ÖMRÜMÜN İLK BAHARI Cnm oğlum KAYRAM

Başlatan aydinays, 19 Ocak , 2012, 12:34:55

« önceki - sonraki »

aydinays

Amin canım Zaten duşlarla düşürdük. ıslak mendiller koydun başına koltuk altına. Çok korktum havale geçirmesinden çok şükürki ateşi yok dünden beri. Dişlerde yapabilir diyorlar ama öyle kızaran kabaran yok. Ama ağzı kokmaya başladı. Sanırım dişlerden geliyor.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

melek100lü

:nazar: :amin: Canım kayrayada çok geçmiş olsun  :opucuk:  Yavrucaklar

hep ateşleniyor kıyamam yaa Allah tan anneleri bilinçli :love9:

maaşallah diyelimde kuzucuklarımıza nazar değmesin  :amin: :nazar:

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: aydinays - 19 Temmuz , 2012, 13:24:59
Amin canım Zaten duşlarla düşürdük. ıslak mendiller koydun başına koltuk altına. Çok korktum havale geçirmesinden çok şükürki ateşi yok dünden beri. Dişlerde yapabilir diyorlar ama öyle kızaran kabaran yok. Ama ağzı kokmaya başladı. Sanırım dişlerden geliyor.

aman Allah korusun. havale mavale uzak dursun çocuklarımızdan. Allahım sen yardım et. dişler de yapabilir dediğin gibi. bi daha olmaz inşallah.  :amin:

aydinays

Alıntı yapılan: melek100lü - 19 Temmuz , 2012, 13:25:58
:nazar: :amin: Canım kayrayada çok geçmiş olsun  :opucuk:  Yavrucaklar

hep ateşleniyor kıyamam yaa Allah tan anneleri bilinçli :love9:

maaşallah diyelimde kuzucuklarımıza nazar değmesin  :amin: :nazar:

melekcim maşallah canım seninde 20. haftan bitmiş maşallah yarısını devirdin. Kuzucuğun tekmelerini hissediyormsun?

Ya bende hastalanmadan önce maşallah oğluma diyiyordum kendi kendime. Çok huysuzluğu yok diye. Hastaladındı yavrucuğum.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

melek100lü

:nazar: :amin: evet canım hissettiriyor maaşallah  :amin: :nazar:

çok şükür yarıladık bide doğursaydık hayırlısıyla  :amin:

Öznur un dediği gibi dişlerdende olabilir  :icon_scratch: ağrısız sancısız

çıkarsınlar inşallah  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

aydinays

Alıntı yapılan: melek100lü - 19 Temmuz , 2012, 13:33:38
:nazar: :amin: evet canım hissettiriyor maaşallah  :amin: :nazar:

çok şükür yarıladık bide doğursaydık hayırlısıyla  :amin:

Öznur un dediği gibi dişlerdende olabilir  :icon_scratch: ağrısız sancısız

çıkarsınlar inşallah  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

canım bu kadar geçti ya hayırlısı ile kalanda geçer. Sağlıcakla kavuşursunzu birbirinize.  :amin: :amin: :amin:

aydinays

Canım oğlum paşam, annesinin ballı lokması. Benim güneşim, hayatımın neşe kaynağı dünyamı aydınlatan ışığım.
Annesi uzun zaman oldu sana yazmayalı. Acaba neleri seninle paylaşmayı unuttum. Fark ediyorumda babanla ve benle olunca sanki daha da mutlu oluyorsun. Sanırım sende bizi birlikte daha çok görmek istiyorsun. İnşallah rabbim o minicik yüreğinle daha güzel şeyler yaşatacak bize.
Bir kaç gündür 39 derece ateşle yandın durdun. Çok üzüldük sana. Yemek yemedin yemek içinde seni hiç zorlanmadım anneciğim. Sen annesinin ballı lokmasısın.
artık benim oğlum emekliyor. Dün kolidorun sonundan bizim salona kadar emekledin. Maşallah beim paşam. Tabi öyle önüne soda şişesini koydun nasılda seviyorsun onu. Maşallah benim minik bıdığıma. Senin su içmediğin için ağladığım üzüldüüm günler geliyor aklıma. Benim oğlum şimdi tam su kuşu oldu. artık biberonunla kendin suyunu yatarak içiyorsun. O halin beni çok mutlu ediyor. Ve susadığını bize anlatıyorsun. ne zaman bardak görsen anneciğim hemen başlıyorsun mızıldanmaya anlıyorum ki benim paşam susamış Aferim aşkıma benim. :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: aydinays - 20 Temmuz , 2012, 12:15:40
Canım oğlum paşam, annesinin ballı lokması. Benim güneşim, hayatımın neşe kaynağı dünyamı aydınlatan ışığım.
Annesi uzun zaman oldu sana yazmayalı. Acaba neleri seninle paylaşmayı unuttum. Fark ediyorumda babanla ve benle olunca sanki daha da mutlu oluyorsun. Sanırım sende bizi birlikte daha çok görmek istiyorsun. İnşallah rabbim o minicik yüreğinle daha güzel şeyler yaşatacak bize.
Bir kaç gündür 39 derece ateşle yandın durdun. Çok üzüldük sana. Yemek yemedin yemek içinde seni hiç zorlanmadım anneciğim. Sen annesinin ballı lokmasısın.
artık benim oğlum emekliyor. Dün kolidorun sonundan bizim salona kadar emekledin. Maşallah beim paşam. Tabi öyle önüne soda şişesini koydun nasılda seviyorsun onu. Maşallah benim minik bıdığıma. Senin su içmediğin için ağladığım üzüldüüm günler geliyor aklıma. Benim oğlum şimdi tam su kuşu oldu. artık biberonunla kendin suyunu yatarak içiyorsun. O halin beni çok mutlu ediyor. Ve susadığını bize anlatıyorsun. ne zaman bardak görsen anneciğim hemen başlıyorsun mızıldanmaya anlıyorum ki benim paşam susamış Aferim aşkıma benim. :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

teyzesinin akıllı bıdığı o  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

aydinays

Annesinin paşası canım oğlum kıyamam sana ben. Annem bayağı bir öksürüyorsun. Sen öksürdükçe içim parçalanıyor. Hayatında ilk defa öksürüyorsun. Ve ilk başlarda öksürdükçe ağlıyordun. Çok üzülüyordum ben. Şimdi de burnun akmaya başladı bugün saat 15:30 doktora gidiyoruz. Bakalım bu sefer iyi denen bir bayan doktora götüreceğiz seni. inşallah bu doktor sana şifa bulur. İştahın hiç kalmadı. Çok üzülüyorum annesi.
Bu arada sana aldığım dizliklerin işe yaradı. Pıt pıt  her yere emekliyorsun artık anneciğim merakın hat safhalara ulaştı o oda senin buda oda benim heryeri keşfe çıkıyorsun. Seni ben gün boyu yesem içsem orucum bozulur mu ki aşkım. Yiğit abinle çok tatlısınız.
Yiğit abine doğru sen emekliyorsan yiğit abinde saba gelme bebe gelme diyor. O kadar tatlıydınız ki. Dün yiğit abin seni hep güldürdü. Sen o ne yapıyorsa kakır kakır güldün. Aferim aşkıma benim. Kıyamam sana ben. Annesinin ballı lokması.  :nazar: :nazar: :nazar:

muhribe

canım çok geçmiş olsun..

kıyamam bıdıklar bu ara hep hasta.  :sad1: yiğit'in de burnu akıyor biraz  :sad1: Allah şifa versin hepsine  :amin:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: aydinays - 23 Temmuz , 2012, 13:20:18
Annesinin paşası canım oğlum kıyamam sana ben. Annem bayağı bir öksürüyorsun. Sen öksürdükçe içim parçalanıyor. Hayatında ilk defa öksürüyorsun. Ve ilk başlarda öksürdükçe ağlıyordun. Çok üzülüyordum ben. Şimdi de burnun akmaya başladı bugün saat 15:30 doktora gidiyoruz. Bakalım bu sefer iyi denen bir bayan doktora götüreceğiz seni. inşallah bu doktor sana şifa bulur. İştahın hiç kalmadı. Çok üzülüyorum annesi.
Bu arada sana aldığım dizliklerin işe yaradı. Pıt pıt  her yere emekliyorsun artık anneciğim merakın hat safhalara ulaştı o oda senin buda oda benim heryeri keşfe çıkıyorsun. Seni ben gün boyu yesem içsem orucum bozulur mu ki aşkım. Yiğit abinle çok tatlısınız.
Yiğit abine doğru sen emekliyorsan yiğit abinde saba gelme bebe gelme diyor. O kadar tatlıydınız ki. Dün yiğit abin seni hep güldürdü. Sen o ne yapıyorsa kakır kakır güldün. Aferim aşkıma benim. Kıyamam sana ben. Annesinin ballı lokması.  :nazar: :nazar: :nazar:

oyyyyy nasıl üzüldüm nolduki benimm kuzuma yaaa allahım şifa versin geçsin öksürük filan kalmasın kıyamam ben onaaaa teyzesinin balı  :opucuk:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

aydinays

Anneciğim dün doktora gittik. Benim paşam daha bu yaşta faranjit olmuş. Kıyamamam anneciğim sana. Rabbim seni kem gözlerden saklasın. Geniz akıntın olduğu için öksürüğün varmış. Çok şükür bronşların tertemiz. Çok sevindim annem en korktuğum hastalık bronşit. Dayıcığın çok çekti o hastalıktan. Ben küçükken gezerdim dayın koşamazdı. İnşallah bağışıklık sistemin oturana kadar broşların sapasağlam kalır.  :amin: :amin: :amin:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: aydinays - 24 Temmuz , 2012, 09:32:02
Anneciğim dün doktora gittik. Benim paşam daha bu yaşta faranjit olmuş. Kıyamamam anneciğim sana. Rabbim seni kem gözlerden saklasın. Geniz akıntın olduğu için öksürüğün varmış. Çok şükür bronşların tertemiz. Çok sevindim annem en korktuğum hastalık bronşit. Dayıcığın çok çekti o hastalıktan. Ben küçükken gezerdim dayın koşamazdı. İnşallah bağışıklık sistemin oturana kadar broşların sapasağlam kalır.  :amin: :amin: :amin:
OYYYY FARANJİT Mİ OLMUŞ BENİM KUZUM AYŞECİM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN CANIM YA BİR AN ÖNCE İYİLEŞSİN KAYRAMIZ ONLAR HASTA OLMASIN

aydinays

Benim bir tanecik oğlum annesini paşası. Sen ne kadar yaramaz oldun annem. Artık heryerdesin. Peşimizde geliyorsun pıtır pıtır emekleme olayını bayağı söktün benim aşkım.
Ve tek başına bugün koltuğun kenarına tutunup ayağa dikilmişsin. Baban tutana kadar seni sen yere düşmmüş kafanı vurmuşsun. Annem ev kazalarımız başladı. Beni paşa oğlum yürümeye mi alıştırma yapıyormuş. Aferim benim paşama.

Babaannen dün seni banyodan toplamış. Baban diyorki bir tuvalete girmeme izin vermedi. Kapıyı vurdu ben geldim kapıyı aç diye diyor. Benim akıllı oğlum. Annesinin meleği paşam. Rabbime binlerce kez şükürler olsun ki sana ve babana sahibim. Güzel bir yuvam var. Allahım bugünlerimizi aratmasın oğlum.
Allahıma emanet ol paşam. Annesinin meleği  güzel yüzlü oğlum melekler korusun seni.

melek100lü

:nazar: Akıllı bıdık aferin Kayra ya :aferin: kendi başarcak yürümeyi :nazar:

Olcak okadarlık düşe kalka büyücekler  :opucuk:

Rabbim görünmez kazalardan belalardan korusun inşallah :amin:

görümcemin oğluda wc nin önünde bekliyor annesini :k06: :k06: