24 Nisan , 2024, 10:29:34

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Mucizemmm Benim

Başlatan Mavikelebek, 18 Şubat , 2012, 23:56:04

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

Gelinimiz evlendi heraldee  :k06:  ayy gel kız merak ettım evlilik nasıl bişi  :k06:

melek100lü

inşallah kazasız belasız düğününüz olmuştur hayırlı uğurlu olsun canım bebenizin kalp atışınıda duymuşsunuz onada çok sevindim inşallah mutluluğunuz ömür boyu sürer canım   :amin: :opucuk:  :nazar:

HASRET!M S@N@

ÖMÜR BOYU MUTLULUKLAR DİLERİM CNM BENM ALLAH BİR YASTIKTA KOCATSIN İNŞ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

aydinays

Mutluluklar dileriz. Şimdi onlar bal ayında :)
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: aydinays - 06 Mart , 2012, 12:21:43
Mutluluklar dileriz. Şimdi onlar bal ayında :)

ayy evet nereye gıttıler acaba bal ayına  :k06: kız mavıkelebek gelde anlat su işi  :ehi:

Mavikelebek

selam kızlarr merak ettiğiniz için teşekkürlerr  :opucuk: düğünüm oldu trabzona geldim istanbulda düğün yaptık ama malesef balayına gidemedık  :sad1: maddiyat konusunda anlasmazlıklar oldu  ::) ama eşim söz verdi ben doğum yapmadan göturecek beni  :opucuk: :opucuk: bebeğimde bizde iyiyiz ama halen devam ediyor bulantılarım kına gecemde afedersınız ama istifrar ettim   :igrenc:  annem anladı hamile oldugumu  :y25: geldi konustu benimle bende daha fazla inkar edemedim :'( öyle konustuk ama yok saydı beni ama daha fazla dayanamadık trabzona gelecegım gün yanı düğün günümün sonu sarıldık öpüp koklaştık ağladık  :y25: :y25: :y25:  Şimdide telden giriyorum pazartesi eşim interneti bağlatıcak o zaman sık sık gelirim  :k06: artık nede olsa ev hanımıyım bir kaç öneride bulunursunuz bana  :k06:

burcum

ALLAH sağlıkla ve sağlıklı yavrunu kucağına almayı nasip etsin :amin:

Mavikelebek

Alıntı yapılan: burcum - 10 Mart , 2012, 16:06:36
ALLAH sağlıkla ve sağlıklı yavrunu kucağına almayı nasip etsin :amin:

teşekkür ederim canım sağol inşallah  :amin: :amin:

aydinays

Alıntı yapılan: Mavikelebek - 10 Mart , 2012, 15:54:43
selam kızlarr merak ettiğiniz için teşekkürlerr  :opucuk: düğünüm oldu trabzona geldim istanbulda düğün yaptık ama malesef balayına gidemedık  :sad1: maddiyat konusunda anlasmazlıklar oldu  ::) ama eşim söz verdi ben doğum yapmadan göturecek beni  :opucuk: :opucuk: bebeğimde bizde iyiyiz ama halen devam ediyor bulantılarım kına gecemde afedersınız ama istifrar ettim   :igrenc:  annem anladı hamile oldugumu  :y25: geldi konustu benimle bende daha fazla inkar edemedim :'( öyle konustuk ama yok saydı beni ama daha fazla dayanamadık trabzona gelecegım gün yanı düğün günümün sonu sarıldık öpüp koklaştık ağladık  :y25: :y25: :y25:  Şimdide telden giriyorum pazartesi eşim interneti bağlatıcak o zaman sık sık gelirim  :k06: artık nede olsa ev hanımıyım bir kaç öneride bulunursunuz bana  :k06:

Canım hayırlı olsun. trabzona mı gelin geldin. Bende Trabzona gelin gelmiştim iki sene önce. Anneler ne kadar kızsada evlatlarını affediyorlar.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Mavikelebek

aydinays  canım çok sağol evet trabzona geldim of a sımdı nerdesınız ki nereye gelmıstın trabzona  ben burda yanlızım kimsem yok  :y25:

aydinays

Alıntı yapılan: Mavikelebek - 12 Mart , 2012, 12:57:23
aydinays  canım çok sağol evet trabzona geldim of a sımdı nerdesınız ki nereye gelmıstın trabzona  ben burda yanlızım kimsem yok  :y25:

Canım ben merkezdeyim. bende yalnızım kimsem yok.  :( :(

Mavikelebek

Alıntı yapılan: aydinays - 12 Mart , 2012, 16:15:01
Alıntı yapılan: Mavikelebek - 12 Mart , 2012, 12:57:23

Canım ben merkezdeyim. bende yalnızım kimsem yok.  :( :(

:y25: :y25: bıraz daha yakın olsaydık bırbırımıze burada arkadaslık ederdık  :opucuk:

Mavikelebek

benim minik bebeğim, içimdeki kalp atışım, karnımdaki kelebeğim :nazar:
sana iki üç gündür ananenle bir sürü ciciler aldık bebeğim :love3:
miniminnacık çoraplar içine sadece iki parmağımın girebildiği... :love9:
üzerine 'mumys sunshine' yazan bir t-shirt ve daha neler neler
ben baktıkca ağlıyorum , senin onları giyip, küçültüğün günleri düsünüp mutluluk gözyaşları döküyorum

en sonunda dün aksam rüyamda seni gördüm bebeğim. çok değil ama doğdugunda aaa rüyamda gördüğüm gibi diyebileceğim kadar :)
haftaları, gün gün saya saya gecerken, yolumuzun yarısından sonrası daha yavaş daha heyecanlı gececekmiş gibi geliyor.

özlemle seni bekliyorum bebeğim.  :love9: :love9: :love9:

Ananen aradı az önce ne yapıyorsun dedi o zaman senınle keyıf yapıyorduk  :k06:
gene ağladık telefonda  :crybaby2: ne dese haklı biliyorum ama söleseydık hamile oldugumu seni benden alırlardı bebeğim  :y25: :y25: düşünmesi bile çok kötü  :crybaby2: dayın bizi ne yapardı bilemıyorum  :crybaby2: 1 ay sonra istanbula gıdecegız gene karnın büyümeden gel gene dedi ananemız dahada gelmessın doğuma kadar dedi .. geldıkten sonrada yeni hamile oldugunu sölerız dedı . bunları konusurken annemın ağlama sesını duyunca bızde basladık ağlamaya  :crybaby2: :crybaby2:
bu arada sana yelek ve patik örmeye başlamıs  :k06: dedim cinsıyetını öğ rendıkten sonra yaparsın anne dedim ama başlamıs bile  :occasion5: :occasion5:  :occasion5: :occasion5: 
Dedenle artık ikisi kaldılarr ev çok sesız oldu dıyor  :sad1: babam beni soruyormus yerı rahatmı iyi mi ne yapıyor dıye  :y25: neysekı 1 ay sonra gidiyoruzzzzz çok özledımm onları  :occasion14:

Evde yapılcak dolu iş var , babamız gece gelicek bugun yanlızsız  :(

Seni seviyorumm bebeğim  :love3:

melek100lü

iyki çok sevdiğin bir kocan  :love8:  ve aşkınızın meyvası var  :binkybaby:  yanında yoksa çok zor olurdu farklı bir ilde yaşamak allah kolaylık versin maaşallah büyümüş bebeğinde nerdeyse 9 haftalık negüzel  :crybaby2: nedense senin paylaşımların her defasında duygulandırıyor beni  :crybaby2: