29 Mart , 2024, 05:29:03

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

BERAAT KANDİLİ İÇİN SEYYÜD'ÜL İSTİĞFAR OKUYORUZ SAYFA 9 DAN DEVAM :)

Başlatan GÜL GÜZELİ, 04 Şubat , 2012, 12:10:28

« önceki - sonraki »

mutluluk

GÜL GÜZELİ

Alıntı yapılan: aydinays - 23 Mayıs , 2012, 12:55:11
Kızlar ben dün 1200 okudum yazabilirsiniz. Ben konuyu açacaktım açan arkadaştan allah razı olsun.  :amin: :amin: :amin:

Rabbim cümlemizden razı olsun canım ismini de alabilir miyim ???

melek100lü

destina06

burcum

300 tane okudum ALLAH kabul ederse :amin: ismim NÜKET :opucuk:
ALLAH senden razı olsun :amin:

@@@gözde@@@

GÜL GÜZELİ

Selamun aleyküm kızlar Regaip Kandilini geride bıraktık..Dün ve bugün halen daha Kabe'deki kardeşlerimiz dualarına devam ediyorlar..Dualarını umreyle taçlandırdılar..Bizleride andılar..Rabbim kabul eylesin inşaAllah..

Şimdi ise 16 haziran cumartesi akşamı MİRAÇ KANDİLİ münasebetiyle Efendiler Efendisi İki Cihan Güneşi Hz. Muhammed Mustafa'ya salavatı şerife okuyoruz..

Yine herkes okuduğu kadarını yorum kısmına yazabilir..Son katılım 14 haziran perşembe..

RABBİM KABUL ETSİN

HASRET!M S@N@

destina06

aydinays

Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

destina06

Sır_Çiçegi

cnm başlıgı deiştir ki arkadaşlarımız görsün inş. :)
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

mavişim80

arkadaslar yeniden baslamıssınız gördüüğüm kadarıyla dimi ?
"La ilahe illallah" okuyacağız her 100 de 1 "Muhammeden Rasulullah" demeyi unutmayalım inşaAllah.. demişssiniz öncekinde yine aynısını söylüyoruz dimi ?
her yüzün arkasından söylemek zorundamıyız yoksa mesela bin tane okusak 10 tane "Muhammeden Rasulullah" desek oluyormu?

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: ozlemdkrn - 28 Mayıs , 2012, 16:25:06
arkadaslar yeniden baslamıssınız gördüüğüm kadarıyla dimi ?
"La ilahe illallah" okuyacağız her 100 de 1 "Muhammeden Rasulullah" demeyi unutmayalım inşaAllah.. demişssiniz öncekinde yine aynısını söylüyoruz dimi ?
her yüzün arkasından söylemek zorundamıyız yoksa mesela bin tane okusak 10 tane "Muhammeden Rasulullah" desek oluyormu?

cnm senn dedigin kelimei tevhit biz salavatı şerife cekiyoruz
"Allahumme salli alâ seyyidina Muhammedin ve alâ âli seyyidina Muhammed "
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...