inatçı öksürük. :(((

Başlatan Dilara Ebrar, 18 Şubat , 2012, 13:05:03

« önceki - sonraki »

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: ¨'°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°'¨ - 21 Şubat , 2012, 17:31:56
sakın viks sürme kana gecıyor bebek için çok zararlı.soğuk buhar makınası aldık oda çok iyi geldi .odasını nemli tut biraz kaloriferler çok kurutuyor daha çok öksürtüyor daha çok

bende zararlı diye duydum ama arkadaş sürekli ısrar ediyor sür sür sür olmaz bişi ben hep sürdüm bilmemne .bende ondan bu sitede bi bilen vardır diye düşündüm.aaaaaaaaaaaay valla çok sağol tatlım.
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

Dilara Ebrar

bu arada sizese cok geçmişler olsun tatlım.çok şükür bizimde öksürük yavaşladı.sadece ağladığında ve bazen uykuda bi kaç kez öksürüyor.

allahım kimseye evlat acısı yaşatmasın.kimseyi evladıyla imtihan etmesin inşallah yaaaa :amin: :amin: :amin:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Alıntı yapılan: Dilara Ebrar - 21 Şubat , 2012, 17:41:37
canım soğuk buhar makinesi var bizdede doktor tavsiye etmişti.ama ablamın doktoruda buhar makinesi olduğu için çocukların hasta olmuş demişti geçen sene.bende korkumdan çok fazla çalıştıramıyorum.gerçi kendi doktorumada güveniyorum ama işte bilemedim :dontknow: :dontknow: koridora koyduk ordan odaya yavaş yavaş geçer diye düşündük.sen faydasını gördün dimi ?? bende acayım yani  :icon_scratch:

ben çok faydasını gördüm doktoruma söylediğimdede tabikide aç dedi ama abartmamamak lazım uykuya daldığında ben odasında 15 dk falan açıp  kapatıyorum doktorum 1 saat çalıştır günde dedi ama ben riske atmıyorum odayı soğutuyor sonuçta .akşam açıp sabaha kadar açık tutanlar varmış duydum bende doğal olarak tabiki hasta olur çocuk çok fazla açık kalınca
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Dilara Ebrar

anaaaaaaaaaaam benim adam 24 saat çalıştırıyor.ama koridora koyduk.ordan odalara dağılıyor  diye düşündük. :dontknow: :dontknow: :dontknow:

duygusu

gecmıs olsun benım kızımda oksuruyo 2 haftayı gectı.. bızımde buhar makınamız var odamızda sabaha kadar acık oluyor ama bızım lojman oldugu ıcın kalorıferler 24 saat acık ve cok sıcak oluyor benım bıle her sabah bogazım sıs kalkıyorum.. sıyah turbun ıcıne bal koy agzı kapalı bır tencereye koy 1 gun beklet cıkan suyu ıcır oksuruge ıyı gelıyor..