Bu Gün Eşiyle Kavga Eden Bacılar Kulübü :)

Başlatan °•.ℓανιηуα.•°, 18 Şubat , 2012, 20:19:11

« önceki - sonraki »

aydinays

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 06 Haziran , 2012, 16:47:35
hayırdır aysem

ahh ahh cananım ahh işte eşler arasında olan anlaşmazlıklar. İnşallah büyümeden çözüm bulabiliriz. Yani öyle umut ediyorum.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

niles1983

BUKADAR SEVIYOSANIZ BİRBİRİNİZİ KIRMAYIN. KONU NEDİR BİLMİYORUM AMA BİZE ANNE BABA VE EŞLERİMİZDEN BASKA DOST YOK BUNU BİLELİM YETER..
Rüzgar Emir'im güzel oğlum seni kuçağımıza alacağımız günü iple çekiyoruz...

HASRET!M S@N@

düzelrsiniz cnm merak etme arada böyle sorunlar olabiliyor cok kırıcı laflar sarfediliyor ama düzeliyor sonunda

aydinays

düzelicek mutlaka ama keşke olmasa. Zamanla mı yabancılaştık anlamıyorum yoksa evlilik mi böyle artık birbirimizi anlamıyormuyuz neyiz? Ayda tek bir gün aynı gün izin kullanıyoruz. Ben birşeyler yapalım havalar güzelleşti gezelim dedi. Neymiş bunun işi varmış? Geçen haftadan işi bitmemişmiş. Ona işin varmı diye sormuyormuşum? Kendi işi soran olursa ama adamdan randevu almadığım kaldı bir. :violent1: :violent1: :violent1: Sonra ben anlayışsız oluyorum. Derken büyüdü içimizdekiler çıktı meydana.
Acaba ben mi çok şey istiyorum diye kendimle kavga etmekten sıkıldım artık. :y25: :y25: :y25:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

HASRET!M S@N@

bitanem sakin yaklasmaya calıs erkekler bayanlar kadar ince düşünemiyorlar malesef sen üzülme oda hatasını anlayacaktır bir süre alttan al erkekler anlayıs bekliyorlar hemde cok fazla bak pazar günü benm esimde cıktı dısarıya ben evde kaldım tvde bozuktu ama tamam canım dedim nasıl istersen dedim gitti aksam eve geldi gece onda cıkardı beni yani biraz alttan alınmayı bekliyorlar cok cektim ben esimden bak anlatsam sok olursunnn gercekten baskası yerimde olsa bosanırdı coktan bunu kendiside dedi kaç kere bosanmanın esiğine geldik hatta sonuncusunda ben ailemin yanında kaldım 15 günn diyorum ya bu günlere kolay gelmedim simdi 6-7 aydır elhamdülillah inanılmaz bir insan oldu cevremdeki herkes cok sasırıyor o insan bu mu diyorlar sinirinden bile eser kalmadı
bitanem sadece sabıur inanki sabır ve iyinet her insanı düzeltiyor halledersiniz herseyi ama konusun biz o hatayı cok yaptık konusmadık hiç o yüzden oldu sizde konusun bitanem

aydinays

konuşamıyoruz canım sorunda burda zaten. Suçlu olduğunu biliyor ama elinden birşey gelmiyor. Benim bu şehirde çok zorlandığımı görüyor ama duymamazlıktan geliyor. Ailemden uzakta iş bebek ev çok zorlanıyorum. Haftada bir gün iznim var onuda evin işiyle uğraşıyorum. Ben belki bilirsin vardiyalı çalışıyorum. Akşam evde kocamı beklemek gibi bir lüksüm yok. Bir sabah bir akşam olduğu için evimizde bir düzen bile yok malesef  :dontknow: :dontknow: :dontknow: Ben çok bir şey istemiyorum hep eşimi evlenmeden önce istediğim tek şeyin düzen olduğunu söyledim. Ama geçici diye girdiğim bu işte 2 sene bitmek üzere ama hala aynı yerdeyim. Çok yoruldum ben alışkın değilim böyle hayatımı dışarıdan izlemeye.  :BangHead: :BangHead: :BangHead:

DENİZGÖZLÜM81

üzme canımgerçekden sabır çok önemlib sorunu bendeyaşadım inan zamanla seninle bişeyler yapmak istiyecek sen demeden o sana söyleyecek düzelmese benm koca düzelmezdiüzmekendini :opucuk: :opucuk:

SABIRTAŞI

Alıntı yapılan: aydinays - 06 Haziran , 2012, 17:37:57
konuşamıyoruz canım sorunda burda zaten. Suçlu olduğunu biliyor ama elinden birşey gelmiyor. Benim bu şehirde çok zorlandığımı görüyor ama duymamazlıktan geliyor. Ailemden uzakta iş bebek ev çok zorlanıyorum. Haftada bir gün iznim var onuda evin işiyle uğraşıyorum. Ben belki bilirsin vardiyalı çalışıyorum. Akşam evde kocamı beklemek gibi bir lüksüm yok. Bir sabah bir akşam olduğu için evimizde bir düzen bile yok malesef  :dontknow: :dontknow: :dontknow: Ben çok bir şey istemiyorum hep eşimi evlenmeden önce istediğim tek şeyin düzen olduğunu söyledim. Ama geçici diye girdiğim bu işte 2 sene bitmek üzere ama hala aynı yerdeyim. Çok yoruldum ben alışkın değilim böyle hayatımı dışarıdan izlemeye.  :BangHead: :BangHead: :BangHead:
CANIM İNAN AYNI SORUNLARI İLK YILLAR BİZDE YAŞADIK Bİ DÖNÜM NIOKTASI GİBİ BİRŞEY OLUYOR ERKEKLERDE İLK Bİ KAÇ YIL....BU SORUNLAR MUHAKKAK OLUYOR ÇEVREMDENDE DUYDUKLARIM KADARIYLA BİLİYORUM....GENELDE ÇOĞU EVLİLERDE OLUYOR....AMA ÇOK ŞÜKÜR SABRETTİM O ESKİ EŞİMİN İNADI....HERŞEYE ALINMASI HER LAFA SÖZE....HİÇ AMA HİÇ BİRİ KALMADI .ÇOK ŞÜKÜR RABBİME ÇOK İYİYİZ YILLAR OLDU....8 YILDIR O HUYDAKİ ADAM GİTTİ BAŞKASI GELDİ....İLK 2 YIL ÇEKİLMEZDİ AMA....GÖRECEKSİN SENİN EŞİNDE DEĞİŞECEK BU DÖNÜM NOKTASINI GEÇECEK...İNŞALLAH HERŞEY YOLUNA GİRECEK...SABRET SABRIN SONU SELAMETTİR.....İNŞALLAH.....

hümeyra_t_e

ay allahım ya gülsem mi aglasam mı bilemiyorum. Biri balık tutmus bizimkine vermis neyse attm buzluğa bugün gelmis balık kızartalım dio havalar okadar sıcak ki insan yemek yiyemiyo kaldıki kızartma.neyse tamam koskoca teras var al bi tüp kızart dedim demez olaydım way efendim onlami uğraşckmış burda ocak dururken saydıda saydı bu sıcakta mutfagmda kızarttırmam dedim köpürdü bağırdı çağırdı ay manyak ya çekti gtti sonra agzımı açmadım ama sinirlendm +kırıldım bi balık yüzündn naptı..mevzuya bak ya sinirden gülüyorum :ehi:

HASRET!M S@N@

banu_fth

Alıntı yapılan: hümeyra_t_e - 13 Haziran , 2012, 22:57:48
ay allahım ya gülsem mi aglasam mı bilemiyorum. Biri balık tutmus bizimkine vermis neyse attm buzluğa bugün gelmis balık kızartalım dio havalar okadar sıcak ki insan yemek yiyemiyo kaldıki kızartma.neyse tamam koskoca teras var al bi tüp kızart dedim demez olaydım way efendim onlami uğraşckmış burda ocak dururken saydıda saydı bu sıcakta mutfagmda kızarttırmam dedim köpürdü bağırdı çağırdı ay manyak ya çekti gtti sonra agzımı açmadım ama sinirlendm +kırıldım bi balık yüzündn naptı..mevzuya bak ya sinirden gülüyorum :ehi:

o da bişe mii benı dınle  :toothy10: :toothy10:

sabah erkenden kalktım yemek yaptım beyefendı 12 de uyandı .. işe gıdecegız .. kahvaltı hazırlayımmı yoksa yemek yaptım dedım .. yemegı al yanına dedı ..
aldım .. işe gıdıp yedık ..
eve gelıoruz aksam ne yıycez dıor ne bılım nne yıycez .. aksam ıcın yaptıgım yemegı işe göturtturdun .. sımdıde sen dusun ne yıycez  :caca:
menemen dedım .. her seferınde aynı cevap verılmezmıs .. yemek olmadıgında menemen dıomusum  :-ooo
e ne yıyek ..
ne yıyelım dedı bılmıorum dedım bu sefer

anaam köpurdu kudurdu  :cildir:
kendıme yemek yapcam san avermıycem alınmak yok o zaman dedı .. ben dusunuosam ben yerım  :-ooo :-ooo

bı yemek yapmakmıs işim onuda yapmıomusum ..

konusurken ekmek arası patates kızartıp yıycez de onada razıyım dedı  :-ooo :-ooo  halbukı yemek olmadan sofraya oturmaz .. kahvaltı sevmez  :-ooo :-ooo  öle ıdareten seler yemez  :-ooo :-ooo

ıyı dedım kalktım patates kızzarttım sucuk pısırdım kahvaltı sofrası hazırlayıp cay yaptım ..

benım esım olsa senın olayda dagıtırdı mutfagı al degerlı mutfagını dıye .. açlıga gelemez hele canı bıse ıstıycek yemezse olmaz  :-ooo :-ooo  bıde bana ezıyet eder senın yuzunden canım cektı de yıyemedım dıye susmaz artık bunu ödıyceksın der durur ..
bıse ödettıgı yokta ıste der ama sınır bozar  :k06: :k06:

muhribe

anam koca mideliler  :ehi: :ehi: :ehi:

adamın çok yiyenini sevmem  :suclu: benimki kedi gibidir, önüne ne koysam olmaz demez  :aferin: hatta bazen bişey yapamadım dışardan getir derim, hay hay der. ama napayım bütün gün çalışıyorum, evde de her işe yetişemiyorum  :suclu:

Balböceği

benimkide mal gibi yemek yer  :cildir:

Günde bir Öğün yapıyorum o bile zoruma gidiyor  :-\

Allahtan çalışıyor yoksa saat bası yemek ister, gece olur kolasiydi.. Soğuk cayı derken

Çerezleri çikolataları lop lop yutar  :violent1:

banu_fth

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

kendısı mangal yaptı öncekı gun o ugrasıyomus bana lezzetlı seler yedırmek ıcın ben yapmıomusum  :ehi: :ehi:

koca mıdelı benıde öle yaptı pısırıom edıyom bazende yemıo dökulmesın dıye yıyom dıyetısyene gıdıom en sonunda  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ama bundan böle aparatıf selerde yapcam bakalım bıse derse alırım aklını  :ehi: :ehi: :ehi:

banu_fth

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 14 Haziran , 2012, 16:14:23
benimkide mal gibi yemek yer  :cildir:

Günde bir Öğün yapıyorum o bile zoruma gidiyor  :-\

Allahtan çalışıyor yoksa saat bası yemek ister, gece olur kolasiydi.. Soğuk cayı derken

Çerezleri çikolataları lop lop yutar  :violent1:

:-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

benımkı kırk yılda bı canı cay ceker yaparım aksam .. onun dısında meyve yer cok ..

evıne ıyı bakıyo adam alıyo bana da al psısır dıyo ama bazen ıste hafızam kalmıyo bıde halım bebıs yuzunden  :cildir:  iştahım olmuyo mesela yemek zorundayım ıllakı  :cildir: