28 Mart , 2024, 17:39:09

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ÖMRÜMÜN İLK BAHARI Cnm oğlum KAYRAM

Başlatan aydinays, 19 Ocak , 2012, 12:34:55

« önceki - sonraki »

muhribe

canım, kulağına yine öyle bir laf gelirse kocam bana güveniyor gönderiyor, güvenmeyenleri göndermesinler de.. o mesajı alır  :icon_thumright:

ayşecim, kayranın kel kafasını yerim  :love9: hemencik uzar saçları, hem sıcaklarda da rahat eder. biz de komple kesicez ama yaşgünü geçsin diye bekliyoruz. doğum gününü kutlayalım ertesi gün uçacak saçlar  :suclu:

aydinays

Alıntı yapılan: muhribe - 09 Haziran , 2012, 20:09:15
canım, kulağına yine öyle bir laf gelirse kocam bana güveniyor gönderiyor, güvenmeyenleri göndermesinler de.. o mesajı alır  :icon_thumright:

ayşecim, kayranın kel kafasını yerim  :love9: hemencik uzar saçları, hem sıcaklarda da rahat eder. biz de komple kesicez ama yaşgünü geçsin diye bekliyoruz. doğum gününü kutlayalım ertesi gün uçacak saçlar  :suclu:

bizimde bıngıldağımız kapandığı için kestirdik saçlarını. İyice büyüyünce kestiremem diye düşündüm. Önümüz hem yaz hemde cabucak uzar diye düşündük
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

muhribe

aydinays

Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

muhribe

anam anam annaaammm  :love9:

ayşecim, tüm samimiyetimle söylüyorum, saçları kesilen çocuklar genelde pek güzel olmaz. ama kayraya çok yakışmış  :nazar: :nazar: :nazar: üzüm gözlüm benim  :flowers:

aydinays

Alıntı yapılan: muhribe - 09 Haziran , 2012, 20:26:45
anam anam annaaammm  :love9:

ayşecim, tüm samimiyetimle söylüyorum, saçları kesilen çocuklar genelde pek güzel olmaz. ama kayraya çok yakışmış  :nazar: :nazar: :nazar: üzüm gözlüm benim  :flowers:

Güzel yüzlü oğlum benim dahada mahsum duruyor sanki. Sıpam benim ya.

aydinays

09 Haziran , 2012, 20:32:45 #261 Son düzenlenme: 09 Haziran , 2012, 20:35:54 aydinays
Canım oğlum paşam sanırım artık anneciğinin de farkına varmaya başladın. Gece sen uyurken ben işten gelince sesimi duyup uyanıyorsun. Yarı uyanık yarı uykulu bana bakıp gülümsüyor ve uykuya devam ediyorsun. bugün babaannen aldı seni kucağına gittin. Sonra kusmuştun babaannen önlük tatmam için seni kucağında bana doğru uzattı nasıl atıldın kucağıma. Yavrum canım paşam.  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

Artık baba baaabaaa diyip duruyorsun. Kızınca annan aklına geliyor. Annne diyip duruyorsun. Aferim aşkıma benim.  :love9: :love9: :love9:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

gözler iyice ortaya çıkmış kuzumun maşallah kel oğlanım nasıl tatlı olmuş..
ayşecim bir türlü konuşamadık müsait olursan akşam görüşelim canım ben çağrı atarım müsait olursan dön banaaaaaaaaaaaaaaa  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

aydinays

Canım oğlum bal oğlum paşam. Bir tanem. Yaşama sevincim sen büyüdükçe dahada tatlanıyorsun. Kuzuma kıyamam ben. 4. dişinide sonunda patlattın. Ama iştahın iki gündür yok. Devam mamasını da zaten çok severek yemiyorsun. Kan ilaçlarını da kusuyorsun. İyice şaşırdım oğlum seni nasıl beslicem ben. devam mamasını sevmiyorsun kusuyorsun, yoğurt hala yiyemiyorsun. Emeklemeye çalışıyorsun ama başarısızlığa hiç tahammül edemiyorsun. Bu aralar iyice huysuzsun anneciğim. Sanırım dişlerinin etkisi. Perşembe doktorumuza gideceğiz anneciğim. Çok sorumuz var doktor amcana. Bakalım nasıl geçecek randevumuz. Baş çevrenide ölçeceğiz. Bıngıldağımız erken kapandığı için takip altındayız benim nazlı oğluşum. :nazar: :nazar: :nazar:

muhribe

kıyamam Kayra'cığa  :love9:

dişler nasıl da rahatsız ediyor kuzucukları. sağlıkla çıkarsınlar incilerini hepiciği birden  :amin:

aydinays

Alıntı yapılan: muhribe - 19 Haziran , 2012, 17:10:47
kıyamam Kayra'cığa  :love9:

dişler nasıl da rahatsız ediyor kuzucukları. sağlıkla çıkarsınlar incilerini hepiciği birden  :amin:

saol betülcüm. Çok şükür bu sefer çok yormadı dişleri. Bugün itibariyle kuzucuğum normale döndü :) :love9: :love9:

aydinays

Canım oğlum paşam birtanem. Sen büyüdükçe artık dahada zor geliyor senden ayrılmak. Seni bırakıp işe gitmek daha da zor. Kendi duygularımı yok sayıyorum ama yüreğime daha da oturuyor her ayrılık. Ne kadar zormuş çalışan anne olmak. Senin ilklerine tanık olamamak. İşte böyle düşününce daha da kendimi ve babanı suçluyorum. Senin yanında olmam gerekirken ben çalışmak zorundayım. İşte bu zorundalık yüzünden oğluşum kendimi yiyip bitiriyorum. Ahh oğlum ahh keşke seninle daha güzel şartlarda karşılaşabilseydik. Keşke ben seni istediğim gibi büyütebilseydim. Sana dair hep içimde böyle uhteler mi kalacak. Rabbim seni korusun güzel yavrum. Bütün kötülükleri senden uzak tutsun. Sana gelen bana gelsin annesinin ballı lokması.

muhribe

ayşecim sen de benim gibi düşünüyorsun  :sad1:

ben de Yiğit ve çalışmak arasında bir çıkmazdayım  :y25: çalışmasam olmuyor, Yiğit'i bırakmak da içime sinmiyor. hiç bilmiyorum nereye kadar dayanacağım. ama nefsime çok ağır geliyor artık  :crybaby2:

evlatlarımızın geleceği için dişimizi sıkmamız lazım ama insanın ağırına gidiyor..  :sad1:

aydinays

Alıntı yapılan: muhribe - 20 Haziran , 2012, 16:28:30
ayşecim sen de benim gibi düşünüyorsun  :sad1:

ben de Yiğit ve çalışmak arasında bir çıkmazdayım  :y25: çalışmasam olmuyor, Yiğit'i bırakmak da içime sinmiyor. hiç bilmiyorum nereye kadar dayanacağım. ama nefsime çok ağır geliyor artık  :crybaby2:

evlatlarımızın geleceği için dişimizi sıkmamız lazım ama insanın ağırına gidiyor..  :sad1:

Sorma canım o kadar çok içime koyuyor ki  sana anlatamam. Bugün kayınvalidemin işi vardı. Ben işe gelesiye kadar bitmemiş. Evde yoktu. Kayınvalidenin komşusuna bırakmak zorunda kaldım. Artık akıllandıkça daha da zor geliyor ondan ayrılması. Rabbim inşallah yardımcımız olur. Keşke imkanım olsada ona ben bakabilseydim. Anneleriyle evlatları birlikte olan insanlara o kadar çok imreniyorum ki.  :sad1: :sad1: :sad1:

muhribe

sorma canım sorma, seni benden iyi anlayan olmaz  :-\ insanın bebek bakımında en yakınının bile yardımına muhtaç olması ağırına gidiyor. bazen diyorum okumuş olmasaydım çalışmak zorunda kalmazdım belki  :ehi: çalışacak iş bulamayacağımdan  :k06:

ben bikaç yere başvurmayı düşünüyorum canım. memur alımları olacak biliyorsundur. ama pozisyonlar ankarada. eşim de başvuracak. eğer olur da ikimiz de atanırsak ankara yolları görünecek bize.  :dontknow: oğluma yine de kendim bakamayacağım ama en azından memur olup daha fazla iznim olacak. hiç olmazsa hafta sonu tatilleri  :amin: