ÖMRÜMÜN İLK BAHARI Cnm oğlum KAYRAM

Başlatan aydinays, 19 Ocak , 2012, 12:34:55

« önceki - sonraki »

Aytii

işlerinizin yoluna girmesine çok sevindim Ayşe  :opucuk:

çocuklar çok bereketli ya

onlar sayesinde oluyor bu işler

Oğuz doğduktan sonra bizde böyle her işe atılmaya başladık

Allahım hayırlısını versin hep hakkımızda inşallah

bu arada senin işin ne oldu? sen vardiyalı çalışıyodun değilmi  ???

aydinays

Kesinlikle aytenim. Annem ilk hamile olduğumu duyunca bebek kısmetiyle gelir demişti. Kayraya hamile haberi aldığımdan sonra herşey yavaş yavaş düzelmeye başladı. Çok şükür zamanla daha güzel olacak. Rabbim onların rızıklarını veriyor. Allahım eksikliklerini göstermesin.

Benim iş hala aynı canım vardiyeli çalışıyoruz. Bir yandan da iş arıyorum bakalım. Bu aralar canım çok sıkkın hiç güzel bir şey yazamıyorum o yüzden pek girmiyorum. Eşimin dedesi hasta. Doktorlar ciğerleri bitmiş dedi. Kayınvalidemde pek iyi değil.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

aydinays

23 Nisan , 2012, 16:50:57 #182 Son düzenlenme: 23 Nisan , 2012, 17:30:14 aydinays
Canım oğlum paşam.
Perşembe günü işten çıktım babaannene gittik. Babaannen büyük dedeyi ziyarete gitti. Ben seni uyuttum. Geldim baktım telefonu baban beni üç kez aramış. Normalde gün içinde aramazdı. Bende aradım baban ağlıyordu kuzum. Büyük dedemizi ambulansta ölmüştü kuzum. Babaannen çok üzgün. Babasını kaybetti. Hiç kolay birşey değil paşam. Rabbim ona ve sevdiklerine sabır versin.  :amin: :amin: :amin: :amin:

Biz malesef cenazeye bile gidemedik. Çünkü seni bırakacak kimsem yoktu.  :BangHead: :BangHead: :BangHead: Ve köy soğuktu. Baban cenazeden sonra geldi aldı bizi. Taziyeye gittik. Herşeyden habersiz oğlum, Sen millete gülücük attın. Herkesin ağlayan gözlerinde bir tebessüm belirttin.
:love9: :love9: :love9: :love9:
Anneciğim artık geceleri üstünü açıyorsun. Tekmeler havada uçuyor. Yorganla nasılda savaşıyorsun o ayakların durmaz mı hiç. Yaramaz oğlum. Bardaktan su içmeye başladın. Ama suyun yarısından fazlası yere dökülüyor  :k06: :k06: :k06: Biberonla suyu içmiyorsun çirkin ördeğim.
Emziğinle dişlerini kaşıma yöntemi keşfettin aferim sana. Emziğini ağzına koyuyor ve çeneni yarım açarak emziğine buppp sesi çıkartıyorsun. Çok sevimli oluyorsun kendi kendine oynayınca. Artık destekle oturuyorsun. Tabi devrilince kızıyorsun. Çok hırslısın. Şimdi uzak nesneler dikkatini çekiyor. Onlara odaklanıp kendinden geçiyorsun. Onlara ulaşmak isteyip hırslanıyorsun. Anneciğim birazdaha hareketlensen ben yandım demektir. Mama sandalyesine oturuyor etrafı bir güzel inceliyordun ta bu sabaha kadar seni cam kenarına koydum dışarı izle diye. Kalorifer peteğine ulaşmak için nasılda çaba sarfettin öyle.
Seni köyde gören herkes bu çocuk emeklemeden yürür diyor. Hele babana yaptıkğın hareketlerin milleti gülümsetti.

:love9: :love9: :love9:

Dün seni ilk defa büyük küvetinde yani bizim küvette yıkadık :) Duş başlığınıda çok sevdin. Hiç korkmadın. Aferim sana. Tam balık olacaksın. Yaz gelsede denizin tadını çıkarsa benim oğlum. Ohhh sere serpe suyun keyfini çıkarsan.

Bugün senden sakladım aniden karşına çıkıp ceeee yaptım bastın kahkayı. Bu arada bizim yatağı mesken ettin minik prens. Bizden çok sen uyuyorsun. Sonra uykun gelince çenen düşüyor. İki gecedir 8:30-9:00 gibi yatıyorsun gece uykusuna. Ama uyuduğun ilk gece saat 4:30 da uyandın. Konuşuyorsun, kendi kendi oyun oynuyorsun. Bizi uyandırmak için yüzümüze dokunuyorsun. Zor uyuttum seni. Bu sabahta 6:30 da uyandın. Mamanı yedin. Bezini doldurdun. Temizlendikten sonra beni uyut diyorsun. O zamanda annenin uyksu kaçmış oluyor minik sıpam.  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
Bu gün evde seni gülme krizine soktum. Senin dikkatini çekmek sakinleştirmek için bir varmış bir yokmuş diye nakarat tutturdum. Sen nasıl güldün. Elbise dolabına yöneliyorum kıyafet almaya sen mızıklanıyorsun yanına bir varmış bir yokmuş diye geliyorum basıyorsun kahkayı. Niye güldün anlamadım. Ama çok hoşuna gitti. İşimi bırakıp senin yanına gelmem.  :k06: :k06: :k06: :k06:

Rabbim emaneti güzel kuzum. Bugün dünyadaki ilk bayramın. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve çocuk bayramın kutlu olsun canım oğlum. Baban bugün hediyeni sana alıcak. Sen anlamayacaksın ama biz Atamızın sana ve bütün dünya çocuklarına armağan ettiği bayramı neşe ve çoşku içinde kutlayacağız. Zor bir bebeksin sana kardeş isteme düşüncesinden uzaklaştırdın beni. Ama herşeye değer o tek gülümsemen. Gözlerinin parlaması. İyiki benim oğlumsun. İyiki rabbim seni bize hediye etti. İsmin gibi sen bizim mucizemiz hediyemizsin. İyiki varsın canım oğlum. A.E.O kuzum.

Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

HASRET!M S@N@

tatlım basınız sağolsun cok üzüldümm
rabbim kalanlarınıza ömür versin

aydinays

Dostlar sağolsun Cananım. Bir varsın bir yoksun. Rabbim hepimizi kendine yakın olan kullarından olmayı nasip etsin inşallah.

HASRET!M S@N@

xxcansuxx

başınız sağolsun canım
maşaallah kayraya çok tatlıdır balık şimdi ısırırım onun  ellerinden  :hungry: :love9: :love9:

Aytii

aa başınız sağolsun canım ya çok üzüldüm  :(

Allah rahmet eylesin  :amin:

doğangüneş

ayşecim başınız sağolsun cnm
mekanı cennet olsun inşallah :amin:
yakışıklıma da bin kere maşallah neler neler yaparmış Allahım esirgesin  :amin: :love9: :opucuk:

Balböceği

aysem başınız sağolsun, mekanı cennet olsun  :amin: 

Paşamaaaa kocaman maşallah :)

Daha neler yapar neler annesi  :nazar: :nazar:   

aydinays

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 23 Nisan , 2012, 18:09:03
başınız sağolsun canım
maşaallah kayraya çok tatlıdır balık şimdi ısırırım onun  ellerinden  :hungry: :love9: :love9:

Allah razı olsun canım, Tam balık oldu, çok tatlı oluyorlar 5. ayından sonra bebeklere sihirli değnek değiyor vallahi. Herşeyleri değişiyor. Buğlemde çok ballanmıştır annesi. Konuşmaya başladı mı prenesimiz?

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 23 Nisan , 2012, 18:11:12
aa başınız sağolsun canım ya çok üzüldüm  :(

Allah rahmet eylesin  :amin:

Allah razı olsun aytenim. İşte kaç yaşında olursa olsun giden arkasında iz bırakmışsa üzülünüyor. Rabbim mekanını cennet eylesin inşallah.
Oğuzum nasıl? Bir kaç gündür yoktum takp edemedim günlüğünüzü.

Alıntı yapılan: doğangüneş - 23 Nisan , 2012, 18:19:47
ayşecim başınız sağolsun cnm
mekanı cennet olsun inşallah :amin:
yakışıklıma da bin kere maşallah neler neler yaparmış Allahım esirgesin  :amin: :love9: :opucuk:

Allah razı olsun Ayşem.   :amin: :amin: :amin:
Ya sorma ayşem kayra tam minik ördek oldu. Artık  gülümsemeleri çağırmaları evi inletiyor.  :nazar: :nazar: :nazar:
Bizim minik prenses nasıl oldu??? artık kız olduğu anlaşılıyor mu cadılıklara başladı mı kuzum??? Abileri ile arası nasıl?

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 23 Nisan , 2012, 18:25:03

aysem başınız sağolsun, mekanı cennet olsun  :amin: 

Paşamaaaa kocaman maşallah :)

Daha neler yapar neler annesi  :nazar: :nazar:   

Allah razı olsun edam.  :amin: :amin: :amin:

Efet ya büyüdükçe evimiz şenleniyorr. Hakanım nasıl canım?

KONYALI

aysem yenı gordum basınız sağolsun cnm,allah gerıde kalanlara saglık versın

aydinays

Alıntı yapılan: KONYALI - 23 Nisan , 2012, 19:12:19
aysem yenı gordum basınız sağolsun cnm,allah gerıde kalanlara saglık versın

Allah razı olsun ferahçım. Allah mekanını cennet etsin inşallah.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

aydinays