulunamıyomu hırısızlar Türkiyedeki  gibi  :'(

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

rümeysaa

hoşgeldin canım özledik seni  :opucuk:
çok geçmiş olsun üzüldüm valla  :'( ama dediğin gibi allah cana zarar vermesin bunlar bi şekilde halledilir..
inş. geçirdiğin güzel günleri en yakın zamanda tekrar gerçekleştirirsin..

Sır_Çiçegi

:nazar: :nazar: maşallah size cnm

bu cok geçmiş olsun aglayanın malı gülene hayrı olmaz cnm  :flowers:

ne güzel ama gezmişsin ohh ohh
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

canım gecmiş olsun mala gelsin cana gelmesin canınız sagolsun  :opucuk:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

kelebegimm

cok saolun kizlarr  :opucuk: :opucuk:
aynen oyle cana gelmesin ne yapalim esim polisi felan hic aramadi olay buyumesin diye ordakilerde cok uzulmusdu
keske cagirsaymisim dio simdide cunku esimin sigortasi var herseyi karsilicakdi ama herseyi kendi yaptirdi annemlerde burdaydi bol bol harcadik
efeye yaptigimiz birikimdende cekmek zorunda kaldik üzüldük ama cana gelcene mala gelsinnn
sabahlari cikdik aksamlari geldik eve cok gezdik hollandaya kadar gittik vallaa

]

_inci_tanem_

Yine biriktirirsiniz canım hayırlısyla sağlık olsunda önemli olan o :opucuk: ben güzel olmuş bebel olmadan bolca gezmen olunca muhakkak bir süre istediğin gibi çıkamazsın

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

kelebegimm

Alıntı yapılan: yyeeliz - 25 Nisan , 2012, 13:48:01
Yine biriktirirsiniz canım hayırlısyla sağlık olsunda önemli olan o :opucuk: ben güzel olmuş bebel olmadan bolca gezmen olunca muhakkak bir süre istediğin gibi çıkamazsın

evet canim esimde öyle dedi 4 ayimizz var biriktiririz yine allahin izniylee

]

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: kelebegimm - 25 Nisan , 2012, 13:54:42
Alıntı yapılan: yyeeliz - 25 Nisan , 2012, 13:48:01

evet canim esimde öyle dedi 4 ayimizz var biriktiririz yine allahin izniylee
ALLAH yardımcınız olsun tatlımm :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

kelebegimm

slmm bebegimmm :love9: :love9:
annesinin kiymetlisi nasilsin iyimisinn bugun gezdik bol boll hava cok guz :love9:ldii :sunny: :sunny: :sunny: denize gittik yuruduk yedik icdik geldik yarin annenin dogum gunu kuzum seninle bir yasima giricem cok mutluyum annemmm ins. hayatimin en guzel dogum gunu olur sen benimlesinya herseye deger kuzummmm :love9: :love9:
baban calinan makinemizin yerine yeni makine alcakmis ama bu sefer sen bege :love9: dedi tmm dedim bende ne alcaginida ogrendik bu sayede :k06: :k06: alsinda göbüsümü sonrada sei bol bol cekerim demi melegimmm
yorulmusuz kuzum yine yazarim simdi biraz forma göz atip dinlenelim seni seviyorum annemmm :love9: :love9: :love9:
rabbime emanet ol her daimmm :amin: :amin:
[/b]

]

kelebegimm

minigimmmm :love9: :love9:
dün dogum gunumu kutladik seninle yeni bi yasa girdim kuzumm cok mutluyumm pastami yerken seni saglikla kucagima almayi diledim melegimm :love9: :love9: :love9: herseyden onemlisi senin sagligin ve kollarimiza gelmen cunku :amin: :amin:
annecim dün baban bana hediye olarak makine alcakdiya meger beni kandirmis o hediyesini almis cokdan :love9: :love9: :love9: iphone 4s almis kuzum anneye hemde beyazindannnn
dün sabah kalktim böbregim agriyodu bende nazlaniyodum babana oda arkadan sarilmis ölemi kuzum felan derken önume bi koydu kutuyuu :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo tabi agri felan kalmadi bu benimmi ne zaman aldin nasil aldin kaca aldin felan babani baya bi soru yagmuruna tuttuk sok oldummm :muzz: :muzz: :muzz:
ama cok sevindim canim askim benimmm :love8: :love8: :love8:
sonrada bizi dükkanlara götürdü ne istersek aldi sana zibin felan aldik
sonra bi marka bi yere gitmisiz bi zibin begendim lacivertli babanda gördü bayildi cok guzelmis askim alalim bunu dedi tmm dedim fiyata bi bakdik 75 € cössss olduk :-ooo :-ooo :-ooo bi zibin olancasi bir ay anca giycen kacalikm askim bura bizi asar diyo baban arkamiza bakmadan cikdik artik :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
sonra babannelere gittik baban elleriyle grill yapti bizeee :hungry: :hungry: :hungry: sonra pasta derken biraz oturduk evimize geldikkk cok guzeldi hersey babani ve seni cok seviyorum yavrum nice senelere sen ben ve babannnn :love8: :love8: :love8:
bu arada herseyin tmm nerdeyse kiyafet konusunda ananen bi valiz getirdi zaten bende aldim telimle cekeyim teyselerimize gosterelim bakalim ama daha pc ye felan nasil baglanio bilmiyorum bi deneyim bakayim gerci babaninkide ayni o hep yapiodu hic bakmamisim lazim oldu isde simdi :) :) :)
dün o kadar yorulmusuzki dogru duzgun hareket etmedin kuzumm cok uzuldummm :y25: :y25: bidaha yormucam seni annem bugun sabah yeni yeni hareketlendin cok korktum ama iyisin allahin izniyle :amin: :amin: :amin:
seni seviyorum melegim hep bizimle ol   :amin: :amin:
rabbime emanet ol :amin: :amin: :amin:

]

HASRET!M S@N@

30 Nisan , 2012, 13:15:26 #148 Son düzenlenme: 30 Nisan , 2012, 13:17:46 HASRET!M S@N@
tatlım dogum günün kutlu olsun gülüm
NİCE SENELERE İNŞ SENEYE EVLADIN KUCAGINDA KUTLARSINIZ

_inci_tanem_

Ayşenurum doğum günün kutlu olsun :opucuk:Herşey gönlünce olsun....Nice mutlu huzurlu sağlıklı yılara sevdiklerinle beraber  :opucuk:  :flowers:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına