2011 Aralık - 2012 Ocak Şubat Bebekleri

Başlatan ƓĤ♡SƬ, 19 Ocak , 2012, 02:21:13

« önceki - sonraki »

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 19 Mart , 2012, 11:40:02
demet mrh canım yok anam ya buğlem hala kendi kendine durmuyor... gaz olayından rahar ama uykudan hemn uyanması ve odada yalnız kalmaması yine aynı... inan mutfağım soğuk eşim başedemedi al yanına kucağında götür sar sarmala kendini harap etme diyor ben yokken...

ama artık öyle bağıra bağıra ağlamıyor di mi? hani diyordun ya devamlı ağlıyor diye.

xxcansuxx

buğlem devam ediyor yine cadılığa... hani demet diyordum ya uyanıkken kucağımda bile ağlıyor diy bu gaz damlası ona çok iyi geldi artık uyanıkken rahat gündüzleri kucakta etrafı izliyor öyle sürekli ağlamıyor... ama odadan 5 dk çıkım arkmdan ağlıyor biraz ağıra alım iyice çığlık çığlığa ağlıyor  :cildir: :cildir: hiç iş yapamıyorum ne zamn uykuya iyice daldı o zaman sütüm azaldı doğru düzgün yemek yiyemiyorum...

xxcansuxx

demet ben anlamıyorum ya yere,koltuğa koyayım yanıma onda bile ağlıyor... kkucakda dik duracakmış hanımefendi etrafı izleyecek... bunada şükür o ağlama krizleri geçti inş. dahada düzelecek... gece çok huysuzdu uyumadı ağladı durdu şimdi nasıl uyur ya  :k06: :k06: beşiğine koydum uyanmadı   :aferin::nazar: :nazar: :nazar:

<<<betty>>>

hmmm rahatlamış ama illa kucak istiyor diyosun yani... kucağına almadan yattığı yerden yanında olsan hep konuşsan yine de ağlıyor mu, kucağına mı gelmek istiyor mu yine?

xxcansuxx

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 19 Mart , 2012, 11:47:57
hmmm rahatlamış ama illa kucak istiyor diyosun yani... kucağına almadan yattığı yerden yanında olsan hep konuşsan yine de ağlıyor mu, kucağına mı gelmek istiyor mu yine?
evet canım ya kucak ya ayakta bazen kucağına yatırmk bile ağlamasına sebep ayaklarını basmak istiyorr demet sen bastırıyormusun kucakta dikilmek istiyor ayağını basıp...

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 19 Mart , 2012, 11:47:13
demet ben anlamıyorum ya yere,koltuğa koyayım yanıma onda bile ağlıyor... kkucakda dik duracakmış hanımefendi etrafı izleyecek... bunada şükür o ağlama krizleri geçti inş. dahada düzelecek... gece çok huysuzdu uyumadı ağladı durdu şimdi nasıl uyur ya  :k06: :k06: beşiğine koydum uyanmadı   :aferin::nazar: :nazar: :nazar:

ben sordum sen cevaplamışsın canım... anladım canım, ipek de öyleydi ama şimdi yattığı yerden başına geçiyorum devamlı konuşuyorum şarkı söylüyorum gülüyorum güldürüyorum durduyorum baya, almıyorum kucağa, çok ağlarsa ozaman alıyorum, başka türlü iş yapamayızki canım, senin de yapamaman normal tabi. canım dene bakalım yavaş yavaş yattığı yerden oyalamaya çalış bakalım...

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 19 Mart , 2012, 11:50:24
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 19 Mart , 2012, 11:47:57
evet canım ya kucak ya ayakta bazen kucağına yatırmk bile ağlamasına sebep ayaklarını basmak istiyorr demet sen bastırıyormusun kucakta dikilmek istiyor ayağını basıp...

evet evet kucağımda yan yatmıyor, dik durmk istiyor ayakta...

<<<betty>>>

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 19 Mart , 2012, 11:50:44
:hello: slm kızlar biz geldik kızımla  :love9: :love9:
hgeldiniz canım ecre sultanda mı  :k06: :k06: vayyy yerim ben onun ellerini :hungry: :hungry: sen süle o yazsın iletileri... ilerde öyle yaparız inş.  :laughing7: :laughing7:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

demetcim kızım mıcırdıyo suanda sonra gelirim ben yine bi bakayım  ;D

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

<<<betty>>>

canan biz de bugün 2. ay aşısını yaptırdık, ebemiz izinli olduğundan azıcık geç kaldı ama çok sorun olmazmış, 2 ayı 10 gün geçti... boyu kilosuna bakıldı yine, maşallahı var kızımın  :nazar:
6550 gram 62 cm olmuş  :nazar: :nazar: :nazar:
rotavirüs de bugünkü aşıyla aynı gün olmalıymış, aşıyı alıp akşam dr.umuzun evine gidicez, o yapıcak inşallah...

xxcansuxx

demet uzun yerde kaldığı tek zamn altının açık olduğu zaman nasıl mutlu oluyor bende kaloriferin yanında açıyorum birde ufoyu ona çevirip açıyorum o ara evimin kalabalığını topluyorum, mutfağı toparlıyorum vs... hiç ses çıkmıyor debelenip duruyor...

xxcansuxx

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 19 Mart , 2012, 11:56:50
canan biz de bugün 2. ay aşısını yaptırdık, ebemiz izinli olduğundan azıcık geç kaldı ama çok sorun olmazmış, 2 ayı 10 gün geçti... boyu kilosuna bakıldı yine, maşallahı var kızımın  :nazar:
6550 gram 62 cm olmuş  :nazar: :nazar: :nazar:
rotavirüs de bugünkü aşıyla aynı gün olmalıymış, aşıyı alıp akşam dr.umuzun evine gidicez, o yapıcak inşallah...
geçmiş olsun canım çok ağladı mı  :sad1: :sad1:
maşaallah demet 70 günlük yani kilosu boyu çok güzel  :nazar: :nazar: :nazar:

xxcansuxx

demet sen huggies kullanıyorsun dimi kaç no kullanıyorsunuz 3dürde ne zamn geçtiniz  :icon_scratch: