25 Nisan , 2024, 17:55:04

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Mucizemmm Benim

Başlatan Mavikelebek, 18 Şubat , 2012, 23:56:04

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

bence bi problem olmaz  ;) :k06:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Mavikelebek

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Aytii

günlüğünüz hayırlı olsun

hep iyi şeyler yaz inşallah  :love9:

Mavikelebek

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 21 Mart , 2012, 13:31:51
:ehi: :ehi: GİTTİNMİ DR  :ehi: :ehi:

YOK CANIM GITMEDIM RANDEVUMUZ YARIN EŞİMLE SABIRSIZLIKLA BEKLIYORUZ  :ehi:

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 22 Mart , 2012, 15:33:54
günlüğünüz hayırlı olsun

hep iyi şeyler yaz inşallah  :love9:

CANIM BENİM ÇOK SAĞOL  :opucuk: İNŞALLAHH   :amin: :amin:

nazo-58

canım korkma ALLAHın izniyle bişi olmaz ..ben bebişi öğrendiğimde 7+3 tü ve biz onun varlıgından habersiz yaramazlık yapıyorduk eşimle :laughing7: ..öğrendikten sonrada yapmaya devam ettik :suclu: ..ama ben genede doktora sordum..serbest dedi...ama ben eşimi korkuttum 15 günde bir dedim garibim bi üzüldü :ehi: :ehi: ,sonra kıyamadım dogruyu söyledim :k06: ...yani anlıcan doktoruna sor için rahat etsin hem senin hemde kocişinin.. :ehi: :ehi: :ehi:

Mavikelebek

:k06: :k06: KORKUTMA OLAYINU TUTTUM  :k06: BENDE KORKUTAYIM DIYECEGIM AMA UZUN ZAMAN OLDU HASRETIZ BIRBIRIMIZE  :love9:
AMA BUNA RAGMEN GENE DOKTOR BIRSEY DEMEDEN KARDES GIBI DAVRANIYORUZ BIRBIRMIZE  :k06: ALLAH SUKUR SUANA KADAR HERHANGI BIR SORUN YASAMADIM AMA GENEDE KORKUYORUM .. YARIN OLA HAYROLA BAKALIM  :k06:

nazo-58

Mavikelebek

Bu gün doktorumuza gittik.  :love7:

Herşeyin çok normal olduğunu çok güzel ilerlediğin söyledi ..10 gündür kendimi çok garip hissediyorum..Aşırı bir uyku,feci bir yorgunluk hali,sürekli tuvaletten koşarak telefona yetişmeye çalışmak(wc den ayrılamıyorum  :k06:) Hamile olmaya alışmak yada buna inanmak çok zor.Fakat çok güzel bir duyguymuş. :love3: Ben buna hazır olmayı bekleseymişim emnim hiç hazır olamayacaktım. :k06: Çünkü hazır olmayı beklemek diye bişeyin olmadığını anladım.Ne kadar büyük bir sorumluluk olduğunu biliyorum acabalara düşüyorum ve sonra onun o minik ayaklarını hayal edyorum  :love7:  o zaman herşey duruluyor..Şİmdi Benim vücudumda iki kalp atıyor şaşkınlığı,içimde bir can olmasıı ve her an bunu hissettirmesi inanılmaz bir mutluluk.. :love9: :love9:

Doktor ablamız bazı testler yaptı bize gayet iyi çıktı bazı sonuclarımız Fakat tsh tiroid hormon testim malesef olması gereken değerden yüksek.Gebelikte bu hormonun 2.5 i geçmemesi gerekiyormuş benim 3.2 bir kaç tahlil daha yapılacak ve o tahlillerin sonucuna göre ilaç kullanmam gerekecek.HOrmonun 2buçuğun altına düşürülmesi gerekiyormuş.Allah korusun bu hormonun gebelikte yükselmesi bebekte zeka gerilemesine yol açabiliyormuş...Korkulacak bir şey yok dedi doktorum.Haftaya persembe günü istediği tahlilleri yaptırıp gebelikte gün gün ilerlemeye devam edicez.  :amin: :amin:

Eve geldik şimdi çok yoruldum  :-\ yatıp uyumak istiyorum ama babamız açıkmıs birşeyler hazırlayayıp uyumaya ne dersin annecim  :sleepy1: :sleepy1:  :opucuk: :opucuk:

Seni seviyorum bebeğim  :love9: :love9:

aydinays

maşallah canım benim. Herşey çok güzel ilerliyor. İnşallah en kısa zamanda da triodid hormonun düzelir.

Artık hamile olduğunu söylemeye başladınız mı???
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Mavikelebek

Alıntı yapılan: aydinays - 23 Mart , 2012, 13:25:52
maşallah canım benim. Herşey çok güzel ilerliyor. İnşallah en kısa zamanda da triodid hormonun düzelir.

Artık hamile olduğunu söylemeye başladınız mı???

inşallah canım sağol  :opucuk:
yok canım henüz kimsenin haberı yok daha erken diye bırsey dıyemıyoruz sabahta haastaneye gıdecegımız zaman erken çıktık evden .. bu ay bitimine düşünuyorum kayınvalıdemlere sölemeyı ..

muhribe

canım söyleyeceğiniz zaman iyi hesaplayın da acaba demesinler

aydinays

23 Mart , 2012, 13:37:28 #87 Son düzenlenme: 23 Mart , 2012, 13:40:07 aydinays
KAYINVALİDEN ANLMAZ İNŞALLAH MİDE BULANTILARINDAN FALAN. KADIN DİYECEK AMMA TEMBEL GELİN ALDIK DEVAMLI UYUYOR. TRABZONUN YENİ GELİNLERİNİN ADETİDİR EV GÖRMEYE GELİRLER. HER GELENEDE GÜN GİBİ MASA HAZIRLARSIN. Sanada gelen oluyor mu canım? Hamileyken çok zor olur??? Rabbim yardımcın olsun bana yakın olsaydın yardım ederdim. en azından kayra ile gelirdik sana canım.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Mavikelebek

Alıntı yapılan: muhribe - 23 Mart , 2012, 13:35:08
canım söyleyeceğiniz zaman iyi hesaplayın da acaba demesinler

bu yuzden ıste kayınvalıdemın diline düşmek istemıyorum ben bıraz daha zaman gecsın söleyeylım dıyorum eşim ısrarcı bu konuda herkes ogrensın dıye bakıyor .. ama artık pek umusamıyorum annemle aramız düzeldı ya o konuda artık kım ne derse desınn annem önemlı benım için  :opucuk:

muhribe

haklısın yasemincim ama bi laf söylerler kalbin kırılır. bu kadar sabrettiniz biraz daha bekleyin bence.

hem senin ailen de üzülmemiş olur.  :icon_thumright: