८εռռεէ ĸօĸսlularım... abla kardeşin maceraları başlıyor :)

Başlatan xxcansuxx, 17 Ocak , 2012, 19:28:59

« önceki - sonraki »

asya81

2.Mİ  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo HAYIRLISI OLSUN. ÇOK CESUR YÜREK GÖRDÜM SENİ :toothy10: ŞAKA Bİ YANA HAYIRLISI OLSUN :amin:9.AYINIZ HAYIRLI OLSUN

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 12 Ekim , 2012, 13:18:01
Oy maşallah güzel gözlüme  :love9: :nazar: Rabbim hayırlı uzun ömürler versin  :amin:

Demek niyetlendiniz ha  :occasion5: hadi inşallah  :amin:
:opucuk: :opucuk: :opucuk: arayı uzatmayalım diyoruzda cadımın şu diş dönemi bir geçse birde hamileliğin ilk ayları gözümde büyüyor eşimi evde bulamıyoruz, bulsak ortada ben yokum yorgunlukan sızıyorum  :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1: nasıl olcaksa edam  :ehi: :ehi: :ehi:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: asya81 - 12 Ekim , 2012, 13:32:43
2.Mİ  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo HAYIRLISI OLSUN. ÇOK CESUR YÜREK GÖRDÜM SENİ :toothy10: ŞAKA Bİ YANA HAYIRLISI OLSUN :amin:9.AYINIZ HAYIRLI OLSUN
:ehi: :ehi: :ehi: ne diye korktun bacım ya
ben rahat kadınım bebeleri yapıp büyütüp kenara çıkmam lazım bu eziyei 3-5 sene sonra sil baştan unumuşken tekrar çekemem gibi geliyor asya bakalım kocalar 1lede kalmayacaklar sonuçta Allah verirse birde geç oldu ya bakarsın 2.de geç olur bilemeyiz biz ilerki aylarda başlayalım diye niyetlendikk bakalım  :aferin: :aferin: :aferin:

asya81

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 12 Ekim , 2012, 13:55:30
ben rahat kadınım bebeleri yapıp büyütüp kenara çıkmam lazım bu eziyei 3-5 sene sonra sil baştan unumuşken tekrar çekemem gibi geliyor asya bakalım kocalar 1lede kalmayacaklar sonuçta Allah verirse birde geç oldu ya bakarsın 2.de geç olur bilemeyiz biz ilerki aylarda başlayalım diye niyetlendikk bakalım  :aferin: :aferin: :aferin:
bi yandanda hak veriyorum canım rahata erip ortaya çıkarmışken tekrar istermiyim bilmiyorum :-ooo bizim denememizden 6-7 ay sonra oldu öyle pat diyede olmuyor.nasip tabi.tutup 3 yaşında yapmaya kalkıp 1 yıl sonrada olabilir.nasip tabi.bide rahat oluncak oldu olmadı adetim geldi gelmedi pisikolojik rahatlıktan hemende olabilir :-ooo

Balböceği

Bende ilk dört aydan korkuyorum iste  :-\

Bakalım hele bı 2014 gelsin dımı ya  :ehi:

Olur olur inşallah  :occasion5:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: asya81 - 12 Ekim , 2012, 13:59:35
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 12 Ekim , 2012, 13:55:30
bi yandanda hak veriyorum canım rahata erip ortaya çıkarmışken tekrar istermiyim bilmiyorum :-ooo bizim denememizden 6-7 ay sonra oldu öyle pat diyede olmuyor.nasip tabi.tutup 3 yaşında yapmaya kalkıp 1 yıl sonrada olabilir.nasip tabi.bide rahat oluncak oldu olmadı adetim geldi gelmedi pisikolojik rahatlıktan hemende olabilir :-ooo
yani öyle evdeki hesap uymuyor ya bakalım ne zamn gelir 2.ler denemeden sonra  :dontknow: doğada eziyetliydi ilk aylarında inş. 2.ler rahat olur amannn olsun be asya 9 ayda bunlar büyür gider sadece hamileyken evdeki bebekle uğraşmak zor olur mu o düşündürüyor sonuçta gurbetteyiz...

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 12 Ekim , 2012, 14:02:58
Bende ilk dört aydan korkuyorum iste  :-\

Bakalım hele bı 2014 gelsin dımı ya  :ehi:

Olur olur inşallah  :occasion5:
aynen benimilk 4 ay berbat geçmiştikendime bakamasım şimdi evde bir bebek var yardımcıda yok öyle anne vs... hayırlısı belki 2.de mide bulantısı olmaz ne diyelim...

eda sultan  :caca: :caca: :caca: ne 2014ü 2013 çuvala mı girdi de 2014ü bekliyorsun  :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 12 Ekim , 2012, 14:07:38
Hahahahahaha Allah mı söyletti acaba  :ehi:

2013 yazacaktım  :ehi: :ehi:
ilahi eda kurtuluşun yok önünde kocaaaa 1 sene var birde evde koca var  :ehi: :ehi: sen düşün artık sonunu gelsin hakanıma kardeş  :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2:

xxcansuxx

tatlı cadım benim yeni birşeyleri öğrenmek için hep yeni ayını bekliyorsun  :aferin: :aferin: sen çok cadısın biliyorsun dimi  :love7: :love7: :love7:

bugün 9 ay 1 günlük oldun yazmıştım koltuklara kalkıyordun ama sıralamıyordun bugün sıralamaya başladın  :muzz: :muzz: :muzz:  :nazar:
pek bir şekeyyyy adımını atıyorsun kızım yandan yandan  :hieyt: :hieyt: :hieyt: tesadüf oyuncağın yukardaymış almak için geldin yanıma baktım adım atıyorsun yan yan  :k06: :k06: kuzucum benim öpüp öpüp doyamadığım  :opucuk: :opucuk: öpücük manyağı yapacağım yakında seni  :love9: :love9: :love9:

2 gündür hiç birşey yemiyorsun kafa ateşin var şu dişler gelcekse bir gelseydi ben dişe yoruyorum artık   :'( :'( şimdi uyuyorsun hemen uyanma annemde çay keyfi yapayım ben de....tatlı  uykular meleğim  :sleepy1: :sleepy1:
[/color

aydinays

Maşallah Cananım buğlem 9 aylık mı oldu. İşte bundan sonrsası süper hızlı ve çok sevimli geçiyor. Rabbime binkez şükür etsem yolunda ölsem yinede ödeyemem ona olan borcumu. Çok şükür ki sağlıklı, eli ayağı düzgün evlatlarımız var.  :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

xxcansuxx

Alıntı yapılan: aydinays - 18 Ekim , 2012, 20:52:53
Maşallah Cananım buğlem 9 aylık mı oldu. İşte bundan sonrsası süper hızlı ve çok sevimli geçiyor. Rabbime binkez şükür etsem yolunda ölsem yinede ödeyemem ona olan borcumu. Çok şükür ki sağlıklı, eli ayağı düzgün evlatlarımız var.  :amin: :amin: :amin:
öyle canım 9 aylık oldu kayranında yaşına kalmadı gelinin girdi yaşına  :nazar: :nazar: :nazar:
maşaallah ya bebişler hızla büyüdü hala inanamıyorum ayşe bizlerde anne baba olduk binlerce şükür gözümüzün önünde büyüyorlar öpmeye koklayamaya doyamıyorum oda nasıl gülücükler saçıyor maşaallah onlara verene kurban olurum  :love9: :love9: :love9:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:k06: :nazar: :hello2: masallah benim kızıma artık sıralıyor demek oyy verene kurban olam  :amin:

cananım ee sizdede geri sayım baslıyor doğum gunune az kaldı  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 19 Ekim , 2012, 13:04:06
:k06: :nazar: :hello2: masallah benim kızıma artık sıralıyor demek oyy verene kurban olam  :amin:

cananım ee sizdede geri sayım baslıyor doğum gunune az kaldı  :hieyt: :hieyt: :hieyt:
evet canım az kaldı ama o zmana ecre 3 ay daha büyüyecek  :nazar: :nazar:  :love9: :love9: iyi ki varlar hayatımızda  çok şükür  :amin: :amin: :amin:

xxcansuxx

20 ekim 2012

meleğim bugün 9  ay 9 günlüksün  :nazar:  :nazar: :nazar:
dün sağlıkocağına götürdük damlalarını aldık ve kilonu öğrendik  :occasion5: :occasion5: aylardır ilk kez bu kadar çok artış oldu kilonda  :nazar: :nazar: :nazar: 7800 gr olmuşsun babanda şikayet etti dr teyzene beni hocam kusturana kadaar yediriyor diye  :suclu: :suclu:

dün işim vardı mutfakta sen yanıma hiç gelmedin  baktım mause ile oynuyordun seslenmedim... baban bilgisayara bakcaktı bakmasıyla bu ne hal demesi bir oldu klavyeye bir baktım  6-7 tuş yerinde yok sen çıkarmışsın  :ehi: :ehi: :ehi: nasıl tırnaksa taktığın gibi çıkartıyorsun  :k06: :k06: demek ondan yanıma gelmemişsin karıştırıcı seni  :k06: :k06:

benim dediğimi yapıyorsunda babişkon dediğinde yapmıyorsun güzelim  :honk: :honk: baban senin sevginle ölüyor geçen al bu kızı yoksa ısıraacağım kendimi tutamıyorum dedi öpüyor kokluyor doymuyor hınca hınç sevmek istiyor seni onu çok iyi anlıyorum ben evde akşama kadar öyle dolanıyorum  :love7: :love7: :love7:

işte böyle minik meleğim  günbe gün büyüyorsun bu hallerini özleyeceğiz  :love9: :love9: A.E.OL  :amin: :amin: