८εռռεէ ĸօĸսlularım... abla kardeşin maceraları başlıyor :)

Başlatan xxcansuxx, 17 Ocak , 2012, 19:28:59

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 18 Ocak , 2012, 18:41:15
Allah razı olsun kızlar hepinizden  :amin: :amin:
güzel dilekleriniz içinde ayrıca  :opucuk: :opucuk:

evet cananım ya gerçekten hayat süprizlerle dolu nerden nereye diyorum inş. sizlerde kavuşacaksınız meleklerinize  :amin: :amin: öyle çok dua ediyorum ki rabbim kabul etse keşke  :amin: :opucuk: :flowers:
inş bizlerede bugünleri yasamak nasip  olur

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 20 Ocak , 2012, 17:33:26

evet cananım ya gerçekten hayat süprizlerle dolu nerden nereye diyorum inş. sizlerde kavuşacaksınız meleklerinize  :amin: :amin: öyle çok dua ediyorum ki rabbim kabul etse keşke  :amin: :opucuk: :flowers:
:amin: :amin: :amin: :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

xxcansuxx

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 20 Ocak , 2012, 17:33:26

olacak canım benim sen bol bol dua et umutsuz olma rahat ol inş. rabbim sabrınızın mükafatını verecek doğru zamn bu zamnmış diyeceksin olunca da  :amin: :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

inş canım bu aralar canım cok sıkılyor bu konuda cok duygusallastım inş tez vakitte tüm bekleyenler kavusur içindede ben

xxcansuxx

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 20 Ocak , 2012, 17:39:39
inş canım bu aralar canım cok sıkılyor bu konuda cok duygusallastım inş tez vakitte tüm bekleyenler kavusur içindede ben
canımsın bol bol dua et "rabbi hebli min ledünke zürriyeten tayyibeten inneke semi uddua" hz.zekeriyanın duası yaz canım bir yere her aklına geldikçe oku hem rahatlarsın...

xxcansuxx

rabbim bana katında tertemiz bir nesil nasip et  muhakkak sen duayı işitensin

anlamı canım

tulayysl

nasılmıs bakalım kızımın adaşı. benm kızım gibi huysuz mu annesini uzuyor mu bakalım

Balböceği

Annelik nasil gidiyor hayatim  :love9: :love9:

Buglem nasil? Sen nasilsin dikisler nasil oldu?  :love9:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: tulayysl - 20 Ocak , 2012, 18:28:19
nasılmıs bakalım kızımın adaşı. benm kızım gibi huysuz mu annesini uzuyor mu bakalım
canım çok şükür şimdilik iyiyiz açlığa gelemiyoruz nasıl bağırarak ağlıyor bir duysan bir yerini kopartıyorsun sanırsın  :k06: :k06: birde gazımız oluyor oda çıkınca rahatız... gece uykusu değişiyor birde öyle uyanıkken yatır kendi kendine durmuyor  :dontknow: :dontknow: babam akşama kadar işin ne diyor ben hayıflandıkça durmayacak kendi kendine dedikçe  :k06: uyurken bile yoklama çekiyor yanında mıyız diye  :k06: :k06: 10 günlük olduk teyzesi :nazar: zamn çabuk geçiyor   :binkybaby: :binkybaby:

siz nasılsınız berra buğlemle

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 21 Ocak , 2012, 15:58:45

Annelik nasil gidiyor hayatim  :love9: :love9:

Buglem nasil? Sen nasilsin dikisler nasil oldu?  :love9:

şükür canım şimdilik rahatız annemler burda ya çok yardımcı oluyor Allah razı olsun ben sırf bebekle ilgileniyorum emzir altını değiştir gazını çıkar... ev işleri yemek vs hep annemde... dikişlerim birkaç gündür iyi... üzerine oturabiliyorum  :basardim: :basardim:

Balböceği

ohh ohh cok sevindim masallah  :nazar:

zaten dikisler 15 gun zorluyor sonra iyilesiyor  :)

annenin yaninda olmasina sevindim ne guzel allah razi olsun  :amin:

bebis nasil bebis  :binkybaby: :binkybaby:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 22 Ocak , 2012, 13:27:11

ohh ohh cok sevindim masallah  :nazar:

zaten dikisler 15 gun zorluyor sonra iyilesiyor  :)

annenin yaninda olmasina sevindim ne guzel allah razi olsun  :amin:

bebis nasil bebis  :binkybaby: :binkybaby:

ÖYLE CANIM SAĞOLSUN ANNEM ÇOK YARDIMCI

edam buğlem iyi şükür bir yaramazlık yok gündüz uyuyor ama gece o gündüz uyuyan bebe değil sanki gözler çıldır çıldır  :nazar: :nazar: nasıl bakıyor nasıl gülüyor içim eriyor gece gece... bazende uyusa diye gözüne bakıyorum emmesi uzun sürüyor midesi şişiyor gazını çıkaramıyor gece eşim ya çok yedirme yediğini bilmiyor diyor  :k06: :k06: ee memeyi çekincede basıyor bağlığı  :k06: :k06:

birde eşimle biz çok tedirgin uyuyoruz bebeğin sesini duyalım diye ne gülünç şeyler ortaya çıkıyor sabah annemlere anlatıyoruz gülmekten ölüyoruz bizim maceraları yazayım buraya  :ehi: :ehi:

banu_fth

ayy cnm benım cok sevındım annenın yanında olmasına  :love9: dıkıslerınde ıyılesmıs ohh ..
sımdı keyıflı yanlarına gelıosun annıslıgın.. 40 ınız da cıksın rahatlarsın sende bebısde..
sımdı bıraz bagımlı gıbı oluyo ama sonra duzelmeler oluyo ..
dr kucagına alısıcak dıye almamazlık yapma dedı .. özguvenlı olsun cocuk koklasın senıde babasınıda.. özellıkle klp atıslarını duyacagı sekılde al kucagına . kendını ıyı hıssedıyo o zaman  :love9:
gecmıs olsun tekrar saglıkla buyut canım  :amin: :nazar: :nazar:

:k06: :k06: :k06:  o yalnız durmama bızdede vardı .. hala bıraz var artık yanıma yastık koyuyorum koltuga onuda ustune zırlasada kucagıma almadan öle konusuyorum.. yoksa ınmıycek kucagımdan  :k06:
gunduz öle uyutuyorum .. gece huysuzlugumuz tutuncada kucagımda uyutup yerıne koyuyorum  :k06:
alıstırma dedıler ama bılmıyorum bazen alısmıs gıbı bazen alısmamıs gıbı davranıyo  :k06:

Balböceği

ayy o ilk zamanlar cok kotu oluyor  :)

Niye tedirgin oluyorsunuz  :ehi: anam ben boyle duyunca diyorumki

ben ne kadar rahatmisim diyorum  :ehi: :ehi:

Balböceği

banu ya senin bu konusmalarina hayranim  :ehi: :ehi:

emmeden emmeye kucagima alirdim oper sever koklardim

yeri yatiririm elini elime alir konusurdum  :ehi: :ehi: :ehi: