YUKSE RISK DOWN SENDROMU :((

Başlatan ❤ հმzεlἶო ❤, 08 Şubat , 2012, 10:33:49

« önceki - sonraki »

❤ հმzεlἶო ❤

Selam kizlar 13 haftalik hamileyim down sendromu riskimiz 4 te 1 cikti cok sinirlerim bozuk. Boyle riskli olup amniyosentez sonucu iyi cikan ve saglikli bebegi olan kisiler varsa yazsin lutfen   3 hafta beklemek cok zor olacak ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN  :amin:
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

ยรlคภ๓คz göภlüm

İnşallah bebeğin iyidir. riski yüksek olduğu halde bebeği sağlıklı doğan tanıdıklarım var

tulayysl

arkadasım 200 te 1 risk çıkmıştı. baska labaratuvar da tekrarlattı 1000 de 1 e çıkmıştı. amniosentez yaptrmadı sağlıklı oldu bebişi. inş sağlıklı olur bebeğin canım

suzannn

inşallah hiç bişeyi yoktur bebeğinin

Nezo

Benimde Dayımın Çocuğunun Riskli Çıktı Aynı Şekilde Amniyosentez Yapılmadı Çocuk Down Sendromu Olmadı Çok Şükür. İnşallah İyidir Canım

(A)yşe (D)eniz (A)da

canım bu sonuç hiçbir zaman %100 ü göstermez sadece bir olasılık... arkadaşım 30 yaşın üzerinde olduğu için riskli çıkmıştı amniyosentez yaptırmadı ama sağlıklı bir bebek dünyaya getirdi. içinin rahat etmesi için amniyosentez yaptır derim ben çünkü arkadaşım hamilelik boyunca psikolojik olarak çok kötü durumdaydı onları kimsenin yaşamasını istemem. Umarım hiçbirşey yoktur ama içini rahat tut iyi şeyler düşün

Lă_Tăhzen!

Çiğdem'cim ya okuyunca çok kötu oldum bende çok kez duydum down sendromu çıkıpta amniyosentez yaptırmayıp saglıkla bebegini kucagına alanları moralini bozma canım güzel düşün rabbim hayırlısını versin

❤ հმzεlἶო ❤

Saolun destekleriniz icin. Nerdeyse kesinmis bu olasilik. Bebegin boyu kisa ensesi kalin ve kan tahlillerimde kotu cikmis. Yarin placentamdan doku alinacak birkac gune belli olur. O kadar kotuyumki kendimde deilim basimda agriyor. Bulantilardan 6 kg verdim zaten cokk kotuyum. Allah hayirlisini versin   :amin:
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

merviş86

arkadaşım durumuna çok üzüldüm bunun ihtimali bile insanın canını çok sıkıyor üzerinden baya bi zaman geçmiş ben daha yeni gördüm sonucun umarım iyidir herşey belli olmuştur  Allah yardımcınız olsun inşallah  :(
NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

burcum

serserim

bende yeni gördüm konuyu inşallah bebişin sağlıklıdır canım ama çok kişi var riskli hatta amniyosentezi kötü çıkıpta sağlıklı bebekleri olan inşallah iyi haberlerle dönersin canım bizlere :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

gökçe58

bende yeni gördüm konuyu 2 li testimde doktor düşük risk dedi bana sınırda dedi bende çok üzüldüm öğrendiğim hafta üzüntüden mideme ağrılar girdi  yanılma payı yok yüksekmiş artık takmıyorum sadece dua ediyorum bolca yasin okuyorum ne gelirse Allahtan rabbim neyi yazdıysa onu yaasıyacaz. rabbim tüm evlatların sağlıkla doğmasını nasip etsin kimseyi evladıyla sınmasın  :amin:     :amin:     :amin:    :amin:

RosE27

uzulmeyın arkadaşlar bızım aıle dostumuz kadına hamılelıgınde bebegın gerızekalı olucak demişler tabırde bu sekılde  :crybaby2: :crybaby2: annesı neler cekmıs aylarca ellerınde sınır sıkışması olmuş ama sımdı kızı bır gorsenız 3.5 yasında uzun kıwır kıwır saçları war senden benden akıllı bışe ıste wersın sen tşk etmesen sen tşk etmedın ama rıca ederım dıe cvp werıo herseyı RABBIM bılır onceden bu testler mı warmıs ben hatnaede yatarken yanımda bı kız daha yatıodu dun hastanede gordum kız o testlerın hıcbırını yaptırmadım ne gelıcekse ALLAH tan gelıcek sonuc kotu olsa aldırıcakmıyım yooo ozaman sorunda yok dedı belkı zor ama böyle güçlü olmak lazım

aydinays

Rabbim kimseyi evladıyla sınamasın canım. Benim oğlum içinde beyninde su var falan dediler. Çok şükür sapasağlam bir evladım var. Bu testlerin yanılma payı çok var. Rabbim sağlıkla her bebeği ananesinin kucağına aldırmayı nasip etsin inşallah. :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

suzannn

arkadaşın sanırım kızı olacak galiba sorun yokmuş gebeliğinde