Mucizemmm Benim

Başlatan Mavikelebek, 18 Şubat , 2012, 23:56:04

« önceki - sonraki »

_inci_tanem_

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

melek100lü

ağzınızda bal damlıyor ALLAH KABUL ETSİN İNŞALLAH DUALARINIZI  :amin: :amin: :amin: :amin:

Mavikelebek

Bebeğim 9+4 olduk  :nazar:

babayı işe yolculadık uyuyayım dedim az daha ama yok mide yanmasından ve sürekli wc ye gitme arzumuzdan uyku tutmadı bir türlü  ??? bizde kalktık güzelce kahvaltımızı yaptık  :hungry: dün bayagı bir gezdik babamız bizi çok güzel yerlere göturdu  :hieyt: :hieyt: Sonracıma balık ekmek yedik aman allahım o nasıl lezzet öyle  :hungry: babamızın ekmegınede göz dıktık ona yedırtmedık biz yedik onun ekmegınıde  :k06: Evimize geldğimizde çok yoruldu annen bebeğim direk yataga attım kendımı 3 saat uyumusuz  :k06: babacık yemeğimizi hazırlamıs sofrayıda kurmus bizi kaldırdı sonra  :love9: yemeğimizi yedikten sonrada film izledik , bazı korkunç sahneler vardı ama biz tabi o bölumlerı izlemedık kafamızı cevırdık :D benim çok sevgılı eşimde durmadan edemedi . Film yerine başka bir film yapsak ikimiz seninle demesi yok mu  :k06: neysekı sende o anda anladın heralde midemde birşeyler hissettim hopp direk wc ye kostuk  :k06: Bırdahakı doktor kontrolumuzde sorucam bunu zararı varmı dıye yoksa baban başımızın etini yıcek  :k06: Bebeğim  Öyle içimdesin öyle hissediyorum ki seni ...bir şey olucak diye ödüm kopuyor inan ki,hala inanamıyorum anne olduğuma hala daha başka hayallerdeyim bu benmiyim diye ?  :k06: binlerce kez hamdolsum Rabbime  :amin: :amin:

Dün dayınla konuştuk , ne yapıyosun nasılsın diyo öyle sohbet ettik yengemlede konustuk kuzenın hastalanmıs acile gitmişler ateşi nerdeyse 40 a çıkacakmıs  :y25: geçmiş olsun dileklerimizi söyledık az kaldı istanbula gitmemize annecim baban şu izin meselesini halletsin belki daha erkende gidebilriz dedi  :occasion14: :occasion14:

Bebeğimm senii çok seviyorummmm :love9: :love9:

_inci_tanem_

19 Mart , 2012, 12:26:04 #63 Son düzenlenme: 19 Mart , 2012, 13:06:45 yyeeliz
maşalah canım RABBİM mutluluğunuzu daim etsin :amin: hayırlısıyla kucağınada alırsın inşallah :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

Mavikelebek

amin canım aminn çok teşekkür ederiz rabbım kımsenın ağız tadını bozmasın  :opucuk:

muhribe

tatlım, 12. haftaya kadar sabır  ;)

ondan sonra sezonu açabilirsiniz  :k06:

kelebegimm

canim rabbim agzinizin tadini bozmasin  :amin: :amin:
bebisini saglikla kucagina almayi nasip etsin :amin: :amin:
iliskide serbest ole herkese yasak olmuyo oncsinde dusuk yasayanlara ve kanamasi olanlara yasak oluyo hatta ben iki dusuk yaptim bu hamileligimdede kanamam olmasina ragmen yasak deildiiiii :)
ama tabiki cok dikkat etmelisiniz zaten bide 7.8. haftalari atlatmisiniz sukur
adami bos yere o kadar bekletme :) :) :) :)

]

Mavikelebek

Alıntı yapılan: muhribe - 19 Mart , 2012, 12:31:21
tatlım, 12. haftaya kadar sabır  ;)

ondan sonra sezonu açabilirsiniz  :k06:

3 hafta daha sabredebılırmı bilemıyorum onada hak verıyorumm en son olalı 4-5 ay olmustur heralde  :-ooo

gelsede acsak sezonu o zamann  :hieyt:  :k06:

Alıntı yapılan: kelebegimm - 19 Mart , 2012, 12:34:17
canim rabbim agzinizin tadini bozmasin  :amin: :amin:
bebisini saglikla kucagina almayi nasip etsin :amin: :amin:
iliskide serbest ole herkese yasak olmuyo oncsinde dusuk yasayanlara ve kanamasi olanlara yasak oluyo hatta ben iki dusuk yaptim bu hamileligimdede kanamam olmasina ragmen yasak deildiiiii :)
ama tabiki cok dikkat etmelisiniz zaten bide 7.8. haftalari atlatmisiniz sukur
adami bos yere o kadar bekletme :) :) :) :)

canım benımm çok sağol çok üzüldüm diğer bebıslerınede ınsallah sefaatcın olurlar  :amin:
sükür benım hiç kanamam olmadı kalp atıslarını duymaya gıttımızde doktor çok iyi demişti bebek için ama biz korktuk sanırım bebeğimize bırsey olacagından..birdahakı kontorole gıdınce sorayım gene ona gore hareket edelım  :k06:

muhribe

canım 5 ay dayanan 2-3 hafta daha dayanır, sen doktoruna danışmadan harekete geçme  :icon_thumright:

benim doktorum 12 haftaya kadar yasaklamıştı, sonrası serbestti, doğuma 1 hafta kalana kadar  :k06:

Mavikelebek

yakın zamanda kontorolumuzde var zaten sölucem mutlaka ;D  bende çok duyuyorum arkadaslarımdan bırsey olmaz dıyorlar ama gene korkuyorumm .. doğuma kadar bari bırazcık hevesını alsın ondan sonra 40 gun daha sabretcekk acıyorum bazen eşime  :k06:

muhribe

boşver kıymetin artar  :k06:

zöngür

allah hayırlısınla kucağına almayı nasip etsin... inşallah canım

Mavikelebek

Alıntı yapılan: muhribe - 19 Mart , 2012, 12:53:24
boşver kıymetin artar  :k06:

haha dimi ama yada ben hiç mi vermesemm daha bı kıymete bıneyımm  :k06:

Alıntı yapılan: zöngür - 19 Mart , 2012, 14:01:00
allah hayırlısınla kucağına almayı nasip etsin... inşallah canım

teşekkür ederim canım rabbım isteyen herkese versın  :opucuk: :opucuk:

--elif--

ben pek problem olacağını sanmıyorum yasakları çiğneyen biri olarak tecrübeyle sabittir  :ehi:  :ehi:
tabii sen yinede dikkat et  :icon_thumright:

Mavikelebek

Alıntı yapılan: --€lif-- - 19 Mart , 2012, 18:04:22
ben pek problem olacağını sanmıyorum yasakları çiğneyen biri olarak tecrübeyle sabittir  :ehi:  :ehi:
tabii sen yinede dikkat et  :icon_thumright:

:k06: :k06:
cuma günü randevu aldık doktordan bakalım ne dıyecek eğer evet derse o günün akşamı ne olur bilemem  :k06: :k06: