Bu Gün Eşiyle Kavga Eden Bacılar Kulübü :)

Başlatan °•.ℓανιηуα.•°, 18 Şubat , 2012, 20:19:11

« önceki - sonraki »

ツgöçmen_54 ツ

Alıntı yapılan: ozlemdkrn - 18 Mayıs , 2012, 10:05:46
COK KÖTÜYÜM KELİMELERLE İFADE EDEMİYECEK KADAR KÖTÜYÜM

ne oldu canım hayırdır  ???

iklima

ben küs duramazmışım,dediğimin arkasında durmazmışım
görelim bakalım kim durmuyo dediğinin arkasında
o istedi ben değil
ben tribimi de atarım,sinirimi de,
madem öylesi  gelmiyo işine şimdi de biraz böylesi olsun
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

pırpır

offffff canım sıkkın dünden beri küsüz bu sefer bende uzatacam bakalım ne zamana kadar sürecek  :violent1:  :violent1:  boşverrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr desemde sinirleniyoruuuuuuuuuuuuummmmm          :cussing:   :BangHead:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

BİZDE KAVGALIYIZZZ  :y25: :y25: :violent1: :violent1: YAAA SİNİR OLUYORUMM BAKALIM NE ZAMAN BARISCAZ  :cildir: :cildir: :cildir:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

aydinays

Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

31 Mayıs , 2012, 13:34:22 #695 Son düzenlenme: 31 Mayıs , 2012, 13:36:24 ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ
Alıntı yapılan: aydinays - 31 Mayıs , 2012, 13:12:56
hayırdır niye kavgalısın dünürüm.  :love9: :love9: :love9:
AHH SORMA DUNUR DUN ANNEMGİLE GİTMİŞTİM ECREYİDE EŞİME BIRAKTIM ECRE ÇOK AGLAMIŞ SONRA EŞİM BANA TEL ACTI ECRE AGLIYO DİYE BENDE DAHA YENİ GİTMİŞTİM ANNEMLERE SONRA TAMAM GELİYORUM DEDİM VE EVE GELDİM BİDAHA BEN BAKMICAM BIRAKMA FELAN DERKEN BUYUDU İŞTE BENDE DEDİM NİYE BIRAKMICAKMIŞIM DEDİM NBENİMDE HAKKIM EVDE AKSAMA KADAR SIKILIYORUM DEDİM HALBUKİ 1SAAT OTURUP GELCEKTİM ANNEMGİLDEN ECREDE NİYE AGLADIYSA KARNINI FELANDA DOYURMUŞTUM GALİBA ARTIK BENİ TANIYOR ÇÜNKÜ BEN GELİNCE SUSTU KAPIDAN GİRDİMKİ KIYAMETİ KOPARIYORDU BEN GELİNCE ANİDEN SUSTU   :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

Aytii

Kızlar onlar sizin hayat arkadaşınız

evet hepimiz gün geliyor sinirleniyoruz, deliriyoruz hatta içimizden gidip dövesimiz geliyo o öfkeyle ama ölümlü dünya be  :sad1: bukadar ne kendinizi nede onları üzün derim ben

boşverin kavgayı gürültüyü onlar bilmezler siz kadın olarak görmezden gelin böyle şeyleri yoksa daha kötüye gidebilir malesef  :-\

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

AYTENİM DEDİĞİN DOĞRU ASLINDA AMA İŞTE  :sad1:

Aytii

Şeytanın galip gelmesine izin veriyoruz böyle yaparak

sonra gidiyo bi köşede seviniyo şerefsiz  :laughing7:

aydinays

Dünürüm bir baba asla bir annenin yerini tutmaz. Bazıları çocuk bakamaz. Sonuçta sevgi farklı bakmak farklı. Seninde hakkın ama sorun
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 31 Mayıs , 2012, 13:40:09
Şeytanın galip gelmesine izin veriyoruz böyle yaparak

sonra gidiyo bi köşede seviniyo şerefsiz  :laughing7:

:violent1: :violent1: :violent1: EVET AYTENİM ŞEYTANNN  :violent1: :violent1: :violent1:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: aydinays - 31 Mayıs , 2012, 13:40:37
Dünürüm bir baba asla bir annenin yerini tutmaz. Bazıları çocuk bakamaz. Sonuçta sevgi farklı bakmak farklı. Seninde hakkın ama sorun
CANIM EN EŞİME İLK DEFA BIRAKMIYORUMKİ ÇOK BIRAKTIM AMA BU CADI BU SEFER KIYAMETİ KOPARMIŞ  :cildir: :cildir:  :dontknow:

aydinays

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 31 Mayıs , 2012, 13:42:10
Alıntı yapılan: aydinays - 31 Mayıs , 2012, 13:40:37
CANIM EN EŞİME İLK DEFA BIRAKMIYORUMKİ ÇOK BIRAKTIM AMA BU CADI BU SEFER KIYAMETİ KOPARMIŞ  :cildir: :cildir:  :dontknow:

OLUR CANIM SENDE KENDİNE ÇOK ALIŞTIRMA. aRADA ANNENE KAYINVALİDENE FALAN BIRAK bence. Şimdi yabancılama

aydinays

Ahh ahh sevgili kocam neden seni bu kadar sevdim ki?
Burda tek başıma senin bana kurduğun hayatla yetiniyorum.
Konuşsam kabahat sussam bana dert.
Bir yerlerde bir hata yaptık ama nerde?
Seven iki insan neden böyle olur?
Hayat acımasız diye biz niye böyle uzaklaştık?

HASRET!M S@N@