29 Mart , 2024, 00:16:02

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ÖMRÜMÜN İLK BAHARI Cnm oğlum KAYRAM

Başlatan aydinays, 19 Ocak , 2012, 12:34:55

« önceki - sonraki »

suzannn

anne olmak ne kadar derin bir duygu

Nezo

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 20 Ocak , 2012, 10:38:53
Bizde Yaşıyacağız Suzancım Bu Duyguları Biliyorsun Dimi İnşallah En Kısa Zamanda Seninde Göbeğin Dolacak Ve Birlikte Bekleyeceğiz Doğumlarımızı  :flowers:

HASRET!M S@N@

20 Ocak , 2012, 10:43:14 #17 Son düzenlenme: 20 Ocak , 2012, 15:37:07 HASRET!M S@N@
cok tatlı maşallah aysecim  :nazar: :nazar: :nazar:
ömrü uzun bahtı güzel olsun inş

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 19 Ocak , 2012, 13:03:50
şükür kavuşturana :)

nerelerdesiniz siz yahu  :opucuk:

Kevser çatladı meraktan bizde öyle

ama ben yerim senin oğluşunuuuuuu maşallah subhanallahhh  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

nasılsınız bakalım nasıl gidiyo bebişle hayat  :opucuk:

:laughing7: :laughing7: EVET YAAA CATLADIM RESMENN YA BİDE ÇOOK ÖZLEMİŞTİM  :k06: :laughing7: :opucuk:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

suzannn

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 20 Ocak , 2012, 10:40:24
Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 20 Ocak , 2012, 10:38:53
Bizde Yaşıyacağız Suzancım Bu Duyguları Biliyorsun Dimi İnşallah En Kısa Zamanda Seninde Göbeğin Dolacak Ve Birlikte Bekleyeceğiz Doğumlarımızı  :flowers:
İNŞALLAH CANIM

aydinays

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 20 Ocak , 2012, 10:36:05
Ayşe Hayırlı Uğurlu Olsun Canım Oğluşun  :nazar: Çokta Geçmiş Olsun Çok Üzüldüm. Çok Tatlı Oğluşun Maşallah  :nazar: :nazar: Günlüğünüzde Güzel Şeyler Paylaşırsınız İnşallah.

Canım  bu  arada  çok  sevindim hamile  yazıyor  ıletinde.  Tebrik  ederim  rabbim sağlıkla  kucağına aldırsın canım. 

Bu Arada 50 Haftalık Hamile Diye Yazıyo Etiketin  :ehi:

canım  çok  teşekkür ederim.  Telefondan  girdiğim ıçin düzeltemiyorum.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Balböceği

Aysem, kuzum sen nerdesin ya.
dogum yaptin gidis o gidis  :caca: hosgeldin canim tekrar aramiza  :love9:  :nazar: :nazar: :nazar:
Oglusun cok tatli masallah, Rabbim size bagislasin  :amin:
Ne kadarlik oldu? sen nasilsin ?

@@@gözde@@@

Ayşecim maşallah paşan kocaman olmuş  :nazar: günlüğünüz hayırlı olsun hep güzel anılarınızı yazmak nasip olsun  :love9: :love9:

xxcansuxx

ayşeeeeeeeeeeeeee :hieyt: :hieyt: :hieyt:  nerdesin sen Allah dan evde olduğunu onun için nete giremediğini biliyordum ya rahattım yoksa nerelerde napıyor diye çok mrk ederdim  :flowers: :flowers:

kayra çokkkkkkkk çokkkkk tatlu maşaallah teyzesinin kuzusuna  :nazar: :nazar: :nazar:
vay be zamn nasıl geçiyor hamişdin doğum iznine ayrıldın şimdi iş başına bir şey kalmamış...
günlüğünüz hayırlı olsun  :amin: bu kadar özletme kendini bir daha  :flowers: :opucuk:

aydinays

Canım oğlumm balım bugün senden ilk defa ayrıldım. İşe başladım canım evladım sabah ne güzelde uyuyordun. Rabbim huzurunu bozmasın. İçim acıdı annem seni sıcacık yatağından almaya. Acaba mama yiyecek misin??? Beni özleyecek misin??? Anne olmak çok başka duyguymuş. Senin o gülen yüzün benim dünyayı unuttuğum andır. Senden başka herşey anlamsız. Dünyam senin etrafında dönüyor. Yeterki sen huzurlu ol oğlum. Rabbime binlerce şükürler olsun ki sana sahibim. Emanetim benim paşam benim gittikçe hayat güzelleşiyor ikimiz içinde. Senin kavramaya çalışmaların. Parmaklarını tutman uyumadan önce. Herşeyin o minicik uzun parmakların o kokun seni şimdiden çok özledim.
Biz geldik artık burdayız. Teyzelerimiz neler yapmış bir bakalım. Uzun süre uzak kaldık değil mi anneciğim :flowers: :flowers: :flowers:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

doğangüneş

ayşecim hoşgeldin tekrardan :flowers:  :opucuk:
paşana bin kere maşallah cnm çokkk tatlı rabbim korusun tüm kötülüklerden inşallah  :amin:
bu arada konun kilitliydi  :dontknow:
demek iş maratonun başladı..rabbim ana oğul gücünüzü kuvvetinizi artırsın inşallah cnm..

aydinays

Alıntı yapılan: doğangüneş - 12 Şubat , 2012, 08:50:52
ayşecim hoşgeldin tekrardan :flowers:  :opucuk:
paşana bin kere maşallah cnm çokkk tatlı rabbim korusun tüm kötülüklerden inşallah  :amin:
bu arada konun kilitliydi  :dontknow:
demek iş maratonun başladı..rabbim ana oğul gücünüzü kuvvetinizi artırsın inşallah cnm..

Amin canım çok saol ayşecim. telefondan girdim bir kaç kere. Ondada konuyu kilitlemişim yanlışlıkla düzeltemedim. :k06: :k06:

aydinays

Canımm oğlumm bugün çok özledim seniii. Dün gece ne sen uyudun nede biz uyuduk. Bugünde uyuyamamısın. Aklım sende hayatımm

KONYALI

hosgeldın ayse..çok merak ettım cnm senı..sordum hep ama kımse bılmıyordu...neyseki iyisiniz...bende mesleğimi kariyerimin doruğunda bıraktım ayse...suan kızıma kıyamıyoırum am üzülüyorum işim içinde...heran bısıler yapabilirim yani..evladı evde bırakmak zor ama hersey zaten onların geleceği için bide böyle düşün..

aydinays

Alıntı yapılan: KONYALI - 14 Şubat , 2012, 01:38:15
hosgeldın ayse..çok merak ettım cnm senı..sordum hep ama kımse bılmıyordu...neyseki iyisiniz...bende mesleğimi kariyerimin doruğunda bıraktım ayse...suan kızıma kıyamıyoırum am üzülüyorum işim içinde...heran bısıler yapabilirim yani..evladı evde bırakmak zor ama hersey zaten onların geleceği için bide böyle düşün..

Kesinlikle canım. Ferahçım en azından 6 ay onunla ol. Eğer mümkünse 1 yıl. Ondan sonra başla bence. Benim malesef mümkün olmadı 3 aylık yapabildim. Çünkü ilk 1 yıl çocuklarımız çok çabuk büyorlar ben şimdi o ilk doğduğu günleri özledim bile.  :love9: :love9: :love9: