Mucizemmm Benim

Başlatan Mavikelebek, 18 Şubat , 2012, 23:56:04

« önceki - sonraki »

aydinays

Alıntı yapılan: Mavikelebek - 14 Mart , 2012, 12:26:10
Alıntı yapılan: aydinays - 12 Mart , 2012, 16:15:01
Alıntı yapılan: Mavikelebek - 12 Mart , 2012, 12:57:23
aydinays  canım çok sağol evet trabzona geldim of a sımdı nerdesınız ki nereye gelmıstın trabzona  ben burda yanlızım kimsem yok  :y25:

Canım ben merkezdeyim. bende yalnızım kimsem yok.  :( :(

:y25: :y25: bıraz daha yakın olsaydık bırbırımıze burada arkadaslık ederdık  :opucuk:

kesinlikle canım. Bende kafa dengi bir arkadaş hala bulamadım. neredeyse iki senedir trabzondayım  :dontknow: :dontknow: yok hala. Ama çok şükür ki rabbim bebeklerimizi verdi bize yanlızlık çekmeyelim diye
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Mavikelebek

Alıntı yapılan: melek100lü - 14 Mart , 2012, 18:17:31
iyki çok sevdiğin bir kocan  :love8:  ve aşkınızın meyvası var  :binkybaby:  yanında yoksa çok zor olurdu farklı bir ilde yaşamak allah kolaylık versin maaşallah büyümüş bebeğinde nerdeyse 9 haftalık negüzel  :crybaby2: nedense senin paylaşımların her defasında duygulandırıyor beni  :crybaby2:

bende iyiki diyorum eger esım sahıp cıkmsaydı bana olacakları dusunemıyordum  :y25: ama sevgımız sonsuz ıkımızınde bırbırımıze ben zaten onun bu yonunu cok sevdım  :love3: evet buyuduk teyzesıı , buyudukce bendekı heyecan daha artıyorr karnımda bısıler oluyor acaba tekme mı attı dıyorumm  :k06:
canımm yaa çok sağol konusuyoruz ama tanısamadık senınlede , bebegın varmı

Mavikelebek

Alıntı yapılan: aydinays - 14 Mart , 2012, 18:22:28
Alıntı yapılan: Mavikelebek - 14 Mart , 2012, 12:26:10
Alıntı yapılan: aydinays - 12 Mart , 2012, 16:15:01
Alıntı yapılan: Mavikelebek - 12 Mart , 2012, 12:57:23
aydinays  canım çok sağol evet trabzona geldim of a sımdı nerdesınız ki nereye gelmıstın trabzona  ben burda yanlızım kimsem yok  :y25:

Canım ben merkezdeyim. bende yalnızım kimsem yok.  :( :(

:y25: :y25: bıraz daha yakın olsaydık bırbırımıze burada arkadaslık ederdık  :opucuk:

kesinlikle canım. Bende kafa dengi bir arkadaş hala bulamadım. neredeyse iki senedir trabzondayım  :dontknow: :dontknow: yok hala. Ama çok şükür ki rabbim bebeklerimizi verdi bize yanlızlık çekmeyelim diye

evett benımde melegım buyuse doğsa  annesıne yanlızlık cektırmese bır an önce :) aslında trabzn güzel yer havası suyu ilk defa gelıyorum ben cok begendım ama yanlızlık konusunda hemfıkır değilim  :D

muhribe

canım, son iletini okuyunca anlamamıştım abin/erkek kardeşinin hamile olduğunu öğrenirse neden size zarar vermek isteyeceğini. geçmişi okudum, ama olan olmuş. artık sen evli bir kadınsın. abinin/erkek kardeşinin artık sana bir zarar vermesi söz konusu olamaz. 1. sen artık evlisin, seni koruyacak bir eşin var. 2. ne kadar kızacak olsa da sen onun yeğenini taşıyorsun.

bebeğini sağlıkla dünyaya getirmen dileğiyle  :amin:

Mavikelebek

bekarken öğrenseydı abim bebegımı alırdı benden bunu çok iyi biliyorum  :y25: abim çok sinirlidir aslında pek abi kardes ilişkımız olmadı ama her konuda ne olursa olsun bagırır cagırır.. eşimde öyle dıyor artık benımsın kımse bısı dıyemezde yapamazda dıyor .. bende artık korkmuyorumm herkese sölemek ıstıyorummm hamıle oldugumu hatta  ;D

muhribe

her şey oldu bitti güzelim, sen evlendin ve dünyan değişti. artık kendi ailen var. gerisi zamanla mutlaka düzelir, hiçbir şeyi dert etme, bebişini de üzme.

ne kadar şanslısın ki seni çok seven bir eşin var  :opucuk:

Mavikelebek

Alıntı yapılan: muhribe - 14 Mart , 2012, 18:38:08
her şey oldu bitti güzelim, sen evlendin ve dünyan değişti. artık kendi ailen var. gerisi zamanla mutlaka düzelir, hiçbir şeyi dert etme, bebişini de üzme.

ne kadar şanslısın ki seni çok seven bir eşin var  :opucuk:

evett hersey artık bambaska hersey bebegım için hersey yuvam için  :love9: :love9: evet eşim çok farklı bir insann yaa hatta insan da değil melek o melek  :k06:

muhribe

inş ömür boyu böyle olursunuz  :nazar:

Mavikelebek

aydinays

Allah nazarlardan saklasın sizi. Rabbim mutluluğunuzu artırsın. Ne güzel minik bir biray daha katılıyor ailenize. Gerisi boşver. Herşey çok güzel olacak.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Balböceği

Alıntı yapılan: Mavikelebek - 10 Mart , 2012, 15:54:43
selam kızlarr merak ettiğiniz için teşekkürlerr  :opucuk: düğünüm oldu trabzona geldim istanbulda düğün yaptık ama malesef balayına gidemedık  :sad1: maddiyat konusunda anlasmazlıklar oldu  ::) ama eşim söz verdi ben doğum yapmadan göturecek beni  :opucuk: :opucuk: bebeğimde bizde iyiyiz ama halen devam ediyor bulantılarım kına gecemde afedersınız ama istifrar ettim   :igrenc:  annem anladı hamile oldugumu  :y25: geldi konustu benimle bende daha fazla inkar edemedim :'( öyle konustuk ama yok saydı beni ama daha fazla dayanamadık trabzona gelecegım gün yanı düğün günümün sonu sarıldık öpüp koklaştık ağladık  :y25: :y25: :y25:  Şimdide telden giriyorum pazartesi eşim interneti bağlatıcak o zaman sık sık gelirim  :k06: artık nede olsa ev hanımıyım bir kaç öneride bulunursunuz bana  :k06:
Allah mesut bahtiyar etsin canim  :amin:

belki sende boyle olsun istemezdin, ana yinede ona laf yok  :y25:

hayirlisi olsun hakkinda insallah..  :amin:

Mavikelebek

sağolun kızlar teşekkür ederim bende istemezdim tabi böle olmasını ama oldu işte geriyi düşünmek istemiyorum çok mutluyum yaşamadığım şeyleri , gitmediğim yerleri yaşatıyor bana  :love9: birde bebeğimiz olunca bizden keyiflisi yok  :muzz: :muzz:

Mavikelebek

Canım Bebeğim  :love9:
bugün günlerden cuma.. anne olmak isteyip de olamayanlara gel seninle birlikte dua edelim:
Allah'ım hakkımızda her zaman en hayırlısını nasip eyle, senin hazinen sonsuz, kudretin sonsuz. Bir "ol" emrinle oluverir olmaz sanılan her şey. Evlat hasretiyle yanan bütün kadınlara ve erkeklere hayırlı evlatlar nasip eyle. Sen bizlere önce sağlık, sonra huzur ve mutululuk nasip eyle Allahım.. Şükretmeyi ve verdiğin her güzelliği tefekkür etmeyi kısmet eyle.. AMİN  :amin: :amin:

Seninle birlikte bütün minik bebekler avuçlarını açtı ve bu duaya eşlik etti biliyorum.. Seni seviyorum..  :love9: :love9: :love9:

Sır_Çiçegi

amin cnm ecmain inş.  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...