28 Mart , 2024, 19:09:47

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Minik Pasamm... Canparcamm :-)

Başlatan kelebegimm, 20 Şubat , 2012, 12:55:42

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

:nazar: :nazar: :nazar: MAŞALLAH CANIM BENM PAŞAMA
ALLAHIM SAĞ SALİM KUCAGINA ALMAYI NASİP ETSİN

kelebegimm

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 06 Nisan , 2012, 13:24:30
:nazar: :nazar: :nazar: MAŞALLAH CANIM BENM PAŞAMA
ALLAHIM SAĞ SALİM KUCAGINA ALMAYI NASİP ETSİN

saol canim aminnn darisi size ins.. :amin: :amin: :amin:

]

Mavikelebek

maşallah size  :nazar: ama sen çok zayıfsınn yaa  :k06: hamile kalmadan önce kaç kıloydun . büyümüş paşada inşallah kucagına aldıgın zamanlarıda goruruz  :love7:

kelebegimm

Alıntı yapılan: Mavikelebek - 06 Nisan , 2012, 13:30:26
maşallah size  :nazar: ama sen çok zayıfsınn yaa  :k06: hamile kalmadan önce kaç kıloydun . büyümüş paşada inşallah kucagına aldıgın zamanlarıda goruruz  :love7:

saol canimm  :opucuk: :opucuk: evet cok zayifim 47 kiloydum hamileligimin ilk ayinda :) :)[/b][/b]

]

burcum

oy maşallahhh paşaya :nazar: annesi de 6 kilo almış maşallahh :nazar: :nazar:
güzel haberlerinizin devamını bekliyoruzz :amin:
ALLAH sağlıkla ve sağlıklı yavrunu kucağına almayı nasip etsin ayşenurum :amin:
:nazar: :nazar: :binkybaby: :nazar: :nazar:

kelebegimm

Alıntı yapılan: burcum - 06 Nisan , 2012, 23:14:35
oy maşallahhh paşaya :nazar: annesi de 6 kilo almış maşallahh :nazar: :nazar:
güzel haberlerinizin devamını bekliyoruzz :amin:
ALLAH sağlıkla ve sağlıklı yavrunu kucağına almayı nasip etsin ayşenurum :amin:
:nazar: :nazar: :binkybaby: :nazar: :nazar:

saol canimm evet ya ben bir ayda aniden kilo aldim boyle devam edersem yedim naneyiii :k06: :k06:
allahdanki cabuk kilo verebiliyorum tek guvencem o

]

burcum

daha dur bu aldığın kilolar ne ki :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ben 18 kilo almıştım düşün 55 ile hamile kaldım 73 le doğuma girdim :-ooo hayatım ilk kez 65 in üstüne çıktım :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: sumo güreşçisi gibiydim :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

kelebegimm

Alıntı yapılan: burcum - 06 Nisan , 2012, 23:21:12
daha dur bu aldığın kilolar ne ki :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ben 18 kilo almıştım düşün 55 ile hamile kaldım 73 le doğuma girdim :-ooo hayatım ilk kez 65 in üstüne çıktım :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: sumo güreşçisi gibiydim :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

valla canim ya bide ben son aylarda daha cok aliniyo diye duymusdum ama ben 4. ayda  5 kilo aldim nerdeyseee :icon_pale: :icon_pale:

]

burcum

az kiloyla hamileliğe başlayanlar genelde çok alıyor canım :icon_thumright: vucüt eksiğini tamamlıyor :icon_thumright: enazından ben kendimi öyle kandırdım :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
hamurişi şeker yağ çok tüketmemey çalış et balık tavuk süt ceviz meyva  :icon_thumright:

kelebegimm

Alıntı yapılan: burcum - 06 Nisan , 2012, 23:31:03
az kiloyla hamileliğe başlayanlar genelde çok alıyor canım :icon_thumright: vucüt eksiğini tamamlıyor :icon_thumright: enazından ben kendimi öyle kandırdım :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
hamurişi şeker yağ çok tüketmemey çalış et balık tavuk süt ceviz meyva  :icon_thumright:

süt haric dierlerini uygularim ama sütü hic sevmiyorum yaa :igrenc: :igrenc: :igrenc:

]

kelebegimm

canimin parcasiiiiiiiiiiiiiiiii
guzel kuzum seni verene kurban olurum  iyiki geldin annem daha simdiden butun odak noktamiz sensin kuzumm :love9: :love9: görenlerde direk karnima odaklaniyo zaten ben unutuldum galiba :sad1: :sad1: :sad1: :k06: :k06:
melegim ananenler geldi yarin teyzene frankfurta almaya gidiyoruz o kadar heycanliyimkii :love9: :love9: gece yarilari uyaniyorum hayallere daliyorumm gelcekler evimizi gorceklerrr buralari gezdircek bakalim dolu dolu 9 gün gecircez insallah :amin: :amin: :amin:
babana diyorumki ananesi neler aldi cok merak ediyorum diyorum oda kiyafetleri gorunce anneni unutma diye dalga geciyo benimle unuturmuyum ben onu hicc onlar benim canlarimmmmm :love7: :love7:
bu arada artik babanda hareketlerini hissediryor  :love3: :love3: :love3: her gece eli karnimda EFEMMM benim diyo :love9: :love9: herseyimsiniz siz benim diyo :love9: :love9: insallah ismin deismez cunku artik sana hep efe diyoruz  :k06: :k06:
aksama misafirlerimiz var annem birsuru isim var ama ben burda oyalaniyom isde napalim sabah 10 dada yola cikacaz bakalim 3 saatlik yol allahdan dokdorumuz bisey olmaz dedi ama ben yine angelsounds u felan yanima alirim ordada kalbini dinlemeyi ihmal etmem :k06: :k06: :k06:
seni cooookkkk seviyorum kuzummmm canparcammmmm
rabbime emanet ol 19+1 günlük olduk
ananenler gidene kadar yazamam daha artik büyük ihtimal  :) :)
saglicakla kal yavrumm :amin: :amin:

]

hüzünden_gelme

paşa büyümüşş :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: hayırlı yolculuklar canım kazasız belasız gıdıp gelmek nasıp etsın  :amin: :amin:

kelebegimm

Alıntı yapılan: `Duâ´ - 12 Nisan , 2012, 13:20:07
paşa büyümüşş :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: hayırlı yolculuklar canım kazasız belasız gıdıp gelmek nasıp etsın  :amin: :amin:

büyüyo vallaaa :love9: :love9: saol canimm aminnn :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

]

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

hüzünden_gelme