MELEĞİM ANNESİNİ GÖZÜNDEN AKAN YAŞLARLA BIRAKIP GİTTİİİİ

Başlatan _inci_tanem_, 06 Şubat , 2012, 18:40:13

« önceki - sonraki »

_inci_tanem_

arkadaşlar mucizemi kaybettim sadece 15 gün onunla olabildim.İçimde büyükce bir acı bırakarak gitti ben o benimle kalsın annesini bırakmasın diye neler yapmadım ama durmadı duramadı bundan sonra ne yapacağım nasıl dayanacağım bilmem ama meleğim gitti cumartesi günü RABBİM sabırlar verir inşallah bana  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

GÜL GÜZELİ

Canım bu durumda ne denir bilmiyorum  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: ne kadar teselli etsek de seni acın hafifleyene kadar  çare olmaz ..Rabbim sabır versin canım inşaAllah en kısa zamanda sağlıklı bi gebelik yaşarsın Rabbim yardımcın olsun  :y25: :y25: :y25: :y25:

burcum

ALLAH sabır versin canım karamsarlığa kapılma her şer de bir hayır vardır sağlıksız gebelikleri vücut kendi sonlandırıyor ALLAH tez zaman da sağlıklı bir gebelik nasip etsin :amin:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: burcum - 06 Şubat , 2012, 18:49:46
ALLAH sabır versin canım karamsarlığa kapılma her şer de bir hayır vardır sağlıksız gebelikleri vücut kendi sonlandırıyor ALLAH tez zaman da sağlıklı bir gebelik nasip etsin :amin:

amin canım inşallah :amin:bende kendimi öyle teselli etmeye çalışıyorum ama pek mümkün olnuyo aklıma geldikçe çok kötü oluyorum kendi düşmedi kürtajla aldılar sanki bebeğimi bilerek aldırmışım gibi çok canım acıyo çok canım yanıyo  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

gulokan27

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: gulokan27 - 06 Şubat , 2012, 18:56:27
hayırrr yaa hayırrrrrrrrr  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
malesef canım malesef canıma can katan yavrum anensine tutunamadı :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

gulokan27

yaa yelız nasıl aglıyorum anlatamam  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: daha 3 4 gun once hayal kuruyoduk hem cok uzuldum hem cok korkuyorum bende  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:  neden olmus pekı bıse dedı mı doktorun pko m war dıodun ondan olabılır mı acaba  :dontknow: :crybaby2: :crybaby2:

hümeyra_t_e

canım çok geçmiş olsun seni cok iyi anlıyorum aynı şeyi yaşamıştm sadece 15gün bebegmle olmuştm snra gtmişti ama bir snraki ay süpriz yapıp tekrar geldi annesine şimdi 7 buçuk aylık oldu bile ayağmda uyutmaya calışyorum.çok acı evet ama merak etme en yakın zamanda tekrar gelcek miniğin

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: afra024 - 06 Şubat , 2012, 19:21:41
canım çok geçmiş olsun seni cok iyi anlıyorum aynı şeyi yaşamıştm sadece 15gün bebegmle olmuştm snra gtmişti ama bir snraki ay süpriz yapıp tekrar geldi annesine şimdi 7 buçuk aylık oldu bile ayağmda uyutmaya calışyorum.çok acı evet ama merak etme en yakın zamanda tekrar gelcek miniğin

ALLAH razı olsun İnşallah canım benim inşallah RABBİMDEN tek dileğim ban tekrar eli ayağı düzgün bir evlat vermesi ve onu hayırlısıyla kucağıma almayı nasip etmesi :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: çok zor bir sınav RABBİM hayırlısıyla atlatmayı nasip eder ama benim önümde koskoca bir  3 ay var ve pko var :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

Sır_Çiçegi

cnm cok cok gecmiş olsunne diyecegimi bilmiorum acını en iyi anlayanlardanım Allah yar we yardımcın olsun cnm benim üzülme herşeyde bi hayır wardır  :crybaby2: :crybaby2:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Lă_Tăhzen!

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 06 Şubat , 2012, 19:30:56
cnm cok cok gecmiş olsunne diyecegimi bilmiorum acını en iyi anlayanlardanım Allah yar we yardımcın olsun cnm benim üzülme herşeyde bi hayır wardır  :crybaby2: :crybaby2:

aminnnn  :amin: :amin:canım ALLAH razı olsun bu acı ne anlatılac nede yazılacak kadar tarfisiz bir acıymış yüreğinde fırtınaları bırak kasırgalar koparan bir acı RABBİM tekrarını nasip etmesin bizlere ve inşallah en kısa sürede hayırlsıyla tekrar nasip eder :amin: :amin: :amin:3 ay sonra dedi ama doktor bana :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

cok gecmis olsun cnm senin yasadigin acidan ben iki kere yasadim  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
insallah bidahakisine bebisin seni birakmaz  :opucuk: cok üzülme kendini yipratma önüne bak derim yasamis biri olarak  :opucuk: ya mevsimlerin bi etkisi varmi bilmiyom ama hep kis aylarinda düsükler oluyo  :dontknow: :dontknow: yazin okadar olmamisti anlamiyom neden  :dontknow: :dontknow:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: yyeeliz - 06 Şubat , 2012, 19:36:06
Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 06 Şubat , 2012, 19:30:56

aminnnn  :amin: :amin:canım ALLAH razı olsun bu acı ne anlatılac nede yazılacak kadar tarfisiz bir acıymış yüreğinde fırtınaları bırak kasırgalar koparan bir acı RABBİM tekrarını nasip etmesin bizlere ve inşallah en kısa sürede hayırlsıyla tekrar nasip eder :amin: :amin: :amin:3 ay sonra dedi ama doktor bana :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

neden böle bişe oldu peki cnm :(
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

<<<peri masalı >>>

allah sabır versin inşallah tez zamanda tekrar annelik duygusunu yaşarsın