Bugün Hangi Ev İşlerını Yaptın

Başlatan hüzünden_gelme, 09 Şubat , 2012, 11:44:59

« önceki - sonraki »

muhribe

ortaligi topladim
yemek yaptim o kadar  :suclu:

kac gundur ev yerlestirmekten anam. agladi

SABIRTAŞI

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 28 Eylül , 2012, 14:27:03
ewim topluydu süpürüp silincekdi eltimin kızı gelir gelmez ewi birbirine kattı peşinde dolanıp ewi topluyorum  :cildir:
AY EVİ DİP BUCAK GÖRDÜĞÜN GÜN MİSAFİRİN GELİP ÇOCUKLARININ MAHVETMESİ VARYA SANKİ ÖĞRETİLMİŞ LER GİBİ ALT ÜST EDİYORLAR EVİ MİSAFİR BAŞIM GÖZÜM ÜSTÜNE AMA BİRAZDA ÇOCUKLARA TERBİYE VERİLMESİ VE BAŞI BOŞ BIRAKILMAMASI GEREKİYOR.....BEN BUNU BİLİR BUNU SÖYLERİM HA KÜÇÜK ÇOCUKLAR NEYSE AMA KOCA KOCA 9 YADA 10 YAŞINDAKİ ÇOCUKLARDA AYNI.....

burcum

mutfakta birikmiş bulaşıklarım vardı onları yıkadım mutfakla koridoru süpürdüm o kadar :sad1: :ehi: :ehi: :ehi:
şuan işyerindeyim :muzz:

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: SABIRTAŞI - 28 Eylül , 2012, 14:35:10
Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 28 Eylül , 2012, 14:27:03
ewim topluydu süpürüp silincekdi eltimin kızı gelir gelmez ewi birbirine kattı peşinde dolanıp ewi topluyorum  :cildir:
AY EVİ DİP BUCAK GÖRDÜĞÜN GÜN MİSAFİRİN GELİP ÇOCUKLARININ MAHVETMESİ VARYA SANKİ ÖĞRETİLMİŞ LER GİBİ ALT ÜST EDİYORLAR EVİ MİSAFİR BAŞIM GÖZÜM ÜSTÜNE AMA BİRAZDA ÇOCUKLARA TERBİYE VERİLMESİ VE BAŞI BOŞ BIRAKILMAMASI GEREKİYOR.....BEN BUNU BİLİR BUNU SÖYLERİM HA KÜÇÜK ÇOCUKLAR NEYSE AMA KOCA KOCA 9 YADA 10 YAŞINDAKİ ÇOCUKLARDA AYNI.....

aynen bacım sinir küpüyüm kafamı duwarlara wurmak istiyorum  :BangHead:
kimseye yakın oturmayacaksın  :cussing:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

SABIRTAŞI

SALONU .. OTURMA ODASINI... MUTFAĞI.... KORİDORU SÜPÜRDÜM KIZIMIN KARNINI DOYURDUM UYUTTTUM ŞİMDİDE YATAK ODALARINI SÜPÜRECEĞİM TOZ ALACAĞIM....BULAŞIKLARI MAKİNEYE OLANLARI MAKİNAYA ELDE OLANLARI ELLE YIKAYACAĞIM....YEMEK YAPACAĞIM....2 TANE KOCAMAN BALKONLARIM VAR ONLARI YIKAYACAĞIM....MAKİNAYA ÇAMAŞIR ATACAĞIM.... TUVALETİ YIKAYACAĞIM.....OFFFFFFFFFFFF BU İŞLER BİTMEZ HİÇÇÇ BİTMEZ EŞİM OKULA BAŞLAMADAN ÖNCE RAHATTIM ŞİMDİ ÇOCUKLA ZOR OLUYOR ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN.....
BİRAZ DİNLENEYİM BACAKLARIM AĞRIYOR TEKRAR İŞLE BOĞUŞACAĞIM........ :laughing7: :laughing7:

iklima

Hiç bişey yapmadım yatagimi toplamaktan başka.attım kendimi dışarı.basıyor bu aralar ev beni
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

iklima

Çamaşır,bulaşık,mutfak,yemek gibi klasik şeyler daha fazlasını yapasim yoktu bugün.

Hepsi Bu..!

hümeyra_t_e

mutfagi dip köşe temizledim buzdolabı falan.evi süpùrdüm toz aldım çamaşır topladm astım.ve yemek tabisi yeni oturdum oglumu uyutmaya calisiyorum şimdide

serserim

ah ah nekadar özledim evimin işlerini yapmayı ama hamilelikten dolayı 8 aydır kıpırdayamıyorum yardımcı kadın geldi bugün annecimde yemeklerimi yaptı sağolsun  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:hayırlısıyla doğumumu yapim sağ salim kızımı kucağıma alim her işimi kendim yapıcam oturmaktan daha çok yoruluyorum valla :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Bluegirl

camları sildim,etrafı topladım kızlar dağıttı ben topladım onlar dağıttı  :cildir:
çamaşır astım topladım,yemek yaptım bu kadan bugünlük pilim bitti  :tongue3:

iklima

Hiç bişey yapmadım lavabodaki bulaşıkları makineye yerleştrmekten başka hiç bişey yapmadim.yarinda kapiyi çekip çikicam.aaa bu ne ya yap yap bitmez bu işler

Hepsi Bu..!

~ERVA~

bende bugün hiç bir iş yapmadım bütün gün kızımla ilgilendim :love9:

aydinays

perdelerimi yıkadım. Astım. Camları önceden silmiştim. Kayra dağıttı ben toplamaya çalıştım. Kayraya yemek yaptım. Ütü yaptım. Ve işe geldim.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

hümeyra_t_e

mutfağı topladım evi süpürdüm çamaşır astım oturma odamın koltuğunu sildim.yemek yaptm.of bu işlerden gına geldi

burcum

kileri temizledik
mutfak kilerini temizledik
mutfak dolaplarının içini temizledik yerleştirdik
2 balkon yıkadık
mutfak camlarını sildim
sinekliği yıkadım
alt katı süpürdüm sildim
te o ka :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ama canım çıktı :sad1: