८εռռεէ ĸօĸսlularım... abla kardeşin maceraları başlıyor :)

Başlatan xxcansuxx, 17 Ocak , 2012, 19:28:59

« önceki - sonraki »

aydinays

Dur canan daha ne ki? Kayra artık arabasında gelirken yolda gördüklerine laf atıyor.Onlara bişeyler diyor. Dönüp Kayra'ya bakıyorlar. Gittikçe cadılaşacak Buğlem'im.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

°•.ℓανιηуα.•°

hay maşallah buğleme canan  :nazar:

epeydir takip edemiyordum maşallah kocaman olmuş.

idrarındaki problemin de geçmesine çok sevindi. Rabbim bebişlerimize dert sıkıntı vermesin  :amin:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: aydinays - 24 Mayıs , 2012, 12:42:13
Dur canan daha ne ki? Kayra artık arabasında gelirken yolda gördüklerine laf atıyor.Onlara bişeyler diyor. Dönüp Kayra'ya bakıyorlar. Gittikçe cadılaşacak Buğlem'im.
ayşem sorma geçen markete gittik alışverişi ben yaptım babasının kucağında bizimki bir başladı konuşmaya bebekçe  :k06: :k06: eşim kızım sus diyor yok bu bağırdıkça herkesin gözü bebek arıyor kim bu diye gelip gelip sevdiler  eşimde sen bunu oturmalar götürüyorsun orda kaydediyor çenesi durmuyor diyor  :k06: :k06: şimdiden cadı mı cadı oldu ayakta durmaya bayılıyor o kafasını bir dikiyor ayşe ben bakın basıyorum beceriyorum der gibi  :nazar: :k06: :k06:
maşaallah bebeklerimize kayrada fena ha laf atmalar falan  :k06: :k06: :nazar:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 24 Mayıs , 2012, 23:57:30
hay maşallah buğleme canan  :nazar:

epeydir takip edemiyordum maşallah kocaman olmuş.

idrarındaki problemin de geçmesine çok sevindi. Rabbim bebişlerimize dert sıkıntı vermesin  :amin:

büyüdü teyzesi maşaallah bugünleride gördük çok şükür eziyeti kalmadı artık ilgi oyun istiyor karı-koca-bebek yerlerde yuvarlanmaktan haşatımız çıkıyor sızıp kalıyoruz gece  :k06: :k06:

tickera baktımdaa paşacık abi olmuş iyice 1 yaşına bir şey kalmamış maşaallah kuzuma  :love9: :love9:

xxcansuxx

28 mayıs 2012 benim elleri yumak yüzü gül, kokusu cennet olan kızım artık bizleri bilecek kadar büyüdün 4.5 aylık oldun 5e doğru koşuyorsun :nazar:  zaman su gibi akıp geçiyor...
minyatür gibisin büyümüşde küçülmüşün sanki öyle hareketlerin var ki güldürüyor beni... hele o sabah uyanınca beşiğinin başına geldiğimde o masum sırıtışın ellerrini açıp şımarışın yok mu dünyada böyle bir lezzet yok  :love9: :love9: o an hrşeyi unutturur anne olduğumu hatırlatır bana o gülüşün hiç eksik olmasın yavrum ne zaman gözlerin beni arasa ben hep yanında olayım inşaallah  :amin: :amin:

şimdi uyuyorsun geşmelere gitcezz seninle uslu bebek ol ağlama tamam mı... misafirliğe gittiğimizde hem ağlıyor yabancılıyorsun hemde merakla etrafı süzüyorsun o haline gülüyorlar senin o gözlerini öyle ayıra ayıra etrafı süzme olur mu kızım  :k06: :k06:

işte böyle can kuşum ayyy sen ne tatlı oldun öyle bakmaya öpmeye doyamıyorum seni A.e.ol yavrum s.çookkkkkkk seviyorummmmm  :love9: :love9: :love9: :amin: :nazar:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

masallsaahh  buglemıme  :nazar: :nazar: :nazar:
kızlar boyle cılvelı oluyor pekı emıre ne demelı habıre bısdeyler sayıyor  :k06:
emırde yenı bır yere gıttıgımızde etrafı suzuyor gozlerını dıkıyor acaba benımle kım konusacak benı kım guldurecek dıye beklıyor  :ehi: hemen hazır gulmesı  :ehi: :ehi:

ayse emırle kayra capkınolacak bellı  :k06: bızımkı hemsıre dr gordumu kendınden  gecıyoo  :k06:

HASRET!M S@N@

xxcansuxx

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 29 Mayıs , 2012, 13:55:19
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:opucuk: :opucuk: siz süperrr üçlüyüde kocaman  :nazar: :nazar: :nazar:

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 29 Mayıs , 2012, 13:51:23
kızlar boyle cılvelı oluyor pekı emıre ne demelı habıre bısdeyler sayıyor  :k06:
emırde yenı bır yere gıttıgımızde etrafı suzuyor gozlerını dıkıyor acaba benımle kım konusacak benı kım guldurecek dıye beklıyor  :ehi: hemen hazır gulmesı  :ehi: :ehi:

ayse emırle kayra capkınolacak bellı  :k06: bızımkı hemsıre dr gordumu kendınden  gecıyoo  :k06:

maşaallah emire emirdede ayrı bir hava var yakışıklı mavişim alışkanlık yaptı sevilmek demekki bakınıyor kim güldürecek beni diye  :k06:  :love7: :love7:

aydinays

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 25 Mayıs , 2012, 00:07:01
Alıntı yapılan: aydinays - 24 Mayıs , 2012, 12:42:13
ayşem sorma geçen markete gittik alışverişi ben yaptım babasının kucağında bizimki bir başladı konuşmaya bebekçe  :k06: :k06: eşim kızım sus diyor yok bu bağırdıkça herkesin gözü bebek arıyor kim bu diye gelip gelip sevdiler  eşimde sen bunu oturmalar götürüyorsun orda kaydediyor çenesi durmuyor diyor  :k06: :k06: şimdiden cadı mı cadı oldu ayakta durmaya bayılıyor o kafasını bir dikiyor ayşe ben bakın basıyorum beceriyorum der gibi  :nazar: :k06: :k06:
maşaallah bebeklerimize kayrada fena ha laf atmalar falan  :k06: :k06: :nazar:

sorma canım. Kayrayı 4 aylık  muyanesi için doktora götürdüğümüzde eşimle, kayra ve ben asansöre bindik büyük hasta asansörleri. içerisi insan dolu eşimde sakladı kayrayı. Gören ellemek istiyor diye. Bizim bebeğin olduğunu neredeyse kimse görmüyor. Kayra bir ellerini emdi. cop cop öyle bir ses çıktı bebek mi vardı asansörde demeye başladılar. Bunlar böyle ilgi odağı olmak için ellerinden geleni yapıyorlar.
Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 29 Mayıs , 2012, 13:51:23

Sorma canım vallahi. Şimdiden oğlumun aablaları var. Sevmeye geliyorlar. Onu götürüyorlar gezmelere. Kayınvalidemin orda durmuyor. Bir gün gidiyorum bir koşu teyzesi götürüyor. Bir komşu kızının kucağında. Şimdiden baktırıyor kendine  :k06: :k06: :k06:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

melek100lü

:nazar: :nazar: :nazar: Maaşallah buğleme  :opucuk:

ben yeni keşfettim bu sayfayı  :k06: :k06:

bebeklerin ilklerini kusura bakmayın biraz geç oldu ama  :suclu: :suclu:

rabbim kızına sağlıklı hayırlı uzun ömürler versin inşallah :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: melek100lü - 30 Mayıs , 2012, 16:50:04
:nazar: :nazar: :nazar: Maaşallah buğleme  :opucuk:

ben yeni keşfettim bu sayfayı  :k06: :k06:

bebeklerin ilklerini kusura bakmayın biraz geç oldu ama  :suclu: :suclu:

rabbim kızına sağlıklı hayırlı uzun ömürler versin inşallah :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
tşk ederiz teysesi  :opucuk: :opucuk: geç olsunda güç olmasın derler ya  ;)
oyy yakında sende bu bölüme bir başlık açarsın sağlıkla inşaallah sanırım ilk bebeğin değil dimi bu karıştırıyor muyum ki  :icon_scratch: :icon_scratch:
aminnn cümlemizin yavrusuna rabbim sağlıklı ömür versin  :amin: :amin: :opucuk:

xxcansuxx

5 haziran 2012

meleğim bugün 4 ay 25 günlüksün maşaallah sana büyüyorsun senle çok güzel vakit geçiriyoruz annem o boynuna yumuldu mu yorulana kadar kaç kez öpüyorum seni bilmiyorum  :love7: :love7: :love7: yerlerdeyiz seninle birlikte yerlerde sürünüyorum çok tatlısın ya o gözlerini açıp bakman yokmu bitiyorum sana  :love9: :love9: :love9:
2gün önce ilk pikniğine gittin haydi iyisin hiç beni üzmedin akıllı kızım  :aferin: :aferin: uykun geldi arabanda uyudun, uyandın amcaların teyzelerin seni kucağından indirmedi... sen çok şanslısın gurbette olsakda benim gibi anne ve baban olduğundan  çok teyze/amcan var  :laughing7: :laughing7:  günlerimiz dolu dolu geçiyor... yazda geldi daha da  çokkk gezeceğiz babanla bir sürü planımız var sende bize ayak uyduruyorsun gezmeyi seviyorsun daha ne olsun  :nazar: :nazar: :nazar:

şimdi yerdesin poponu kaldırıp ayaklarını öne topluyorsunda kollarını ileri atmayı beceremiyor ıkınıp tısılayıp duruyorsun  :k06: :k06: kuş gibi kollarını yana açmayacaksın güzelim öne atacaksın  :k06: :love9: :love9: :love9:

geçen sana pilli bebek aldık çok komiktin müzik çalıp dans eden bebekten korktun  :ehi: :ehi: ağlamayıp çığlık çığlığa bağırdın 2 gün şimdi alıştın saçını başı yoluyorsun bebeğin sen misin beni korkutan dercesine  :k06: :k06: kuzuların kuzusu çok tatlısın ya rabbim korusun seni ve tüm melekleri  :nazar: :nazar: :nazar: Ae.ol cennet kokulum  s.çokkk seviyorum annem :amin: :love9: :love9:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url