ÖMRÜMÜN İLK BAHARI Cnm oğlum KAYRAM

Başlatan aydinays, 19 Ocak , 2012, 12:34:55

« önceki - sonraki »

aydinays

01 Mayıs , 2012, 10:19:39 #195 Son düzenlenme: 01 Mayıs , 2012, 10:34:24 aydinays
Canım paşam bebeğim haftaya pazartesi 6. ayımız bitiyor ve aşılarımız var. Anneannene kavuştun kuzum sonunda. OOh onunla ne güzel eğleniyorsunuz. Artık kahkaların doruklara çıkıyor. Baban sana vın diyor sen kahkaha atıyormuş. Maşallah benim paşama. Diş yerlerin kabardı. Gülünce çok sevimli duruyor. Birde çıksalardı kuzum. Rahatlasaydın biraz. Artık nerdeyse hemen hemen dönüyorsun. Devamlı ayaklarını tutuyorsun çoraplarını çıkarmaya bayılıyorsun. Ayaklarını ağzına almaya bayılıyorsun. Nerde zararlı şey varsa ona doğru çekim kuvvetin artıyor. Dün anneannen ben ve sen gezmele gittik. Artık arabada pek uyumuyorsun Etrafı incelemek daha çok hoşuna gidiyor. Seni gören sana dönüp bakıyor bir yandan çok mutlu oluyorum bir yandan da nazar değirecekler diye çok korkuyorum. Dün mağazadayken sen emziğinle oynadın. Emzik tutacağınıda artık yerinden çıkarıyorsun benim afacan oğlum. Ağzına hepsini sokunca çıkartamadın. Ya dişlerine değdi canın çok acıdı yada korktun öyle bir ağladın ki. Kıyamam sana gözlerinden bocuk damlalar döküldü. Akşam uyumadan önce sen sana nazar okudum ama kuzum gece hiç ağlayarak uyanmazdın ağlayarak uyandın. mamanı yedin yine sabah korkar gibi ağlayarak uyandın. İçim eridi resmen.
Artık sana AR mama kullanıyoruz biraz katı pek sevmedin ama annem diğer mamalar yaramıyor sana. Rabbim mideciğine tez zamanda şifa versin kuzum.
Dün çok sevimliydin. Gerçi hergün daha da sevimli oluyorsun. Babana diyorum sabah benim oğlum dünyanın en güzeli. Her annenin evladı kendisine en güzel gelir. Sende benim ballı lokmamsın. Ekmeğime katığım, yaşama sevincim, babanla bana can yoldaşı hayatımızın hazinesi, sen bizim yıllarca çalışmakla elde edemeyeceğimiz servetimizsin.
Rabbim seni bütün kötülüklerden korusun inşallah.  :amin: :amin: :amin:
Çok şükür anneannen geldi. Biraz içinde bulunduğum bunalımdan kurtuldum. Bundan sonra sana ve kendime söz veriyorum herşey çok daha güzle olacak kuzum.
Hamileyken sana bol bol dua okudum kuzum. Yusuf süresi ve meryem süresi. Rabbime şükürler olsun ki ay parçası gibisin. Çok güzel bir yüzün var. Gören sana bakmaya doyamıyor. Birde beni düşün annesi. Seni sevmeye doyamıyorum. Artık herşeyi daha çok anlıyorsun. Vakitlerimiz dahada neşeli geçiyor çok şükür. Kuzucum benim annesinin balı sana daha neler neler anlatmak istiyorum bir bilsen biraz daha büyü kuzum herşeyi paylaşıcaz seninle. Seninle çok güzel oyunlar oynayacağız benim ballı lokmam. Ay parçam can tanem rabbimin emaneti allahıma emanet ol kuzum.
Annen ve baban seni çok seviyor. Senin bir gülücüğün için yaşıyoruz.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

kuzucuğumun dişi hayırlı olsun tekrardan ayşecim.diğerleride pıt pıt çıksın ağrısız sızısız inşallah. :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :love9: :love9:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

aydinays

Teşekkür ederim Nurum darısı oğuzhanıma olsun inşallah.  :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

aydinays

02.05. 2012 hayatının bir ilki oğlum.
minik incin gün yüzüne çıktı. Elimizi tırtıklıyor. Kaşıkla çın çın sesimizde geliyor. Önden iki dişin çıkıcak. İlkini çıkardık. Diğeride yolda kuzucuğum. Benim ballı lokumum çıkan bir diş bir anneyi bu kadar mı mutlu eder? Bir pırt, bir gık bir anneyi nasıl mutlu ediyormuş seninle öğrendim. İyiki hayatımıza geldin kuzum. Yarı yaşına 5 gün kala dişinle 6. ayını bitiriyorsun. Hafta sonu diş buğdayıda yapıcaz. Pastanın şiparişini vericem kuzucuğum.
Sen ne akıllı bıdıksın cnm oğlum dişin çıkması için anneannenin gelmesini mi bekledin benim ballı lokmam. Rabbime emanetsin paşam.

...ŞehzadEfe...

darısı bizlere olsun inş kuzucukta diger dişleri agrısız sızısız geçirsin  :amin:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

aydinays

Alıntı yapılan: nagihannn - 03 Mayıs , 2012, 09:34:22
darısı bizlere olsun inş kuzucukta diger dişleri agrısız sızısız geçirsin  :amin:

canım darısı efemin başına olsun. Kuzucuklar ağrısız sızısız çıkarsınlar inşallah.  :amin: :amin: :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:hello2: :hello2: hayırlı olsun tatlım masallahhhhhh kayrama oğlumaaa  :laughing7: :opucuk: ben onu yerim yerrrrrrr  :hungry: :love9: :hieyt: :hieyt:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

aydinays

Canım oğlum paşam ikinci dişinde çıktı. Ama sen diş çıkarttıktan sonra daha dahuysuz oldun. Çok ağrın var. Acaba diğer dişlerinde mi yolda   
Diş partin çok güzeldi canım. Herşey içime çok sindi. Rabbim hep böyle rızkını bol etsin güzel kuşum. Annesinin meleği kocaman adam olmuşsun. 8600 kiloymuşsun. Boyunda 68 cm. Sağlık ocağındaki hemşireler hep seni küçük ölçüyorlar. Çarşamba günü seni doktora götüreceğim kan sayımın için. O zaman doktor amcan bakacak o daha uzun ölçüyor hep seni

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

aydinays

aydinays

Canım oğlum paşam çok zor bir gece geçirdik. Dişlerden daha kendini toparlayamamışken üstüne birde aşı olunca dengen sarsıldı. Bütün gece ateşlendin durdun. Seni soydum yatırdım. Kusmanda vardı güzel kuşum. Dayanamadık en son gece seni acile götürdük. Ama sen acilde idrar vermedim tahlil için. Bizde eve getirdik seni. Hastanede uykusuzluktan yorgun düştün en son uyuya kaldın. Ağrın vardı. Aklım sende ben işteyim. İdrar tahlilinde az bir lökosit çıkmış paşam. Eğer ateşlenirsen tekrar idrar kültürü yapacağız. Zaten yarın doktor kontrolün vardı. Kan sayımın yapılacak. Baklaım kansızlığın en durumda. Bütün gece kendini attın durdun kuzum. Aşılar canını çok yaktı sanırım. Bacaklarının üstüne duramıyorsun aşı yerlerin acıyor kuzucuğum. Rabbim sana şifalar versin canım evladım.

HASRET!M S@N@

kıyamam paşama ya cok gecmiş olsun cnmmm
inş iyi olur biran önce bu asılar mmahvediyor cocukları

aydinays

15 Mayıs , 2012, 22:42:40 #207 Son düzenlenme: 15 Mayıs , 2012, 22:44:41 aydinays
Anneliğe dair bildiklerim bana yaşattıklarının yanında hiç bişeymiş güzel kuzum.
Dudaklarından dökülen anlamsız çığırtıların benim dünyada duyabileceğim en güzel ses olabileceğini, gözünden akan her damlanın içime oturabileceğini, uykusuz geçirdiğimiz gecelerin değilde senin ağlamanın beni daha çok yoracağını, uykudan ağlayarak uyandığında yaşadığın acının yada ağrının ne olduğunu bilmediğim anlardaki  çaresizliğin nasıl olacağını ,seninle birlikte gülmenin bu kadar keyifli olabileceğini, vücudun yanarken benim yüreğimin alev alev yanacağını, bana bir bakışının, bana bakıp attığın bir kahkahanın hazzını ömrümde hiçbirşeyde bulamayacağımı, hele o minicik ellerinle bana sarılışındaki hislerimi tarif bile edemeyecek kadar beni mutlu edebileceğini, sen uyurken duyduğum huzurun bu kadar tarifsiz olabileceğini, bir sabah senin tişörtümle oynamanla uyanmanın ne demek olduğunu sen olmasaydın asla öğrenemeyecektim canım evladım. İyiki doğdun iyiki rabbim seni yaşamayı bize nasip etti. Dünyadaki en kıymetlim hayatımıza bir kez daha hoş geldin. Bana anne olmanın ne kadar güzel ve tarifsiz bir his olduğunu seninle öğreniyorum. Bende artık anneyim itiraf etmeliyim ki evladım kimi gün annelikte acemilik çeksemde, senin o tek gülümsemen benim mutlu olmam için yeterli. Bir pırtın bir gakın beni nasıl mutlu ettiğini öğrendim sayende. Senin doğduğun gün bir anne doğdu güzel evladım. Hayatımıza hoş geldin. Evimize sefalar getirdin.
Keşke senin hep yanında olabilsem. Seni hep koruyabilsem.
Kimbilir bu yazılarımı ne zaman okuyacaksın. Bu yazdıklarım günü birinde sana hangi duyguları hissedirecek. Acaba birlikte kaç yılımız var yaşayacağımız.
Ama bildiğim tek şey var canım oğlum sen büyüyorsun bende küçülüyorum. Seninle birlikte tekrar çocukluğuma dönüyorum

aydinays

Canım oğlum gittikçe hareketleniyorsun maşallah sana. Artık seni bıraktığım yerde bulamamaya başladım bile. Sana nasıl gittin oraya oğlum diye sorduğumda attığın kahkaha işte benim anne olarak aldığım en büyük hediye. Rabbime emanetsin güzel kuzum.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

çok duygulandım ayşecim yazına gözlerim doldu.allahım acılarını göstermesin  :amin:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿