KIZIM ZATÜRRE OLMUŞ

Başlatan burcum, 14 Şubat , 2012, 00:39:24

« önceki - sonraki »

yellowrose

canım benim çok geçmiş olsun   :( Rabbim acil şifalar versin minik kuzuyna :amin: dualarımız siiznle  :amin: inşallah en kısa zamanda alıcaz hayırlı haberlerinizi Allahın izniyle...
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK

burcum

sağol canım ALLAH razı olsun :amin:

rusta

çok geçmiş olsun canm inş. biran önce  iyileşir kelebeğin ..allah acil şifalar versin..

burcum

sağol canım ALLAH razı olsun :amin:

suzannn

bende küçükken zatürre olmuştum çok öksürüyordum sonra annem dr. götürmüştü verdiği ilaçlar çok iyi gelmişti 2 haftada iyileşmiştim

AککORTįє

bende 41 salavat-ı Tefriciye okudum Allah kabul etsin inş kızına şifa olsun canım

burcum

ALLAH razı olsun canım :amin: ALLAH kabul etsin :amin: yüreğine sağlık :flowers: iyileşiyor yavaş yavaş 3 tane antibiyotik iğnemiz kaldı pazartesi kontrole götürücem bu akşam ki dr kafamı bulandırdı 2 gündür nefes alırken ık ık oluyor dedi çocuk hastalıkları uzmanına gösterin dedi zatürre gibi hastalıklardan sonra astım falan olabiliyormuş :y25: ALLAH ım korusun evladım genel durumu iyi çok şükür :amin: her geçen gün iyiye gidiyor :nazar:

AککORTįє

aman maşallah ne güzel  :nazar:

öle kötü şeyleri çıkar aklından kendini iyi motive et

hayırlı sonuçlar alırsınız inş Allah ın izniyle tek ilacımız dua  :amin:

burcum

sağol canım ilgilendiğin için  :flowers:

nlgn

Çok geçmiş olsun. İnşallah bir an önce eski sağlığına kavuşur.

burcum

sağol canım
kızlar dr a gittik dr ciğerlerini dinledi hırıltı yok astım yok ALLAH'ıma binlerce şükür :amin: pazartesi de çocuk doktoruna götürücem yarın sabah iğnelerimiz bitiyor antibiyotik şurubumuz bitmedi onu da bitiricez öksürük var hala 1-2 hafta içerisinde tamamiyle düzelir inşallah kuzum :amin: sizinle paylaşmak istedim :flowers:

tweety0555

burcu bızde 1 ay once aynı ıgne vurulmak zorunda kaldık ama 3 tane ama daha ılk ıgneden sonra aynı yerı gorunce kıyamet kopuyordu senınkı ne yaptı kuzum yaaa...ıyılesıyor ya merak etme ...kuzuyu opuyorum

burcum

canım görsen o kadar makul bir kızım var ki anlatıyorum annecim ciğerlerin çok hasta olmuş bu iğneleri olmazsan iyileşemezsin diyorum başka zaman hasta olduğunda dr sana iğne veriyormuydu hayır bu sefer çok hasta olmuşsun annecim diyorum tamam diyor gidiyoruz yolda biraz mırın kırın ediyor gitmeyelim anne gitmeyelim baba acıdı diyor burada başlama bari diyorum gülüyor :y25: gidiyoruz şırınga hazırlanırken oturup sedyenin üzerinde etrafa gülücükler saçarak bekliyor anne bızt yapmasınlar diyor :y25: biz sinirden gülüyoruz ama eşimle beni görmeniz lazım psikolojimiz bozuldu resmen çıkınca ağlamamak için kendimizi zor tutuyoruz açın diyorlar açınca başlıyor ağlamaya vurulunca kıyametler kopuyor arabaya biniyoruz hemen en yakın bakkal a markete gidiyoruz birşeyler alıyoruz ve susuyor kuzum geçen gittik önce benden medet umuyor sonra baba dan hem ağlıyor hem baba kaçalım diyor annecim bak 10 tane iğneden vardı 2 tane kaldı diyorum bu akşam vurulcan sabah vurulcan bitti diyorum kaç tane iğnen kaldı diyorum 2 diyo ama anne bızt yapmasınlar diyo şuan bile sinirden gülüyorum :y25:

Balböceği

ay canim ya  :y25: :y25: :y25: :y25: ben bile agladim okurken  :y25:

Rabbim beterinden korusun, acil sifalar versin mevlam.  :amin:

mutluluk

ÇOK ÇOK GEÇMİŞ OSSUN YA.ALLAHIM ŞİFASINI GÖNDERSİN İNŞ. :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: