29 Mart , 2024, 07:58:36

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

inatçı öksürük. :(((

Başlatan Dilara Ebrar, 18 Şubat , 2012, 13:05:03

« önceki - sonraki »

Dilara Ebrar

kızlar oğluşum çarşamba günden beri öksürüyor.bende acaip derecede grip oldum.hemen doktora götürdüm perşembe günü.ama küçük olduğu için öksürük şurubu tarzında bişi vermedi.Allaha şükür ileri derecede ateş falanda olmadı.ama bi kaç kişi sırtını viks le sıcak bezle kapat dedi.sizce zararı olurmu  :dontknow: :dontknow: bazı doktorlar önerirken bazılarıda önermiyor.bu konuda bi fikri olan arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim.
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

Nezo

Ayağının Altına Sür Canım çorabını giydir yatır bence sırtına sürmeyiver endişeliysen. benim bi arkadaşım bebeğin ayağının altına sürerdi  :dontknow:

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 18 Şubat , 2012, 13:11:26
Ayağının Altına Sür Canım çorabını giydir yatır bence sırtına sürmeyiver endişeliysen. benim bi arkadaşım bebeğin ayağının altına sürerdi  :dontknow:

evet canım natıklı.diz kapaklarının arkasına ve ayak altına deneyim bari.. :-\ :-\
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

Balböceği

Gecmis olsun canim, benim bir fikrim yok bu konuda.

Rabbim acil sifalar versin.  :amin:

tulayysl

eğer akciğerlerine inmişse benmbi arkadadasım da bal suruyordu sırtına bezl ekapatıyordu. çok işe yaradıgını söyledi ama benm bi fikrim yok acıkcası

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 18 Şubat , 2012, 14:04:51
Gecmis olsun canim, benim bir fikrim yok bu konuda.

Rabbim acil sifalar versin.  :amin:

amin canım  :amin: :amin: :amin: nerden geldi bu öksürük bilemedim yaaa :sad1: :sad1:

burcum

ALLAH acil şifalar versin canım :amin:

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: burcum - 19 Şubat , 2012, 16:34:31
ALLAH acil şifalar versin canım :amin:

sağol tatlım amin.şimdi biras yavaşladı ama hırıltısı kaldı.yarın doktora götürcem dinlesin ciğerlerini.balgam hırıltısımı yoksa bronşit hırıltısımı  :sad1: :sad1: :sad1:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Dilara Ebrar

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

canım kaç gündür neler cektım anlatamam .geceleri hiç uyumadık yavrum nasıl öksürüyordu hırıltı vardı götürüyoruz doktora akciğerlerde bişey yok balgamı vardı öksürüp öksürüp çıkarıyordu uyuyamıyordu balgam hırıltı yapıyordu muconex kullandık balgamı yumusadı çok kolay çıktı öksürükte gecti hafif hırıltımız var muconexi kullanıyoruz düzenli olarak gecıyor hırıltıda
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

sakın viks sürme kana gecıyor bebek için çok zararlı.soğuk buhar makınası aldık oda çok iyi geldi .odasını nemli tut biraz kaloriferler çok kurutuyor daha çok öksürtüyor daha çok
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Dilara Ebrar

oooooh be kesin bişi söleyen biri çok şükür çıktı

Dilara Ebrar

canım soğuk buhar makinesi var bizdede doktor tavsiye etmişti.ama ablamın doktoruda buhar makinesi olduğu için çocukların hasta olmuş demişti geçen sene.bende korkumdan çok fazla çalıştıramıyorum.gerçi kendi doktorumada güveniyorum ama işte bilemedim :dontknow: :dontknow: koridora koyduk ordan odaya yavaş yavaş geçer diye düşündük.sen faydasını gördün dimi ?? bende acayım yani  :icon_scratch:

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: ¨'°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°'¨ - 21 Şubat , 2012, 17:28:06
canım kaç gündür neler cektım anlatamam .geceleri hiç uyumadık yavrum nasıl öksürüyordu hırıltı vardı götürüyoruz doktora akciğerlerde bişey yok balgamı vardı öksürüp öksürüp çıkarıyordu uyuyamıyordu balgam hırıltı yapıyordu muconex kullandık balgamı yumusadı çok kolay çıktı öksürükte gecti hafif hırıltımız var muconexi kullanıyoruz düzenli olarak gecıyor hırıltıda

evet ya benim oğlumda yazık öksürüyor.bulunduğumuz yerde salgın gibi bişi var.geçen perşembe doktora götürdük sadece soğukalgınlığı ciddi bişi yok dedi.ama hırıltısı beni korkutuyor.bugün ilaçlarının son günüydü.yarın dokrota götürcem ciğerleri bidaha dinlesin bakalım.inşallah bizimde sadece balgam hırıltısıdır.ağızla burundan çekilen aspiratörlerden var ama onlarlaoğlum çok korkuyor ve çok ağlıyor çekesim gelmiyor en ii si yutsun kakadan çıkar diyorum