2011 Aralık - 2012 Ocak Şubat Bebekleri

Başlatan ƓĤ♡SƬ, 19 Ocak , 2012, 02:21:13

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

kuzuyu emziriyorum yazamıyorum o yüzden.nasılsınız görüşmeyeli.
demetim kontürm yoktu yazamadm cvp aksam sana :opucuk: :opucuk:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

<<<betty>>>

hoşgeldin sümeyram  :opucuk:
anladım zaten kntr olmadığını... ben de ipeği giydiriyorum bi yandan, bi kaka yaptı, her yer battı  :k06:
siz nasılsınız? paşamın neyi var?

xxcansuxx

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 14 Mart , 2012, 13:21:41
canannn  :director: :director: :director:
dün aşıya gidicektiniz di mi siz? nasıldı? çok ağladı mı buğlem?
bi de rota virüsü aşısını sordun mu sağlık ocağındakilere?
slm kızlar canım orada yaygarayla ağladı vurulduktan sonra kucağım aldım sustu hemen şükür öyle çok ateşi olmadı evde 2-3 saat sonra ağladı yeni  etki etti sanki iğneler :))
rotavirüsü yaptırmadık canım dr ve hemşireler biz kendi çocuğumuza yaptırmadık dedi... özellikle dr gerekli olanları devlet yaptırıyor zaten hiç özel aşı yaptırmadım dedi... kırsal kesimdekiler yaptırabilir ama sizi biliyorum çeşme suyu vermezsiniz bebeğe temizliğe dikkatediyorsun dedi... yaptırmadık...

xxcansuxx

sümeyra selm hgldin... benimkide uyuyordu uyandı şimdi emiyor
paşn nasıl sen aşıları vurdundun dimi rota yaptırdın sanırım

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 14 Mart , 2012, 13:39:35
anladım zaten kntr olmadığını... ben de ipeği giydiriyorum bi yandan, bi kaka yaptı, her yer battı  :k06:
oyy fındığım batırdı demek her yeri.ohh temizlesin annesi,, ;D ;D ;D maşallah hep böyle bol bol yapsın.valla bizimiki kaka yaptıkca ben seviniyorum :ehi:
canım grip olmuş.doğduğundan beri hafif öksürüğü vardı,hırıltısı vardı.iyice arttı,çok öksürüyor.öksürürken balgam tıkıyor nefes alamıyor.bağırıyor resmen.hapşuruk desen oda var.içim gidiyor.dün ağladım korkuma.hiç nefes alamadı.morardı kaldı.sonra kendine geldi aam kendi de çok korkmus dudağını büzüp ağladı :crybaby2: gece yine öyle oldu .balgamı atamıyor öksürmeyide bilmiyor çok zorlanıyor iste

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 14 Mart , 2012, 13:43:23
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 14 Mart , 2012, 13:21:41
canannn  :director: :director: :director:
dün aşıya gidicektiniz di mi siz? nasıldı? çok ağladı mı buğlem?
bi de rota virüsü aşısını sordun mu sağlık ocağındakilere?
slm kızlar canım orada yaygarayla ağladı vurulduktan sonra kucağım aldım sustu hemen şükür öyle çok ateşi olmadı evde 2-3 saat sonra ağladı yeni  etki etti sanki iğneler :))
rotavirüsü yaptırmadık canım dr ve hemşireler biz kendi çocuğumuza yaptırmadık dedi... özellikle dr gerekli olanları devlet yaptırıyor zaten hiç özel aşı yaptırmadım dedi... kırsal kesimdekiler yaptırabilir ama sizi biliyorum çeşme suyu vermezsiniz bebeğe temizliğe dikkatediyorsun dedi... yaptırmadık...

maşallah buğleme  :nazar: çok üzmemiş seni kızın  :nazar: :nazar:
bakalım bizimki napıcak p.tesi günü...
ben de çok kararsızım aşı konusunda, bizim dr.da yapalım diyor  :dontknow:

olvido

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 14 Mart , 2012, 13:46:31
slm kızlar bizde emiyoruz şu anda benim doktorum bu aşıları öneriyor ama ben henüz kararsızım 3. ayda ilk özel aşı ishal içinmiş rota aşısı ne ola ki

xxcansuxx

Alıntı yapılan: olvido - 14 Mart , 2012, 13:51:27
slm kızlar bizde emiyoruz şu anda benim doktorum bu aşıları öneriyor ama ben henüz kararsızım 3. ayda ilk özel aşı ishal içinmiş rota aşısı ne ola ki
h.geldin tuğba.. 2. ve 4. ay sonunda yapılıyor... 3. ayda değil   :icon_scratch:

xxcansuxx

bebeklerin beslenme zamanı demek biz emmeyi bitirdik şap şup 3dk bitiyor emme işi  :k06: :k06:

ben altına bakayım kızlar buğlemin

KasrıCinan

hosbulduk.yok yaptırmadık kaldı.doktorumuz yaptırın demisti ama.

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 14 Mart , 2012, 13:49:39
oyy fındığım batırdı demek her yeri.ohh temizlesin annesi,, ;D ;D ;D maşallah hep böyle bol bol yapsın.valla bizimiki kaka yaptıkca ben seviniyorum :ehi:
canım grip olmuş.doğduğundan beri hafif öksürüğü vardı,hırıltısı vardı.iyice arttı,çok öksürüyor.öksürürken balgam tıkıyor nefes alamıyor.bağırıyor resmen.hapşuruk desen oda var.içim gidiyor.dün ağladım korkuma.hiç nefes alamadı.morardı kaldı.sonra kendine geldi aam kendi de çok korkmus dudağını büzüp ağladı :crybaby2: gece yine öyle oldu .balgamı atamıyor öksürmeyide bilmiyor çok zorlanıyor iste

oyyy kıyamam ona ben  :y25:
ben hafif hafif öksürünce bile telaşlanıyorum, kimbilir sen ne kadar kötü oluyorsundur,
geçmiş olsun canım, Allah acil şifalar versin kuzuma  :amin: :amin:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 14 Mart , 2012, 13:58:25
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 14 Mart , 2012, 13:49:39

oyyy kıyamam ona ben  :y25:
ben hafif hafif öksürünce bile telaşlanıyorum, kimbilir sen ne kadar kötü oluyorsundur,
geçmiş olsun canım, Allah acil şifalar versin kuzuma  :amin: :amin:
evet hiç sorma.amin gülüm benim :amin:

<<<betty>>>

kızlar bebişleriniz emzik alıyorlar mı?
benimki bi türlü alışamadı, hatta zorlayınca öğürüyor  :sad1:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 14 Mart , 2012, 14:10:48
7 tane meme aldım.içlerinden sadece bakkal memesini tutuyor.1 tl.fiyatı :k06: :k06: :k06: :k06:
chicco nuk...hepsini denedim ama nafile.
bakkal memesini dene canım valla öbür emzikler gibi çok sağılklı değildir ama napayım.ağlayınca hemen tutuyor onu şükür.2 ayda anca alıstırdık bizde,çok uğrastık.ona rağmen hala hemen tutmuyor.bazen dediğin gibi öğürüyor

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 14 Mart , 2012, 14:14:37
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 14 Mart , 2012, 14:10:48
7 tane meme aldım.içlerinden sadece bakkal memesini tutuyor.1 tl.fiyatı :k06: :k06: :k06: :k06:
chicco nuk...hepsini denedim ama nafile.
bakkal memesini dene canım valla öbür emzikler gibi çok sağılklı değildir ama napayım.ağlayınca hemen tutuyor onu şükür.2 ayda anca alıstırdık bizde,çok uğrastık.ona rağmen hala hemen tutmuyor.bazen dediğin gibi öğürüyor

:ehi: :ehi: :ehi: bak sen paşama, masrafsız damadım benim  :ehi:
ee alışınca diğerlerine geçersin zaten canım, bi tutmayı öğrensin de yeterki ...
ben de alayım bari şu bakkal memesinden  :k06: benim kız beğencek mi bakalım...
bizimki varsa yoksa ellerini yesin, deli ediyor beni  :cildir: