19 Nisan , 2024, 22:13:03

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Mucizemmm Benim

Başlatan Mavikelebek, 18 Şubat , 2012, 23:56:04

« önceki - sonraki »

aydinays

Alıntı yapılan: muhribe - 23 Mart , 2012, 13:42:05
haklısın yasemincim ama bi laf söylerler kalbin kırılır. bu kadar sabrettiniz biraz daha bekleyin bence.

hem senin ailen de üzülmemiş olur.  :icon_thumright:

kesinlikle yasemincim kaç gün oldu evleneli??
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Mavikelebek

1 ay olucak nerdeyse evleneli..

Alıntı yapılan: aydinays - 23 Mart , 2012, 13:37:28
KAYINVALİDEN ANLMAZ İNŞALLAH MİDE BULANTILARINDAN FALAN. KADIN DİYECEK AMMA TEMBEL GELİN ALDIK DEVAMLI UYUYOR. TRABZONUN YENİ GELİNLERİNİN ADETİDİR EV GÖRMEYE GELİRLER. HER GELENEDE GÜN GİBİ MASA HAZIRLARSIN. Sanada gelen oluyor mu canım? Hamileyken çok zor olur??? Rabbim yardımcın olsun bana yakın olsaydın yardım ederdim. en azından kayra ile gelirdik sana canım.

ayy evet pek bilmem buranın adetlerini evlendım 2 -3 gün sonra dökülmeye basladılar oda yetmıyor tanıdımadım kısıler yanı eşimin akrabaları telefondan hayırlı olsun dıyorlar ..
ilk günler işte kayınvalıdemlerde muazzam bir sofra kurduk sonra kendı evımde kurduk heryerı gezdıler evımde banyoları wclerı didik didik ettıler  :cildir:
2 gundur gelmıyorlar işte rahatım biraz ama hafta sonuna gelen olucakmıs   :cildir:
ayy canım imkanımız olsada ya sen yada ben gelebılsem o kadar tanısmak isterım ki çok yanlızım valla  :y25: benden yasca buyuk ınsanlarla sohbet edıyorum ve hiç sarmıyor sohbetlerı herseyı soruyorlar :cildir:

aydinays

Alıntı yapılan: Mavikelebek - 23 Mart , 2012, 14:00:43
1 ay olucak nerdeyse evleneli..

Alıntı yapılan: aydinays - 23 Mart , 2012, 13:37:28
KAYINVALİDEN ANLMAZ İNŞALLAH MİDE BULANTILARINDAN FALAN. KADIN DİYECEK AMMA TEMBEL GELİN ALDIK DEVAMLI UYUYOR. TRABZONUN YENİ GELİNLERİNİN ADETİDİR EV GÖRMEYE GELİRLER. HER GELENEDE GÜN GİBİ MASA HAZIRLARSIN. Sanada gelen oluyor mu canım? Hamileyken çok zor olur??? Rabbim yardımcın olsun bana yakın olsaydın yardım ederdim. en azından kayra ile gelirdik sana canım.

ayy evet pek bilmem buranın adetlerini evlendım 2 -3 gün sonra dökülmeye basladılar oda yetmıyor tanıdımadım kısıler yanı eşimin akrabaları telefondan hayırlı olsun dıyorlar ..
ilk günler işte kayınvalıdemlerde muazzam bir sofra kurduk sonra kendı evımde kurduk heryerı gezdıler evımde banyoları wclerı didik didik ettıler  :cildir:
2 gundur gelmıyorlar işte rahatım biraz ama hafta sonuna gelen olucakmıs   :cildir:
ayy canım imkanımız olsada ya sen yada ben gelebılsem o kadar tanısmak isterım ki çok yanlızım valla  :y25: benden yasca buyuk ınsanlarla sohbet edıyorum ve hiç sarmıyor sohbetlerı herseyı soruyorlar :cildir:

kıyamam canım malesef Trabzonda öyle. Ev gezmeye gelirler. Dediğin gibi heryeri görmek isterler. Zordur Trabzon gelini olmak. Keşke merkezde olsaydım kuzum. Gelirdik giderdik. Çok zor arkadaşsız olmak. Benimde en büyük sıkıntım vallahi.
Ahh kıyamma hamileyken çok zor canım. Elini kaldıracak hali olmuyor insanın. Olsun kuzum son 4-5 hafta sonra kendini daha dinç hissedeceksin  inşallah.  :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Mavikelebek

ay hiç sorma canım ya hafta sonuda çok yogunduk gelen giden çok oldu  :cildir: ben bir ara pes ettım gittim odaya yattım içerde misafir var  :k06: duramıyorum mide bulantısına gözüm kararıyo ne yapabılırım sağolsun eşim idare ettı biraz  :opucuk: insan gercekten yanına bırıni arıyor şimdi anladım tabi ilk önce sağlıklı olsunda sonrada kızım olsun yardım eder annesıne  :k06:

aydinays

Alıntı yapılan: Mavikelebek - 26 Mart , 2012, 12:29:56
ay hiç sorma canım ya hafta sonuda çok yogunduk gelen giden çok oldu  :cildir: ben bir ara pes ettım gittim odaya yattım içerde misafir var  :k06: duramıyorum mide bulantısına gözüm kararıyo ne yapabılırım sağolsun eşim idare ettı biraz  :opucuk: insan gercekten yanına bırıni arıyor şimdi anladım tabi ilk önce sağlıklı olsunda sonrada kızım olsun yardım eder annesıne  :k06:

canım benim sorma bu çocuk olduktan sonra inanki birini daha çok arıyorsun. Rabbim inşallah uslu bir çocuk verir sana. Gurbette yanlızlık çok zor. Rabbim yardımcın olsun.  :amin: :amin: :amin:

Mavikelebek

MUCİZEM BENİMM  :love8: :love8: :love8:

Sana çok güzel haberlerimm varr  :hieyt: Dün babacıkla konustuk bu cumartesi günü istanbula gidiyoruzz  :muzz: :muzz: ananemize gidiyoruzz  :occasion14: :occasion14: bugun sabah annemi aradım gelıyoruz dedim çok sevindi çok özledik bırbırımızı dimi  :opucuk: 

Senin varlıgınıda sölemek istiyoruz , ama biraz tedirginim 1 ay olmak üzere nerdeyse ama genede içimde bir şüphe var  :honk:

dün gece babanla yatıyoruz eli karnımda ne zaman çıkacak bu dıyo :k06: ne zaman teklemeye başlıyacak ne zaman cinsiyetını öğrenecegız deyıp duruyor  :k06:  her baş başa kaldıgımızda sürekli seni çekiştiriyoruz annecim  :k06: sürekli senden bahsetmek istiyoruz herkese , şimdidien öyle kapladın ki içimizi daha önce babanı hiç bu şekil görmemiştim , senın varlıgını hissetigimizden beri romantik adam olup çıktı  :k06: daha önce hep odunluklarını gördüğümüz için bu hali bayagı hoşuma gidiyor  :k06: sen hep içimde kalsan  :k06: Şaka bir yana kollarımızda olmanı , o mis kokunu içimime çekmeyı o kadar istiyorum ki  :love9: :love9:

Gelen giden misafirler oluyor gecen hafta sonu bayagı bir başımız kalabalıktı .. mutfak ev eşyası ile doldu artık böylelıkle butun eksik olan seylerımız tamamlandı  :ehi: ayy bir taneside yelek ve patik örmüş getırmıss bembeyaz  :love9: ona bakıp nasıl ağladım sen bunun içine mi gireceksin bebeğim diye sevdim  :love9:

Büyüyorsun artık hissedebiliyorum. hareketlerini olmasada biliyorumki nefes alıyorsun.
biliyorumki benimlesin.  :love9:
SENİ ÇOK SEVİYORUM BEBEĞİM  :love9: :love9: :love9:

_inci_tanem_

Canım ALLAH güzel günlerde giydirmeyi nasip etsin inşallah  :amin: Bu yelek ve patik olayı beni bile duygulandırdı okurken  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

aydinays

getirenin içine doğmuş sanki. Rabbim sağlıkla giydirsin inşallah

Mavikelebek

Alıntı yapılan: yyeeliz - 27 Mart , 2012, 13:49:53
Canım ALLAH güzel günlerde giydirmeyi nasip etsin inşallah  :amin: Bu yelek ve patik olayı beni bile duygulandırdı okurken  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:

amin canım allah razı olsun rabbım isteyen herkese versin  :amin:

Alıntı yapılan: aydinays - 27 Mart , 2012, 13:51:50

belkide içine doğmustur evet ama verirken ileride bebeğin olursa giydirirsin bunu diyerek verdı .. teşekkür ettim  aldım..

°•.ℓανιηуα.•°

canım günlüğün hayırlı olsun  :flowers:

Mavikelebek

sağo canım teşekkür ederim  :opucuk:

_inci_tanem_

27 Mart , 2012, 14:37:13 #101 Son düzenlenme: 27 Mart , 2012, 14:39:50 yyeeliz
Alıntı yapılan: Mavikelebek - 27 Mart , 2012, 14:32:22
Alıntı yapılan: yyeeliz - 27 Mart , 2012, 13:49:53

amin canım allah razı olsun rabbım isteyen herkese versin  :amin:

Alıntı yapılan: aydinays - 27 Mart , 2012, 13:51:50

belkide içine doğmustur evet ama verirken ileride bebeğin olursa giydirirsin bunu diyerek verdı .. teşekkür ettim  aldım..
aminnnnn inşallah canım  :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

daha hamileyken tutmaya başlamışsın, vallahi süper  :icon_thumright:

ben burda yazdıklarımı yazıcıdan çıkarıp defter haline getirmeyi düşünüyorum mesela  :k06:

Mavikelebek

evet kendıme ait defterim de var evimde onada yazıyorum hergun gece yatmadan burdada var  :love9: çok uzun zamandır tutarım ben günlük okul yıllarımdan beri günlüğüm var hoşuma gıder hissettiklerimi yasadıkları yazmak benı rahatlatıyor yazarken  ;)

Balböceği

Alıntı yapılan: Mavikelebek - 26 Mart , 2012, 12:29:56
hadi bakalim insallah  :nazar: :nazar: