ÖMRÜMÜN İLK BAHARI Cnm oğlum KAYRAM

Başlatan aydinays, 19 Ocak , 2012, 12:34:55

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

ZéynéP.SimAy

bende şimdiden kara kara düşünüyorum napcam bebğim doğunce diye çalışmak istemiyorum ama sanırım mecbur çalışacam ve nasıl emanet edicem ben kuzumu offf  :dontknow: :dontknow:

aydinays

Alıntı yapılan: muhribe - 20 Haziran , 2012, 16:41:40
sorma canım sorma, seni benden iyi anlayan olmaz  :-\ insanın bebek bakımında en yakınının bile yardımına muhtaç olması ağırına gidiyor. bazen diyorum okumuş olmasaydım çalışmak zorunda kalmazdım belki  :ehi: çalışacak iş bulamayacağımdan  :k06:

ben bikaç yere başvurmayı düşünüyorum canım. memur alımları olacak biliyorsundur. ama pozisyonlar ankarada. eşim de başvuracak. eğer olur da ikimiz de atanırsak ankara yolları görünecek bize.  :dontknow: oğluma yine de kendim bakamayacağım ama en azından memur olup daha fazla iznim olacak. hiç olmazsa hafta sonu tatilleri  :amin:

İnşallah canım. Rabbim gönlüne göre versin. Yeni bir yer yeni bir düzen kuracaksın ama olsun en azından Yiğitle daha bol zaman geçirebileceksin. Bende bir yerden haber bekliyorum. İstanbul merkezli bir şirket. İStanbul merkezden onay geldi. Olacakmış ama ne zaman alınacağım belli değil. Artık çok bunaldım. Tatil yapmak istiyorum. Bu beklediğim haberde bir türlü gelmedi. Olursa çalışma saatleri daha güzel. Bayram tatilim falan hepsi var. Bol bol paşamla vakit geçirebileceğim inşallah. Bende kendim bakamıcam ama seneye kadar kayınvalidem baksın diyorum. malasef annemlerden uzaktayım. Onun zorluğunuda evlenince daha çok anladım. İşimin işleri iyi ama ödeme alamıyoruz. Oda beni çok bunaltıyor. Kendi işi olması çok zor. Bir yandan diyorum gitsem İzmir' e bizimkilerin yanında bulsam iş. Acaba eşim gelir mi benimle diye geçiriyorum. Neyi ne yapacağımı şaşırdım Betül. Allahım hakkımızda hayırlısını versin inşallah. :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

aydinays

Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

aydinays

Alıntı yapılan: zynpesra - 20 Haziran , 2012, 17:11:10
bende şimdiden kara kara düşünüyorum napcam bebğim doğunce diye çalışmak istemiyorum ama sanırım mecbur çalışacam ve nasıl emanet edicem ben kuzumu offf  :dontknow: :dontknow:

canım rabbim seninde yardımcın olsun. çok zor anne karnındayken böyle düşünmek normal birde kucağına alsan. Ama rabbim bir şekilde yardım ediyor.

muhribe

canım ya Allah kolaylık versin  :sad1:

inş beklediğin onay gelir de için bir nebze olsun ferahlar  :amin: el işinde çalışmak da zor kendi işin olunca da farklı zorluklar oluyor işte  :-\ kadın fıtratına biraz uzak çalışma hayatı, zor olanı yapmaya çalışıyoruz. nefsimiz de eziliyor bu yükün altında  :dontknow:

bizim ankara işi olursa nasıl yapıcaz bilemiyorum. ama Yiğit'le biraz daha fazla zaman geçirecek olmak çok cazip geliyor  :amin:

aydinays

Alıntı yapılan: muhribe - 20 Haziran , 2012, 17:22:12
canım ya Allah kolaylık versin  :sad1:

inş beklediğin onay gelir de için bir nebze olsun ferahlar  :amin: el işinde çalışmak da zor kendi işin olunca da farklı zorluklar oluyor işte  :-\ kadın fıtratına biraz uzak çalışma hayatı, zor olanı yapmaya çalışıyoruz. nefsimiz de eziliyor bu yükün altında  :dontknow:

bizim ankara işi olursa nasıl yapıcaz bilemiyorum. ama Yiğit'le biraz daha fazla zaman geçirecek olmak çok cazip geliyor  :amin:

Canım hakkınızda hayırlısı ne ise o olsun. Her güzelliğin bir zorluğu var işte. Şükür bugünümüze. Rabbim bugünlerimizi aratmasın inşallah.  :amin: :amin: :amin:

aydinays

Benim minik oğlum paşam ömrümün en kıymetli hazinesi. çOK ŞÜKÜR OĞLUM DAHA UYSALSIN. Bir kaç gündür seni kendi yatağında kendi başına uyumaya alıştırmıştım. :nazar: :nazar: :nazar: Sanırım nazarım değdi bu gün biraz huysuzluk yaptın. Olsun kuzum ama kaçışın yok yavaş yavaş alışacaksın. Yaşına girmedende sen (yani yaz bitimi) odana gideceksin. Artık kendi odanda uyuyacaksın. İnşallah sorunsuz seni ayırabilirim.
Benim meleğim dün hastaneye gittik güzel oğlum. Baş çevreni gelişimini kontrol için gitmiştik. çok şükür herşey daha iyi çıktı. Demir ilacını değiştirdik. malum demir ilacı mideni bulandırıp kusuyorsun ve doktor sana tatlı bir ialçverdi ve bunu meyve sularına ve yemeğine ekleyip verebileceğiz. İnşallah kansızlığının böylece önüne geçmiş olabiliriz.
Sen dün nede tatlıydın. Hasataneye gittik. Poliklinik katına çıkmak için asansöre bindik. sen gördüğün her kişi elini açıp gel gel yaptın. Bu zamana kadar hiç birini ellerini açıp çağırmamıştın. Artık uyandığında gel gel hareketi yapıp kendi kendine ellerini inceliyorsun. aferim sana artık bizi dahada dikkatli inceliyorsun. Bugün banyo yaptırdım sana.
emekleme çabaların var. Ve beceremiyorsun aslında emekliyorsun ama geriye doğru gittiğin için hırs yapıp boncuk yaşlarını döküyorsun. İnşallah sürünmeyide çözersinde o göz yaşların diner anneciğim. Ama işte sen başlayınca sürünmeye ne yapıcaz bakalım.  :dontknow: :dontknow: :dontknow: Babanla alışverişe çıkıp evi çocuk kilitleri prizi koruyucularıyla sana göre yaşanır bir yer yapmak lazım.
Benim minki oğlum herşeyim allahıma emanet ol benim bocuk gözlüm.

aydinays

veeeeeeeeeeeee annesinin bir tanesi artık desteksiz oturuyorsun :)

ve dün gece itibariyle sürünüyorsun. Annesinin minik presni sen sürünüp dizlerinin üstünde durunca bana ne oluyorsa çok seviniyorum. Bebeğim benim senin gül yüzün bana yaşam kaynağı. seni çok ama çokk seviyoruz paşammm.

melek100lü

:nazar: :nazar: maaşallah minik paşamıza  :opucuk:

inşallah tıpış tıpış yürüdüğünüde görürsünüz canım darısı bizim bıdıkların başına :amin: :amin: :amin:

tabi önce doğmaları lazım demi  :suclu: :suclu: :suclu:

inşallah bizde paylaşırız böyle ilk lerimizi :amin: :amin: :amin:

aydinays

Alıntı yapılan: melek100lü - 28 Haziran , 2012, 21:12:02
:nazar: :nazar: maaşallah minik paşamıza  :opucuk:

inşallah tıpış tıpış yürüdüğünüde görürsünüz canım darısı bizim bıdıkların başına :amin: :amin: :amin:

tabi önce doğmaları lazım demi  :suclu: :suclu: :suclu:

inşallah bizde paylaşırız böyle ilk lerimizi :amin: :amin: :amin:

inşallah canım daha güzel şeyler paylaşırsın sende.  :nazar: :nazar: :nazar:

melek100lü

:amin:AMİN CÜMLEMİZİN EVLAYLA BİRLİKDE İNŞALLAH  :amin: :nazar:  :opucuk: :opucuk:

RABBİM GÖRÜNMEZ KAZALARDAN BELALARDAN KORUSUN YAVRULARIMIZI İNŞALLAH  :amin: :nazar:

°•.ℓανιηуα.•°

canım benim kayra sürünmeye mi başladı  :occasion14:

yirim onu ben şekey şey  :love9: çok şirin yaaa, maşallah kuzuya  :nazar:

aydinays

Canım emekliyor bile. Sürünmeyi çok sevmedi. 15 gün sonra emekleme başladı. Şimdi şınav çekip duruyor.  :k06: :k06: :k06: İlk önce poposunu dikiyor havaya. Sonrada başını yere eğiyor. Tam üçgen yapıyor kendini :)

Ama bir kaç gündür hastayız. 39 derece ateşe kadar çıktık. Doktora götürdüğümüzde ateşi düşüyor. Doktorlarda benim oğlumun gülmesinden hiç birşeyi yok bunun diyip eve yolluyorlar. Ama pazar gününden beri oğlışum ne yiyor nede içiyor.

°•.ℓανιηуα.•°

:k06: :k06: :k06:

yirim onu yaaa minik sıpacık  :love9: o zaman erken de yürüyecek.  :nazar:

canım bol bol duş aldırın. biraz olsun ateşini alır. işte sarperde de dün gece ateş çıktı. bu gün çok şükür iyi ama korkuyorum. Rabbim onları hastalıktan beladan korusun yaaa...  :amin: