memnun kalınan tüp bebek merkezleri var mı???

Başlatan ecem146, 07 Şubat , 2012, 23:02:32

« önceki - sonraki »

ecem146

nilak2

merhabalar benim şöyle bir öyküm oldu; bundan 5 yıl önce evlendim ve bir an önce çocuk sahibi olmak istiyordum anne olmak istiyordum malesef olumsuzluklar üst üste geldi ve bir çok merkeze başvurduk ve sonuç alamadık artık pes etmiştim son olarak tanıdık bir kişinin tavsiyesiyle tekden hastanesine başvurduk tüp bebeği tedavisine başladık bi umut vardı ve oldu bi oğlum dünyaya geldi adını da umut koyduk ikimizde çok sağlıklıyız :)  http://www.tekdenhastaneleri.com/

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: nilak2 - 10 Kasım , 2014, 13:45:12
merhabalar benim şöyle bir öyküm oldu; bundan 5 yıl önce evlendim ve bir an önce çocuk sahibi olmak istiyordum anne olmak istiyordum malesef olumsuzluklar üst üste geldi ve bir çok merkeze başvurduk ve sonuç alamadık artık pes etmiştim son olarak tanıdık bir kişinin tavsiyesiyle tekden hastanesine başvurduk tüp bebeği tedavisine başladık bi umut vardı ve oldu bi oğlum dünyaya geldi adını da umut koyduk ikimizde çok sağlıklıyız :)  http://www.tekdenhastaneleri.com/
Allah analı babalı büyütsün.

dileeekdileeek

türkiyenin her yerinde denedim olmadı. çok kötü zamanlar yaşadım. sonra kıbrısa gitmeye karar verdik. Dünya tüp bebek merkezi'nde Dr Berk Angün sayesinde tek denemede başarılı sonuç aldık. Çok başarılı ve deneyimli bir doktor, tüm çalışanlar çok ilgili, merkezleri çok güzel... onlar sayesinde anne oldum ben. her gün şükrediyorum...

sukeyna

Alıntı yapılan: dileeekdileeek - 07 Nisan , 2015, 11:17:04
türkiyenin her yerinde denedim olmadı. çok kötü zamanlar yaşadım. sonra kıbrısa gitmeye karar verdik. Dünya tüp bebek merkezi'nde Dr Berk Angün sayesinde tek denemede başarılı sonuç aldık. Çok başarılı ve deneyimli bir doktor, tüm çalışanlar çok ilgili, merkezleri çok güzel... onlar sayesinde anne oldum ben. her gün şükrediyorum...

Kıbrıstakinin farkı neymiş acaba ? ben memorial hastanesinde tek seferde olumlu sonuç aldım, şimdi de ikinci için başladım tedaviye aynı yerde.

aylincoskun17

ecemcim, biz 9 yıl bekledik eşimle. Dr Aykut Coşkun u keşke keşke daha önce tanısaymışız... şuan ikiz bebeklerime kavuşmama 28 gün kaldı canım. kendisiyle görüşün derim.. .biz hangi doktorlara gitmedik ki ? ahh ahhh verdiğimiz paralar yapılan operasyonlar bitmedi gitti ama sağolsun aykut bey bize hem fiyatta hemde tedavide çok yardımcı oldu allah ondan razı olsun diyoruz her fırsatta.