28 Mart , 2024, 12:15:17

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ÖMRÜMÜN İLK BAHARI Cnm oğlum KAYRAM

Başlatan aydinays, 19 Ocak , 2012, 12:34:55

« önceki - sonraki »

kelebegimm

Anam buyumusde biber dolması yermisss maşallah kuzuma
Yanına bide yogurtttt ohh bugun yapcakdim yapmadım yarın yapiyim barıii :) :)

]

aydinays

Annesinin paşası bir tanem. Tam 7 ay önce hayatımıza girmene sayılı saatler kalmıştı. İyiki hayatımıza geldin hoşgeldin canım oğlum. Bir candan bir can nasıl yaratılırmış seninle öğrendim. Bir mucizeye seninle tanık oldum. Hayatımın neşesi anlamı iyiki geldin o hayatımıza. Şimdi o gülümseyen gözlerin ve ağzından çıkan kelimecikler kendi kendine bizi taklit etme çabalarınla geçirdiğimiz 7 ayın mükafatını almaya başlıyorum. Zordu acemiydim ama sanırım başardım seni küçük adam yapabildim. Daha da büyüyeceksin benim küçük meleğim. Canım oğlum seninle daha nice aylar yaşıyacağız daha nice günleri paylaşacağız. Bu aralar babanla limoniyiz. Ama biz herşeyin üstesinden gelicez rabbimin izniyle. Senin o sıcacık gülümsen bize neşe veriyor canım oğlum. Sen hep gül.  :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

°•.ℓανιηуα.•°

mucize onlar ayşe mucize... gerçekten insan inanamıyor, canından bi can..  :love9:

artık rahatlayacaksın ayşe. çünkü kendini kurtarmış artık kayra. büyüyor annesi  :love9:

melek100lü

:nazar: :nazar: maaşallah Kayra ya gerçekten :-ooo :-ooo   harika bir olay  :love9: :love8: :love9:

rabbime şükürler olsunki bizlere yaşattı bu muteşem olayı  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar:

kimsenin kucağını boş bırakmasın herkese nasip etsin inşallah  :amin: :amin: :amin:

rabbim evlatlarımızla sınamasın acılarını göstermesin  :amin: :amin: :amin:

aydinays

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 07 Haziran , 2012, 00:38:24
mucize onlar ayşe mucize... gerçekten insan inanamıyor, canından bi can..  :love9:

artık rahatlayacaksın ayşe. çünkü kendini kurtarmış artık kayra. büyüyor annesi  :love9:

Doğru söylüyorsun öznurum sanki artık biraz daha işim kolaylaştı. İki gecedir benim kollarıma atılıyor. Uyurken sesimi duyup uyanıyor. Benim minik oğlum kıyamam ona ben.  :love9: :love9: :love9: :love9:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

aydinays

Alıntı yapılan: melek100lü - 07 Haziran , 2012, 09:25:35
:nazar: :nazar: maaşallah Kayra ya gerçekten :-ooo :-ooo   harika bir olay  :love9: :love8: :love9:

rabbime şükürler olsunki bizlere yaşattı bu muteşem olayı  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar:

kimsenin kucağını boş bırakmasın herkese nasip etsin inşallah  :amin: :amin: :amin:

rabbim evlatlarımızla sınamasın acılarını göstermesin  :amin: :amin: :amin:

amin canım. rabbime binlerce kez şükürler olsun inşallah.
Sende sağlıcakla minicik oğluşuna kavuşacaksın   :k06: :k06: :k06:

aydinays

benim minik paşam annesinin bebeğiiii bugün saçlarını kestirdik. Benim minik oğlum oldu kel oğlan. Aferim annem sana babanın kucağında hiç ağlamadan korkmadan durdun. Sadece ense traşında sıkıldın. Aferim annesinin meleği. Babasının paşasına.
Çok değiştin benim minnak oğlum.
Ohh yazın uzayaak saçların.  :love9: :love9: :love9:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

oyyyy büyüdü de traşlar olurmuş teyzesinin canı.öp annesi kel kafasından uyyyyyyy yerim ben onu.allahım esirgesin.
yeni ayımızda hayırlı olsunn canım arkadaşımmm
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

banu_fth

sıhhatler olsun kayra paşaaa .. damatlıklarını da görelım duyalım ınsallahhh  :amin: :amin: :amin: :amin:

aydinays

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 09 Haziran , 2012, 08:15:47
oyyyy büyüdü de traşlar olurmuş teyzesinin canı.öp annesi kel kafasından uyyyyyyy yerim ben onu.allahım esirgesin.
yeni ayımızda hayırlı olsunn canım arkadaşımmm

teşekkürler teyzesi. 7 aylık olduk. Kocaman adam oldu paşam. Birde üstüne kel oldu :)

aydinays

Alıntı yapılan: eylül_üm - 09 Haziran , 2012, 18:18:44
sıhhatler olsun kayra paşaaa .. damatlıklarını da görelım duyalım ınsallahhh  :amin: :amin: :amin: :amin:

inşallah eylülüm rabbim hep güzel haberlerimizi paylaşmayı nasip etsin. kötü şeyler evlatlarımızı teğet geçsin  :amin: :amin: :amin:

banu_fth

amın amın  :amin: :amin:

ama bızım uzaga tasınmamız lasım  :ehi: :ehi:  burda benım psıkolojım ıyı deıl  :cildir:

aydinays

Alıntı yapılan: eylül_üm - 09 Haziran , 2012, 18:21:45
amın amın  :amin: :amin:

ama bızım uzaga tasınmamız lasım  :ehi: :ehi:  burda benım psıkolojım ıyı deıl  :cildir:

benimde taşınmam lazım. Annemleri çok özlüyorum. Kendimi burda bir başıma öksüz yetim gibi hissediyorum.   :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:  Hayırdıris tanbulda niye psikolojin bozuk cnm?

banu_fth

ya dusun ben tek basıma cocuguma bakıyorum bı yandan ıse gıdıyorum ..
15 aydır kuaföre gıtmeyı beklıorum .. benım bayan kuaförum vardı ama uzak dıye hemen yan dukkan kuaför oraya gıttım .. o kuaförde esımın abısının cocukluk arkadası yanı .. bı tek sac boyattım..
sen kuaför gıt esımın ablasının kızına de kı banuya sac yaptım .. o da gelmıs esıme demıskı banu sacını mı boyattı .. evet demıs o da .. hıı demıs söledı kuaför ıste adını sölemıs o söledı demıs.. bende gıdıyorumda oraya gıtmıyorum kocam ızın vermıyor erkek kuaföre demıs yaa  :violent1: :violent1: :violent1: :-ooo :-ooo

esıme sen genıssın mı demek ıstıyor yanı  :violent1: :violent1:
erkek kuaförle sankı noluyor kı  :violent1: :violent1:  namusum mu kırlendı  :cildir: :cildir:
zaten bayan kuaföre gıdıyorum ben onlar eskıden o kuaföre gıdıyordu dedım esıme .. bayan uzak dıye buna gıtmedımmı dedım kızı bırakamadım alsam boya kokluycak kıme emanet etcem orda dıye  :cildir: :cildir:

butun huzurum kactı aksam dan berı dusunuyorum ne demek ıstedıgını bu kadının cok sınır oldum bızlerle aynı yaslarda bıdde ama cok fesat bırı yaa

uvey baba ıle kız cocuk buyutuyor  :cildir: :cildir: kalkmıs bana ne dıyor hamıleyken göbegı acık gezıyodu  :cildir: :cildir:  sımdı o namuslu ben namuzsuz  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

kafayı yıycem ayse kımseye anlatamıyorum ..  :cildir: :cildir: :cildir:

aydinays

Alıntı yapılan: eylül_üm - 09 Haziran , 2012, 18:30:14
ya dusun ben tek basıma cocuguma bakıyorum bı yandan ıse gıdıyorum ..
15 aydır kuaföre gıtmeyı beklıorum .. benım bayan kuaförum vardı ama uzak dıye hemen yan dukkan kuaför oraya gıttım .. o kuaförde esımın abısının cocukluk arkadası yanı .. bı tek sac boyattım..
sen kuaför gıt esımın ablasının kızına de kı banuya sac yaptım .. o da gelmıs esıme demıskı banu sacını mı boyattı .. evet demıs o da .. hıı demıs söledı kuaför ıste adını sölemıs o söledı demıs.. bende gıdıyorumda oraya gıtmıyorum kocam ızın vermıyor erkek kuaföre demıs yaa  :violent1: :violent1: :violent1: :-ooo :-ooo

esıme sen genıssın mı demek ıstıyor yanı  :violent1: :violent1:
erkek kuaförle sankı noluyor kı  :violent1: :violent1:  namusum mu kırlendı  :cildir: :cildir:
zaten bayan kuaföre gıdıyorum ben onlar eskıden o kuaföre gıdıyordu dedım esıme .. bayan uzak dıye buna gıtmedımmı dedım kızı bırakamadım alsam boya kokluycak kıme emanet etcem orda dıye  :cildir: :cildir:

butun huzurum kactı aksam dan berı dusunuyorum ne demek ıstedıgını bu kadının cok sınır oldum bızlerle aynı yaslarda bıdde ama cok fesat bırı yaa

uvey baba ıle kız cocuk buyutuyor  :cildir: :cildir: kalkmıs bana ne dıyor hamıleyken göbegı acık gezıyodu  :cildir: :cildir:  sımdı o namuslu ben namuzsuz  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

kafayı yıycem ayse kımseye anlatamıyorum ..  :cildir: :cildir: :cildir:

ne biçim bir mantıktır bu. Saçını erkek kuaför elledi. Sen genişsin. Eşin sana birşey dedi mi? Bence o senin kuaföre gitmeni eşinle iyi anlaşmanı çekemiyor. Konuya bak çok saçma canım. Bir anlam veremedim yani. Benimde eşimin iş yerinin yanında bayan kuaförü var ona gidiyorum. Hatta görümcemde ona gidiyor. Hiç böyle bir konu yaşamadım. çok saçma ya. Senin kendine bakmanı mı istemiyor anlayamadım vallahi.
Sen hiç takma onu. Eşin birşey demiyor ya kavga ettiremiyor ya sizi o kendi sözlerinin içinde boğulacaktır.