Mucizemmm Benim

Başlatan Mavikelebek, 18 Şubat , 2012, 23:56:04

« önceki - sonraki »

Mavikelebek

Bebeğimmm  :opucuk:

bugun 11 +1 günlüğüz  :nazar:

Yarınn istanbula gidiyoruzzz  :hieyt: :hieyt: Çok heyecanlıyımmm ,eşyalarımızı hazırladık baba babannenlere indi bizde bi kaçamak yapalım dedikl buraya  :k06: annemle konustum abim 1 haftalık işi çıkmıs bugun bursaya gitmiş bu bizim için çok iyi oldu bebeğim  :hello2: yengenlerde gitti sanırım bırakmaz çünkü kocasını tek.. bu demek oluyor kii ananen ve dedenlerle baş başa kalacagızzz  :hieyt: :hieyt: herşey istedıgımız gibi gidiyor annem   :love9: :love9: dedemize söleyecegız senın varlıgını bakalım ne dıyecekler  ??? tekrardan buraya döndugumuzdede babannene söleyecegız artık yavas yavas söleme vakti gelıyor sen günden güne içimde büyüyorsun  :love7: 11 haftamıza gırdıgımızden heralde bulantılarımız azalıyor  bugun sadece 3 kere wc ye gıttık bulantılarımız için  ::) babanın bir arkadası var gecen sene mezun olmus kadın doğum doktoru , bizde yeni görecegız bakalım nasılmıs yeni doktorumuz  :dontknow:
iştahımız açıldı annem canım dün dondurma çekti hem çilekli hemde antep fıstıklı  :hungry: babamıza söledik gecenın 10.30 da gitti açık bır yer buldu bize istedıgımız dondurmaları aldı  :aferin: :aferin: Birde annemin o güzel patatesli gözlemelerınden çekıyor  :hungry: konustugumuzda dedim anne böle böle diye tamam kızım sabah kalkar hamuru yogururum , buraya yaklastıgınızdada pişiririm dedi  :hieyt:
teyzende hastaymış annecim dün eniştemiz doktora goturmus acilde bayagı kalmıslar  :crybaby2: dua edelimde iyileşşin  :amin: :amin:

Babanın gömlerini çıkardım onları ütüleyecegım şimdi ,  daha gecen hafta ütülemiştik gene bir sürü gömlek çıkarmıs  :cussing: sevmıyorum şu ütü işini hiç  ???

Bugun  ilk tartısmamızı yaptık  :crybaby2: evi topladım 3 gün yokuz nede olsa herseyı toplayayım da düzenli olsun dedim yok efendim niye yapıyormusuz öyle kalacakmıs çok hareket edıyorum ev işi yaparken kızıyor bana o yüzden , dikkat etmıyosun önemsemiyosun bebeğimizi dedi  bana :crybaby2: :crybaby2: gittim odaya ağladım  :crybaby2: :crybaby2: Ben seni hiç önemsemez olurmuyum gözüm gibi bakıyorum sana  :love9: ama evin işleride olması lazım annecim öyle dagınık evleri sevmem ben , hem geldıgımızde derli toplu olur .. gelde bunu babana anlat bebeğim  :caca: :caca:

yarın için hazırlık yapayım biraz bir kaç gün ugramayacgım buraya istanbulda olacagım içinn geldıgımde anlatırım herşeyı  :k06:

SENİ ÇOK SEVİYORUMMM BEBEĞİM  :love9: :love9:

HASRET!M S@N@

hayırlı yolculuklar canım

hüzünden_gelme

hayırlı yolculuklar canım :opucuk: insallah dede de birşey anlamaz sorun çıkmaz  ;)

muhribe

güle güle gidin, gelin  :wave: :wave:

Sır_Çiçegi

hayırlı yolculuklar
güzel haberlerle gel cnm
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

_inci_tanem_

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

Mavikelebek

Hepinize çok teşekkür ederimm sağolun  :opucuk: :opucuk:

Dün evimize geldik eşim biraz daha uzun izin alabılseydı işten bıraz daha kalıcaktık ama olmadı  :crybaby2:
bebeğimizi artık herkes biliyor annem babama sölemiş akşam sabah oluncada babam tebrık etti bizi .. yengem  , ablalarım , ordaydılar onlar tebrık etti 2 -3 haftalık odlugunu bılıyorlar bebegımın .. Annem ilk geceden ablama hamile kalmıstı . ablamda öyle oldu bizim ailede genetik ilk geceden hamile kalmak  :k06: bende öyle oldum sanırım  :k06:

kayınvalidemede söyledık çok sevındı oda   , artık günde 3 öğün yemek tasıcak bize  :k06:

muhribe

canım erken doğum mu diyeceksiniz bebek doğunca?

Mavikelebek

Alıntı yapılan: muhribe - 03 Nisan , 2012, 13:36:58
canım erken doğum mu diyeceksiniz bebek doğunca?

evet canım 7 aylıkken doğum yaptım dıyeceğim  :sad1: :sad1:

muhribe

:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

durumları falan iyi ayarlayın da çakmasın kimse. doktorun, hemşireler falan.  ;)

_inci_tanem_

Yasemincim çok sevindim senin adına hayırlısı olsun artık büyüklerde biliyo ne güzel  :)
Kayınvalidende taşısın dursun sende göbüşü büyüt :k06: :k06: :k06:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

Mavikelebek

doktorumuz eşimin unide arkadası çok iyi bi bayan sanırım doktor konusundan bırsey cıkmaz ınsallah  :amin:
yelizcım canım evet ya artık daha rahat içim böle herkesin bilmesi beni rahatlattı  :love9:
evet kendı ağzıylada sölede eşimde tembıhledı annesını bi iş yapmasın dıye kayınvalıdemde yemeğınızı ben yaparım dedi   :k06: ayaklarımı uzattım dınlenıyorum şimdii  :muzz:  :k06:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: Mavikelebek - 03 Nisan , 2012, 13:48:58
doktorumuz eşimin unide arkadası çok iyi bi bayan sanırım doktor konusundan bırsey cıkmaz ınsallah  :amin:
yelizcım canım evet ya artık daha rahat içim böle herkesin bilmesi beni rahatlattı  :love9:
evet kendı ağzıylada sölede eşimde tembıhledı annesını bi iş yapmasın dıye kayınvalıdemde yemeğınızı ben yaparım dedi   :k06: ayaklarımı uzattım dınlenıyorum şimdii  :muzz:  :k06:

ohhh süperrr  :nazar:   :k06: :k06: :k06:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

Mavikelebek

12 Haftalık olduk bugun  :nazar:

Sabahları çok geç uyanmaya başladım.Sabah dememeliyim belkide.Bu yüzde hergünm birbirini tekrar etmeye başladı sanki.Çabucak akşam oluyor.Hobilerime ara verdim vakit öldürmekte üstüme yok. :k06:

Tam tok olduğumda herşey gayet iyi ama Miğdem birazcık yediklerini öğütmeye başlasın bulantım başlıyor..Bu durumda iki üç saatte bir atıştırıyorum yoksa fenalardayımm..BUlantı halindeyken birşey yemek istemiyor insan ama yemessen geçmeyeceğini biliyorsun ve istemeye istemeye yiyorsun bööööö  :igrenc: :igrenc: Benim ve eşimin parfümleri,her derdime deva olan kokusuyla rahatlatan çok sevdiğim rebul lavanta kolonyam, tavukk vs vs herşey ve sigara nasıl kötü kokuyor anlatamam  :igrenc: :igrenc: ....Defalarca sigarayı bırakıp başlamışımdır ama bebeğimi öğrendiğimden beri tabiki bilinçli insanlarız direk bıraktım sigarayı..Şimdi ben o sigarayı nasıl içiyordum diyorum içen herkese kızıyorum.Allahtan eşimde ailemdende kimse kullanmıyor ki dışarı çıkmadıkça içen dostlarımla olmadıkça sigara kokusuna maruz kalmıyorum..Fakat nefret ediyorum sigaradan bu süper olduu...  :hieyt: Burnum tam bir av köpeği burnuna dönüştü :D 1km ötede pişen yemeğin kokusunu alan burnuma şaşıyorlar :D
Taytlarım olmuyor artık  kasığıma ağrı yapıyor sıkıyor.Elbise giymekten sıkıldım sorunlu bir kız oldum son günlerde  :k06: Kocitomada kapris yapıyorum galiba bana her sölediği sözü düşünüyorum ne demek istedi diye.  ??? .Acil kıyafet almam lazım ama öyle orta bir dönemki şimdi alsam aldıklarım birkaç ay sonra hiç olmayacak  :honk: Dışarıya çıkacaksam dolabın önünde oturup en az 30 dakika bakışıyoruz.Offf saçlarımın dipleri olmuş nerdeyse 15 cm her an yağlı gibi görünen röfleli saçlar ve boyatamamak..Boyatacağım günü beklemek.Yani dışarı çıkacak evde bile aynaya bakacak halim yok.. :-\

Ah Volkan Konak sanki bana söylemişsin Nazım Hikmet'imin şiirini

'Çekilmez bir kadın (adam)oldum yine uykucu(uykusuz) aksi lanet' :D
Bir bakıyorsun ki ana avrat söver gibi Azgın bir hayvan döver gibi
Sonra birde bakıyorsun ki
Ağzımda sönük bir cigara gibi
tembel bir türkü
Sabahtan akşama kadar sırt üstü yatıyorum ertesi gün
Ve beni çileden çıkarıyor büsbütün
Kendime karşı duyduğum nefret ve de merhamet .........  :k06: :k06:

melek100lü

:k06: :k06: :k06: :k06: ÇOK TATLISIN SEN YAAA  :laughing7: :laughing7: :laughing7: