kızım bugün kakasını hiç yapmadı normal mi böyle olması

Başlatan xxcansuxx, 09 Şubat , 2012, 14:47:56

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

kızım pişik oldu prima kullanıyorduk dr verdiği ilaçlar fayda vereceğine kızarıklık arttı bacak çevresi iz olup kızarmaya başladı çoğu kişi prima yapıyor huggies al dediler bu paketinde var sanırım birşey yenideoğan prima birşey yapmamşıtı ne zamn 2 noya geçtik oldu neyse dün eşim huggies bulamamış yenisinden eski serisinden 3 nosu varmış onu getirdi 4-9 kg yazıyor üzerinde akşamdan beri onu kullanıyorum biraz büyük ama sızdırmıyor kızım 4300 olmuş...

şimdi gelelim soruma ben huggies 2 nosunu organik pamuğu bugün buldurup alsın mı eşim yoksa 3 noya devam etsem mi kararsız kaldım kızlar 2 nosu prima sıkıyordu hugguis nasıl olur 2 no  :dontknow: :dontknow: 3 nosu için erken mi  :dontknow: :dontknow:

Lă_Tăhzen!

Canım 3 no oluyor ve 2 nosu sıkıyorsa sen 3 noya devam et

Huggiesin 2 numarasıda aynı olur buyu bir ihtimal

Islak mendil kullanıyormusun? Kullanıyorsan pişiği geçinceye kadar en azından suyla temizle altını 

Aytii

3 numara al Canan

Oğuzda şuan 9kiloya yakın ama ben 4 numara kullanıyorum ona

ayrıca bizde pampers kullanıyoruz ama hiç pişik olmadı

demekki bazı ciltlere göre değişiyor

geçmiş olsun  :opucuk:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 09 Şubat , 2012, 14:51:10
Canım 3 no oluyor ve 2 nosu sıkıyorsa sen 3 noya devam et

Huggiesin 2 numarasıda aynı olur buyu bir ihtimal

Islak mendil kullanıyormusun? Kullanıyorsan pişiği geçinceye kadar en azından suyla temizle altını
tamam sağol nur yok ıslak mendil uni baby kullanıyordum kızarmaya başlayınca bırakmıştım çoktandır pamuk-su ile siliyordum zaten...

EnDuruYanım

canım mis kokulu kızını öpüyorum  :opucuk:  bende doğduğundan bu yana prima kullandım eskisni yenısını .. 2 numara cok sızdırdı duru suan 6.500 kılo ama 3 numarada buyuk gelıyor yınede.. gecenlerde annemlere gıttıgımde annem hugies almıs organık pamuklu olan onu kullandıum 1 hafta acayıp memnun kaldım sırt bolumunde kapak gıbı bısey var sızıntıyı onleyen pamuk gıbı popo var artık prımada hep ız kalıyordu sıkıp.. hem hugies popoyu buyuk gosterıyor topluyor popoyu cok yakısıyor tatlı oluyorlar :k06: :k06:  ben sımdı esımın yanlıslıkla aldıgı 3 numarayı ıdareten kullanıom ama sonra hugiese gecıcem :k06:

EnDuruYanım

ıslak mendılde dogdugundan buyana uni baby nın yenıdogan ını kullanıyorum kalın pamuklu cokta rahat ettım. önerırım :icon_thumright:

xxcansuxx

organik pamuk seriside kalmamış eski seri ama kızımın poposu rahat etti dünden beri hava alıyor sanırım sıkmayınca...

kızlar huggies 3 noda sırtında esnek bandı var onun için bol gelmiyor bacak çevresi hafif bol ama büyükde durmuyor bende çok menmnun kaldım pınar dediğin gibi primanın sırt bölümü boş gibi emmiyor çişi kakası oraya denk gelince  :dontknow: :dontknow:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: Pınar. - 09 Şubat , 2012, 14:57:01
ıslak mendılde dogdugundan buyana uni baby nın yenıdogan ını kullanıyorum kalın pamuklu cokta rahat ettım. önerırım :icon_thumright:
bende bundan aldım ama kızarınca güvenemedim yinede bıraktım

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 09 Şubat , 2012, 14:52:20
3 numara al Canan

Oğuzda şuan 9kiloya yakın ama ben 4 numara kullanıyorum ona

ayrıca bizde pampers kullanıyoruz ama hiç pişik olmadı

demekki bazı ciltlere göre değişiyor

geçmiş olsun  :opucuk:

tşk ederim ayti inş. geçer canım çok yanıyor öyle gördükçe eşim bu kadar takma geçer diyor anneside öyle diyor  :caca: :caca: elimde değil diyorum ayyy anne olmak böyle birşeymiş bir geçse poposu  :amin: :amin:

tamam 3 no organik pamukluyu aldırayım yine

susanna

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 09 Şubat , 2012, 14:47:56
kızım pişik oldu prima kullanıyorduk dr verdiği ilaçlar fayda vereceğine kızarıklık arttı bacak çevresi iz olup kızarmaya başladı çoğu kişi prima yapıyor huggies al dediler bu paketinde var sanırım birşey yenideoğan prima birşey yapmamşıtı ne zamn 2 noya geçtik oldu neyse dün eşim huggies bulamamış yenisinden eski serisinden 3 nosu varmış onu getirdi 4-9 kg yazıyor üzerinde akşamdan beri onu kullanıyorum biraz büyük ama sızdırmıyor kızım 4300 olmuş...

şimdi gelelim soruma ben huggies 2 nosunu organik pamuğu bugün buldurup alsın mı eşim yoksa 3 noya devam etsem mi kararsız kaldım kızlar 2 nosu prima sıkıyordu hugguis nasıl olur 2 no  :dontknow: :dontknow: 3 nosu için erken mi  :dontknow: :dontknow:
canim kizin 4 kiloyu gecmis zaten kesinlikle erken degil huggies kullanmadim ama zeynep asel dogdugundan beri prima premium care kullaniyorum ve hic pisik olmadi kesinlikle tavsiye ederim
kullandigin pisik lremiylede alakali olabilir her acmada muhakkak temizleyip kurulayip kremliyorum

xxcansuxx

Alıntı yapılan: susanna - 10 Şubat , 2012, 00:19:16

canim kizin 4 kiloyu gecmis zaten kesinlikle erken degil huggies kullanmadim ama zeynep asel dogdugundan beri prima premium care kullaniyorum ve hic pisik olmadi kesinlikle tavsiye ederim
kullandigin pisik lremiylede alakali olabilir her acmada muhakkak temizleyip kurulayip kremliyorum
3 noya geçtik artık canım bilmiyorum ki primadan mı dedim değiştirdik...
birde pişik olan bölge tahriş olmuştu kremi değiştirdi dr bakalım pzt-salı dr tekrar görecek geçmezzse :dontknow: :dontknow:

susanna

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 11 Şubat , 2012, 22:14:27

birde pişik olan bölge tahriş olmuştu kremi değiştirdi dr bakalım pzt-salı dr tekrar görecek geçmezzse :dontknow: :dontknow:
canimcim eger suan ilac kullaniyosaniz ondanda olmus olabilir kullandigin pisik kremi hangisi ???

xxcansuxx

Alıntı yapılan: susanna - 11 Şubat , 2012, 22:29:08
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 11 Şubat , 2012, 22:14:27

canimcim eger suan ilac kullaniyosaniz ondanda olmus olabilir kullandigin pisik kremi hangisi ???
drun verdiklerinin haricinde bir şey kullanmıyorum canım... dr travazol ve sudokrem vermişti geçmedi arttı sonra travacort verdi 3 gün sabah akşam kullanın geçmezse tekrar görüşelim dedi  :dontknow: :dontknow: pişik azaldı gibi ama poposunun etrafı pişikler üstü  soyulmuş cildi tahriş olmuş drun gördüğünde daha az gibiydi sanki tahriş  :dontknow: :dontknow: eşime kalsa oralarda iyiye gidiyormuş bikaç günde toplamaz deri bu diyor haklıda sanırım ben birden iyi olsun istiyorum kıyamıyorum  :sad1: :sad1:

xxcansuxx

ondan önce niveanın pişik önleyicisini kullanıyordum  :dontknow: :dontknow:

aydinays

Canım benim benim oğlumunda ilk başlarda bezi pişik yapmıştı. Ama benim oğlum küvezde kalınca ıslak mendil kullandılar 3 gün. Ondan sonra biz hep pamuk kullandık. Ilık suyla yıkadık. Primaydı biizmkinin bezide. Sonra huggies organik pamuklu aldım bir paket onu bitirdik tekrar primaya geçtik aynı şikayetimiz olmadı bir daha. Pişik için doktorumuz bize zinco pişik kremi ve bepanten merhem verdi. O çok iyi geldi. Ben şimdi bepanteni sürüyorum çok güzel oluyor. Kızarıklığı olursa hemen geçiriyor.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.