MELEĞİM ANNESİNİ GÖZÜNDEN AKAN YAŞLARLA BIRAKIP GİTTİİİİ

Başlatan _inci_tanem_, 06 Şubat , 2012, 18:40:13

« önceki - sonraki »

Ya-semin

çok geçmiş olsun, Rabbim bir daha yaşatmasın inşallah
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: Ya-semin - 08 Şubat , 2012, 09:45:27
çok geçmiş olsun, Rabbim bir daha yaşatmasın inşallah

aminnnn canım sağol RABBİM bu acının tekrarını yaşatmasın :amin: :amin: :crybaby2: :crybaby2:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

HASRET!M S@N@

tatlım cok üzüldüm aynı benm gibi olmusun allahım birdaha yasatmasın ne durumda oldugunu cok iyi anlıyorum allahım bol sabır versin

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 08 Şubat , 2012, 19:48:15
tatlım cok üzüldüm aynı benm gibi olmusun allahım birdaha yasatmasın ne durumda oldugunu cok iyi anlıyorum allahım bol sabır versin

aminnn cnm aminnnn :amin:RABBİM tekrarını yaşatmasın inşallah ve meleklerimiz en kısa sürede hayırlısı ve sağlıkla bizimle olsun.RABBİM bu sefer kucağımıza almayı nasip etsin ne zor şeymiş canancım aklımdan bir an çıkmıyo atamıyorum bir türlü üstümden :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

HASRET!M S@N@

cok zor canım ben cok zor atlattım anlıyorum seni inanki ben 2.5 yıl sonra bulup kaybetmiştim ama artık inan hiç takmıyorum olmamasıda üzmüyor beni bir sürede erteledim bebek fikrini rahatım iyiyim sükür rabbim seni cok bekletmesin cok üzülme olur mu

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 09 Şubat , 2012, 11:09:44
cok zor canım ben cok zor atlattım anlıyorum seni inanki ben 2.5 yıl sonra bulup kaybetmiştim ama artık inan hiç takmıyorum olmamasıda üzmüyor beni bir sürede erteledim bebek fikrini rahatım iyiyim sükür rabbim seni cok bekletmesin cok üzülme olur mu

Aminnnnn :amin: :amin:canım inşallah bekletmez meleklerimiz ve bize sağlıkla hayırlısıyla en kısa ama en kısa sürede süpriz yaparlar ve YÜCE MEVLAM bize kucağımıza almayı nasip eder bu kez inşallah :amin: :amin: :amin: elimden geldiğince sakin olmaya çalışacağım RABBİMİN iziniyle :'(

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

Balböceği

canım gecmis olsun, Rabbim tekrar nasip etsin  :amin:

Bak aynı şeyleri bende yaşadım 1 ay sonra tekrar hamile kaldım.

Şimdi kocaman oğlum var, karamsar olma tekrar geçmiş olsun  :flowers:  

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 09 Şubat , 2012, 14:37:15

canım gecmis olsun, Rabbim tekrar nasip etsin  :amin:

Bak aynı şeyleri bende yaşadım 1 ay sonra tekrar hamile kaldım.

Şimdi kocaman oğlum var, karamsar olma tekrar geçmiş olsun  :flowers: 

sağol canım aminnnnn inşallah en kısa sürede RABBİM bana ve diğer tüm arkadaşlarımada nasip eder :amin: :amin: bende pko var bir o korkutuyo RABBİM tekrar aynı acıyı yaşatmaz inşallah doktor bana kürtaj yapıldığı için 3 ay ara vericeksin dedi canım   :crybaby2:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

KONYALI

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: KONYALI - 11 Şubat , 2012, 03:16:06
cok gecmıs olsun cnm rabbım bır daha yasatmasın
[/quote

teşekkür ederim canım çok sağol aminnnn inşallah RABBİM bu acıların tekrarını yaşatmaz :y25: meleklerimizi bize en kısa sürede yollar inşallah :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

_inci_tanem_

geçmiş konulara bakarken burada son ileti tarihim çekti dikkatimi o kadar acılıydım ki  :( :( yazarken o satırları
11 Şubat 2012'De konunun son iletisini yazmışım RABBİM o kadar büyük o Kadar rahmeti merhameti sonsuzki kelimelerle ifade edmiyorum şu an görünce çok şaşırdım  :y25:  :y25: bir daha hiç bebeğim olmayacak gibi içim yanıyordu RABBİM sana sonsuz kere şükürler olsun milyon kere hamd olsun bundan tam bir yıl sonra 11 Şubat 2013'de RABBİM'in mucizesi güzel oğlumu kucağıma almak nasip olmuş ALLAHIM çok büyüksün sen Merhametlilerin en merhametlisin Rahmetin sonsuz bunu görünce içim tuhaf olsu o anlar geldi aklıma gözlerim doldu sizlerle paylaşmak istedim ALLAHDAN umudunuzuhiç bir zaman kesmeyin inanın RABBİM kabul etmeyeceği duanın ellerini açtırmazmış Evlat hasretiyle yanan yürekleri RABBİM tez vakitte hayırlı sağlıklı bir evlat nasip etsin inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: Hayırlı nurlu cumalar

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

ponçik

Herşey bizler için  :opucuk: mucizlere inanmak lazım, Rabbimize hamd etmek lazım  :amin: