2011 Aralık - 2012 Ocak Şubat Bebekleri

Başlatan ƓĤ♡SƬ, 19 Ocak , 2012, 02:21:13

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 14 Mart , 2012, 14:14:37
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 14 Mart , 2012, 14:10:48
kızlar bebişleriniz emzik alıyorlar mı?
benimki bi türlü alışamadı, hatta zorlayınca öğürüyor  :sad1:
7 tane meme aldım.içlerinden sadece bakkal memesini tutuyor.1 tl.fiyatı :k06: :k06: :k06: :k06:
chicco nuk...hepsini denedim ama nafile.
bakkal memesini dene canım valla öbür emzikler gibi çok sağılklı değildir ama napayım.ağlayınca hemen tutuyor onu şükür.2 ayda anca alıstırdık bizde,çok uğrastık.ona rağmen hala hemen tutmuyor.bazen dediğin gibi öğürüyor
önceki iletileri okumadım buna cvp vereyim bari  :k06: :k06:
hayır benimkide almıyor çok üzerine düştüm ama yok

KasrıCinan

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

xxcansuxx

demet ben o ellerini sordum dra belki anlatmışımdır hatırlamıyorum... o keşfettikleri için ellerini ağızlarına alıyorlarmış 3.ayda daha çok olacak dedi dr emzikle alakası yokmuş emzik verebilirsin ama dedi tutmadı deyince boşver o zaman dedi.. o emme isteği açlıktan değil dedi...ben acaba emzik almıyor parmak emer mi dedim yok hayır dedi...

<<<betty>>>

anammmm yerim ben onun emzik tutmaya çalışan ağzını  :hungry: :hungry:  :love9:

KasrıCinan

demetim benim oğlum babasına kıyamıyor 1 tl lik emzik kullanıyor  emzik resmi koydum bak.yumusacık.bak kesin alır bunu görürsün.anne memesi gibi. :ehi: :ehi:
komsularım geldi ben çıkıyorum görüsürüz.

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 14 Mart , 2012, 14:22:49
demet ben o ellerini sordum dra belki anlatmışımdır hatırlamıyorum... o keşfettikleri için ellerini ağızlarına alıyorlarmış 3.ayda daha çok olacak dedi dr emzikle alakası yokmuş emzik verebilirsin ama dedi tutmadı deyince boşver o zaman dedi.. o emme isteği açlıktan değil dedi...ben acaba emzik almıyor parmak emer mi dedim yok hayır dedi...

evet canım anlatmıştın, biliyorum ama öyle olmuyor cananım,görümcemin kızı 1 yaşında emzik almadı, parmak emiyor, ve çok kötü durumdalar her yeri salya, eli hep ağzında, yerde emeliyor sonra elini ağzına götürüyor, hep yerde zaten, ellerini de her daim temiz tutamazsın. keşke alsa bizimkiler emzik, çok büyük kolaylık anneler için, etrafımda herkes öyle diyor...

xxcansuxx

sümeyram oğluşunun tam fotosunu koyaydın ya  :k06: :k06: emziğikomuşsun tek  :caca: :caca: şimdi bakkal bulmak gerek burada bakkalda yok

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 14 Mart , 2012, 14:26:18
demetim benim oğlum babasına kıyamıyor 1 tl lik emzik kullanıyor  emzik resmi koydum bak.yumusacık.bak kesin alır bunu görürsün.anne memesi gibi. :ehi: :ehi:
komsularım geldi ben çıkıyorum görüsürüz.

tamam canım görüşürüz  :wave: Allah a emanet olun kuzunla  :opucuk: :opucuk:

olvido

bende lokum değdiriyorum azıcık öyle veriyorum emziği tatlısı geçin ce fırlatıyo iki elini birden sokuyor ağzına sonrada öğürüyor elleri o kadar sokuyro ki :)

xxcansuxx

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 14 Mart , 2012, 14:27:41
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 14 Mart , 2012, 14:22:49

evet canım anlatmıştın, biliyorum ama öyle olmuyor cananım,görümcemin kızı 1 yaşında emzik almadı, parmak emiyor, ve çok kötü durumdalar her yeri salya, eli hep ağzında, yerde emeliyor sonra elini ağzına götürüyor, hep yerde zaten, ellerini de her daim temiz tutamazsın. keşke alsa bizimkiler emzik, çok büyük kolaylık anneler için, etrafımda herkes öyle diyor...
evet bizim bi arkadaşın kızı 3 yaşında hala parmak emiyor bırakamadı annesi... o parmağı incelmiş hatta  :sad1: :sad1: canım o emeceği parmağını alışından belli oluyormuş  :dontknow: geçn geln arkadaşım dedi... onun kızıda emzik almamış ama parmkda emmiyor... öyle tek parmağını alırsa ona engel ol ama yumruk şeklinde yapıp o tepecikleri emiyorsa bir şey olmaz benimde öyle sokardı çünkü dedi...  :dontknow:

<<<betty>>>

cananım ben de çıkıyım canım, anlamadım gitti benim kız yine altına yaptı, sanırım ishal oldu...
saat 12 den beri kaç defa yaptı anlatamam, azönce açtığımda tam silerken su gibi ellerimin üzerine de yaptı,
neden oldu anlamadım... uyursa yine girerim canım, öpüyorum kızınla seni  :opucuk:

muhribe

kızlar, emzik almıyorsa bebekleriniz zorlamayın. zaten en geç 1 yaşında bıraktırmak zorunda kalacaksınız emzik emseler bile. yoksa diş yapısı bozuluyormuş bizim doktor öyle dedi. benim oğlum da emmedi emzik, ben de zorlamadım. canı istediğinde emiyordu şimdi çoktan bıraktı. parmak emmesine gelince ya damakları kaşınıyordur ya da elleriniğ keşfediyorlardır.  :icon_thumright:

xxcansuxx

tmm canım g.yine... ama dikkat et ishal olup olmadığına... inş. ishal değildir bazen biriktiriyorlar sanırım öyle yapıyorlar  :dontknow: bende çıkarım buğlemi uyutacağım

xxcansuxx

Alıntı yapılan: muhribe - 14 Mart , 2012, 14:35:54
kızlar, emzik almıyorsa bebekleriniz zorlamayın. zaten en geç 1 yaşında bıraktırmak zorunda kalacaksınız emzik emseler bile. yoksa diş yapısı bozuluyormuş bizim doktor öyle dedi. benim oğlum da emmedi emzik, ben de zorlamadım. canı istediğinde emiyordu şimdi çoktan bıraktı. parmak emmesine gelince ya damakları kaşınıyordur ya da elleriniğ keşfediyorlardır.  :icon_thumright:
aslında doğrusun şurda yaşlarına ne kaldı 10 ay  :k06: :k06: birde onu bıraktırmakda zor... aslında başta hiç istemedim annem rahatlık senin için dedi tmm dedim onuda kız almıyor... sadece pekmezle ve anne sütüne batırıp denedim olmuyor... parmk emmiyor elini emiyor yumruk yapıp sığdığı kadarını  :k06: :k06:

olvido

canan kızım 4 gündür kaka yapmıyor normal mi sence