HIC BEKLEMEDIGIM BIR ZAMANDA GELDIN...HOSGELDIN

Başlatan Yaşamsebebim, 17 Ocak , 2012, 19:28:07

« önceki - sonraki »

Yaşamsebebim

Alıntı yapılan: kelebegimm - 24 Şubat , 2012, 13:39:33
masallah canim bizimde 8 matta ins. once saglikli olduklarini sonrada cinsiyetini ogreniris  :amin: :amin:  :muzz: :muzz: :muzz:
ay canim aramizda sadece 3 gün var hayirlisiyla insallah  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Yaşamsebebim

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 24 Şubat , 2012, 13:36:40
:nazar: maşallah kocaman olmuş  :nazar:
allahim sanada en yakin yarindan daha yakin bi zamanda nasip etsin canim allah hayirlisiyla bütün anne adaylarina yardim etsin :amin: :amin: :amin:

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: sultan43 - 24 Şubat , 2012, 23:42:39
Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 24 Şubat , 2012, 13:36:40
:nazar: maşallah kocaman olmuş  :nazar:
allahim sanada en yakin yarindan daha yakin bi zamanda nasip etsin canim allah hayirlisiyla bütün anne adaylarina yardim etsin :amin: :amin: :amin:

amin cnm ecmain inş.  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Yaşamsebebim

nasilsin bebegim sana bebegim diyorum bilmiyorum ki oglan mi kizmisin olsun ama sen benim bitanecik bebegimsin artik karnim büyüyor sende biliyoruz gecen dr. abla kizdi neden kilo verdin diye bakiyorum da simdikten sattin beni annem hic yemiyor diyee  :caca: :caca: :caca::laughing7: :laughing7:baban hergün oksuyor sen, inan canim seni cook sewiyorum bizim parcamizsin sen,bi gelsen öpsem seni hayirlisi tabi demi aman kuzum saglikli ol rabbim senikoruyup kollasin akilli bi insan ol kücügünü büyügünü bil kuzum oldumu senin tekmelerini hissediyorum hosuma gidiyor bu :opucuk: :opucuk:seni bi daha görmeyi iple cekiyoruz  :love9: :love9:                              allahim onu sana teslim ettim koru rabbim bebegimi

Yaşamsebebim

canim kiziyorsun dimmi bana ama zamanim yooki canim kuzum sana yazmaya  23 haftalik oldu canim ama hala saklaniyrosun be kuzum hic bi sorunumuz yok bazen yorgun düsüyoruz o kjadar  olacak anne okadar dedigini duyar gibiyim cok yiyorum bogazim durmuyo be bebegim sende seviniyorsun ama bu kilolar nasil gidecek hic elbiselerim olmuyor hep sikayet ettim dimi tamam tammam tabiki hersey senin icin sadece secin icin askim seni cok sewen annen ve baban babana dua et canim cok calisiyor bizim icin kiyamiyorum bi türlü ama isten gelcikten sonra hep bilgisayar basinda oyun oynuyor yat diyorum yatmiyor ne yapalim bütün gün isteolsun bakalim duymasin dedikodu yaptigimizi :ehi: :ehi:seni öpüyorum bebegim seni ccoook sewen annennn    :love9: :love9: