NE YAPACAĞIMI ŞAŞIRDIM

Başlatan aydinays, 05 Mart , 2012, 10:48:01

« önceki - sonraki »

KONYALI

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 05 Mart , 2012, 10:56:46
ablam bana mıçmaya bile gidemeyeceğin günler olacak demişti  :laughing7:

meğer haklıymış  :ehi:

,

gidemiyorum aytencım cok dogru sölemiş :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Dilara Ebrar

canım oğlum 4 ay 10 günlükken dişleri çıktı.yani bilmiyorum belkide daha önceden geldi biz görmedik.gördüğümüzde oyuncağına tık tık sesi geliodu.bizde cok huzursuzluk yapmadı ama erken deme belki ole bişidir
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

aydinays

Alıntı yapılan: KONYALI - 06 Mart , 2012, 00:35:15
Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 05 Mart , 2012, 10:56:46
ablam bana mıçmaya bile gidemeyeceğin günler olacak demişti  :laughing7:

meğer haklıymış  :ehi:

,

gidemiyorum aytencım cok dogru sölemiş :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ooo ablan çok doğru söylemiş aytencimm
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

susanna

Alıntı yapılan: Dilara Ebrar - 06 Mart , 2012, 13:20:55
canım oğlum 4 ay 10 günlükken dişleri çıktı.yani bilmiyorum belkide daha önceden geldi biz görmedik.gördüğümüzde oyuncağına tık tık sesi geliodu.bizde cok huzursuzluk yapmadı ama erken deme belki ole bişidir
amaannn sizinkide cok erken cikmis yaw  :-ooo  :nazar: massallah pasama sorunsuz dertsiz patlatmis incilerini darisi zamani gelince bizimkilerin basina  :nazar:

allah sabir versin tum bebegi olanlara insallah sizde biran once atlatirsiniz aysecim   :opucuk:

aydinays

Alıntı yapılan: Dilara Ebrar - 06 Mart , 2012, 13:20:55

canım maşallah size. Ama çok erken çıkmış dişleri. Biizmkinde kabarma falan yok ama devamlı elimiz ağzımızda.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Lă_Tăhzen!

Allah yardımcın olsun canım

Şuanki halini görunce kızımın 2 yaş sendromu olayları falan küçüklük sorunları hiç gözumde bile degil

Keşke hep küçük kalsaydı diyorum buyudukce dertleride buyuyor

Allah saglık sıhhat versin

aydinays

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 07 Mart , 2012, 09:44:06
Allah yardımcın olsun canım

Şuanki halini görunce kızımın 2 yaş sendromu olayları falan küçüklük sorunları hiç gözumde bile degil

Keşke hep küçük kalsaydı diyorum buyudukce dertleride buyuyor

Allah saglık sıhhat versin

amin canım allah sağlık sıhhatlerini versin. Hepsi bir şekilde atlatılıyor diyorum.