kızım bugün kakasını hiç yapmadı normal mi böyle olması

Başlatan xxcansuxx, 09 Şubat , 2012, 14:47:56

« önceki - sonraki »

susanna

Alıntı yapılan: gulum22 - 07 Mart , 2012, 01:38:21
Alıntı yapılan: susanna - 06 Mart , 2012, 23:54:10
kizlar olur olmaz cocuklara z.yagi vermeyin anne sutu alan bebegin kakasi duzensizdir 5 gune kadar yapmamasi normaldir
benim kizim ekbesinlere baslayana kadar mama takviyesi aldigi halde 2-3 gunde 1 yapiyodu sorun yok bunu hem tr deki hemde misirdaki dr umuzda onayladi siz sakin olun yeterki  :aferin: :aferin:
kuzum agzindan verilmiyoki poposuna az sürüon  ??? ben demin burayi okudum ve uyguladim az önce sipam kakasini yapti  :muzz: :muzz: :nazar: ailecek cok sevindik  :ehi: :ehi: :ehi: sanki onun yerine ben rahatladim ya valla  :k06: :k06: :k06:
canim agizdan verilmesi poposuna surulmesinden coookk daha iyi
makatin, vucudun kendi florasina mudahale etmis (z.yagi asidik pHda dir) olunuyo surekli yapildigi durumlarda vucut destek gormeden bosaltim yapmakta zorlanmaya basliyo
doktorumun bana soyledigini soyluyorum;
eger 5 gune kadar kakasini yapmazsa ve sikintisida yoksa sorun yok (eger sikintisi varsa hic beklemeden ilkonce doktora goturulmeli doktor makatini ve bagirsaklarini kontrol etmeli)
5. gunden sonrada devam ederse agizdan 1-2 damla saf zeytin yagi ver 6 saat icinde kakasini yapacaktir
genede yapmazsa ancak ozaman makat uyarilmasi yapilmali
:icon_thumright:
daha cok kucukler ve uyku , sindirim, hareket, vs. kendi duzenlerini olusturmaya calisiyolar  :binkybaby: