८εռռεէ ĸօĸսlularım... abla kardeşin maceraları başlıyor :)

Başlatan xxcansuxx, 17 Ocak , 2012, 19:28:59

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

meleğim benim 275 günlük bir serüveni Allah ın izniyle 2mizde sağlıkla noktaladık... 11.01.2012 saat 9.20 de dünyaya geldin... o saatte seninle anne oldum  :love9: :love9: sabah 7de  2  kişi çıktığımız evimize akşam 7ye doğru sen kucağımda 3 kişi geldik :love9: :love9: ben o anımızı düşünüyorumda rüya gibiydi çok harika bir duyguydu sana kavuşmanın her anını tüm güzelliğiyle yaşamak istemiştm çok şükür öylede oldu... o ilk akşam kapıdan girip seni koltuğun üzerine bırakırken sen mışıl mışıl uyuyordun  :sleepy1: :sleepy1: kulağına HOŞGELDİN KIZIM EVİMİZE dedim   :love9: :love9:
o ilk gece evimizde başbaşaydık  :love7: :love7:
şimdi ananen deden var seni çok seviyorlar

ilk banyonu ertesi gün yaptırdı anannen ve deden nasıl ağladın babişinle biz soğukkanlılıkla seyrettik  :k06: :k06:
13.01. ilk dr muayenen vardı ilk canını orada yaktılar kan alındı sonuçlar güzel çıktı hep boyunu merak ediyordum ya 50buçuk cm doğmuşsun kilonda 3300 gr :nazar: :nazar: bakalım bundan sonra neler bekliyor bizi rabbim korusun seni ve tüm melekleri  :amin: :amin: A.E.OL bahtın açık olsun kaderin güzel...

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

yeni günlünüz hayirli olsun cnm ins bu seferde hep iyi seyler paylasirsin  :amin: :nazar: :nazar: :opucuk:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: gulum22 - 17 Ocak , 2012, 19:30:47
yeni günlünüz hayirli olsun cnm ins bu seferde hep iyi seyler paylasirsin  :amin: :nazar: :nazar: :opucuk:
aminnnn canım inş. sizinde günleriniz yaklaştı bu günleri sağlıcakla sizde görün  :amin: :amin: :opucuk:

hüzünden_gelme

Hayırlı olsun günlüğünüz canımmm  :love9: :love9: :love9: Güzel haberlerle doldur hep bebişinle  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

__nil__

canım allah inş hep güzel yazılar yazmanı nasip etsin.ikinizinde yüzü bir ömür gülsün.SAğlııkla büyüsün prenses inş

Balböceği

canoşum sayfanız hayirli uğurlu olsun  :love9:
Yaaa küçük bebiş büyütmek bambaşka birsey.. O'nunla beraber sende hayata başlıyorsun  :love3:
Rabbim nazarlardan korusun  :amin: 

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 17 Ocak , 2012, 19:40:53
canoşum sayfanız hayirli uğurlu olsun  :love9:
Yaaa küçük bebiş büyütmek bambaşka birsey.. O'nunla beraber sende hayata başlıyorsun  :love3:
Rabbim nazarlardan korusun  :amin: 

:opucuk: tşk ederim edam  :flowers:
sorma edam herkes anne olmak nasıl bir duygu diye soruyor  :k06: :k06: anlatamıyorum ki oyuncak bebek gibi diyorum  :k06: :k06: ağlıyor altını değiştir meme ver gazını çıkar uyut öyle çok başka bir şey  :love9: :love9: Allah herkese herkese tattırsın inş.  :amin: :amin:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: __nil__ - 17 Ocak , 2012, 19:38:18
canım allah inş hep güzel yazılar yazmanı nasip etsin.ikinizinde yüzü bir ömür gülsün.SAğlııkla büyüsün prenses inş
AMİNNNNNNNNN CANIM İNŞ.
SENDE SAĞLIKLA KAVUŞ MELEĞİNE  :amin: :amin:
Alıntı yapılan: Nar Çiçeği❀ܓ - 17 Ocak , 2012, 19:33:00
Hayırlı olsun günlüğünüz canımmm  :love9: :love9: :love9: Güzel haberlerle doldur hep bebişinle  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
AMİNNN CANIM inş öyle olur  :amin: :opucuk:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

gunlugunuz hayirli olsun dunurum  :flowers: :flowers: :flowers:
guzel gelinim en guzel anilarini okuruz insallah  :k06: :k06: :k06:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

toprakk

canım günlüğün hayırlı olsun en güzel anılarını yazmak nasip olur insallah :amin: :amin: :amin:
Make a pregnancy ticker

SENİNLE VAR OLDUM ,SENİNLE VARIM SIKI TUTUN ANNENE

KONYALI

sayfanız hayırlı ugurlu olsun canancım...o mınık kızını yerım ben...hosgelmıs sefalar getırmıs...teyzesının kuzucugu oooo...nasıl beklettıler bızı,şimdide canımıza okuyorlar..benımkıde sımdı uyuyor...geceye hazırlık yapıyor,iyice dınlensin şimdi sonra sabaha kadar ayaktayız

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

cananım buglemımın sayfası hayırlı olsun  :amin: ınsallah burda hep guzel seyler paylaşırız  :amin: :love9: :opucuk:

asya81

günlüğün hayırlı olsun canım :opucuk: güzel şeyler yazman dileğiyle inşallah :amin: :amin:

suzannn

gunlugunuz hayırlı olsun canım guzel seyler paylasırsın ınsallah buglemın cennet kokusunu benım yerımede kokla allah nazarlardan korusun

GÜL GÜZELİ

Canım RAbbim evladını size bağışlasın inşaAllah  :hello2: :hello2: :hello2: hayırlı evlat olsun,sağlıkla mutlulukla büyütün..Mevlam bahtını açık etsin  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: